Aşk Bir Rüya 4. Bölüm Özeti 21 Şubat Saşi Tapki’yi Ezmeye Devam Ediyor

Aşk Bir Rüya dizisinde Şaki Tapki’yi küçük duruma düşürmek için yeni hamleler gerçekleştiriyor. Arşiv dosyasına Tapki’yi götüren Şaki tarih sırasına göre dosyaları yerleştirmesini istiyor. Tapki hiç gocunmadan işe başlıyor. Şaki giderken Duruv’un röportaj kağıdını arşivde düşürüyor. Tapki tüm işleri bitirdikten sonra Duruv’a ait röportaj kağıdını görüyor. Aşk Bir Rüya 21 Şubat Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 4. Bölüm Özeti

Duruv röportaj için gider ve verileri Şaki’den vermesini iser. Ancak Şaki dosyayı bulamaz. Vivek’e de sorar ancak sonuç değişmez. Duruv sadece 5 dakikaları kaldığını söyler ve onları düzgün iş yapamadıkları için azarlar. Tapki ise Şaki’yi aramış ancak telefonu meşgule alınmıştır. Şaki’ye mesaj çekmek ister ancak başarılı olmaz. Duruv son dakikalarını eklerken Tapki koşarak gelir ve dosyayı ulaştırır. Duruv ona su verir ve dinlenmesini sağlar.

Röportajın bitiminde Şaki Tapki’ye röportajın hafıza çipini verir ve teknisyen gelene kadar odadan ayrılmamasını ve çipi teslim etmesini ister. Tapki odaya girer ve kapı üzerine kilitlenir. Uzun zaman bekler ancak ne gelen var ne giden. Bir kişinin içeri girdiğini duyan Tapki gizlenir. Adama vurmak üzeredir ki karşısında Duruv’u görür. Maalsef Duruv da kapının kapanmasına engel olamamıştır. Tapki kapıyı açmayı dener ancak nafile. İçeride hatlarda çekmiyordur. Mecburen sabahı beklemek zorundalar.

İçerde komik anlar yaşanırken sonunda Tapki küçük bir pencereden Duruv’un da yardımıyla dışarı çıkar ve kapıyı açmayı başarır. Duruv yaşananların aralarında kalmasını ister. Tapki eve gelince ailesi nerde kaldığını sorar. Tapki kayıt odasında kilitli kaldığını ancak sonra çıkabildiğini söyler. Ponam yemek yaparken yanlışlıkla Şaki’nin verdiği belleği yemeğin içine düşürür ancak farkında değildir. Tapki belleği merak eder ve çantasını kontrol eder ancak orada yoktur.

Tapki yemek yerken çip ağzından çıkar. Şimdi mahvolduğunu düşünür. Saşi’nin ona güvendiği için çipi verdiğini, şimdi ne yapacağını düşünür. Komşuları Nimi oğlunun bilgisayardan anladığını söyler. Oğlu laptopla gelir ve çipi dener ancak çip tahrip olmuştur. 11 100

Hizmetçilerin olduğu bir konakta evin sahibi tüfekle bir hizmetçiyi kovalıyordur. Hizmetçi ondan affetmesini ister ancak adamın hiç niyeti yoktur. Hizmetçi, psikopat adamın iki oğlundan medet bekler ancak onlar da bir şey yapamayacaklarını söyler. Adam hizmetçinin alnına silahını dayar ve tetiğe basmak üzereyken Vasu(Duruv’un annesi) gelir ve bugün Duruv’un doğum günü olduğunu ve hizmetçiyi affetmesini ister. Adam bu güne kadar karımın hiç bir dileğini geri çevirmedim diyerek hizmetçiyi kovar.

Bu sırada Duruv gelir ve elinde silahla dolaşan babasıyla tartışır. Babası beni tutuklatacak mısın diye tepki gösterince Duruv kanıt olursa hiç çekinmeyeceğini söyler ve odasına gider. Duruv’u Saşi de arar ve doğum gününü kutlar. Duruv ondan çipi sorar. Saşi çipi Tapki’ye verdiğini söyler. Duruv işe yeni başlayan birine önemli bir belgeyi teslim ettiği için onu azarlar. 22 98

Ponam Tapki’yi uyandırmaya gider. Onu ateşler içinde görür. Tapki işe gidemeyeceğini söylerken soğan yere düşer. Tapki ateşini yükseltsin diye soğan koymuştur. Annesi işe niye gitmediğini biliyorum der ve ondan gitmesini ister. Her şeyin yoluna gireceğini belirtir. Vasu oğlu için bir gömlek alır ve giymesini sağlar. Doğum gününü kutlar. Duruv işe gideceğini söyleyerek ayrılır.

Tapki iş yerine gelince her yerin süslendiğini görür. Çaycıdan Duruv’un doğum günü olduğunu öğrenir. Çaycıya çipin başına gelenleri anlatır. Şimdi teknisyen bulup durumu düzelteceğini söyler. Saşi bu durumu öğrenir ve Duruv’u bilgilendirir. Bu sırada evde pasta kesen Duruv sinirlenir ve işe gideceğini söyleyerek evden ayrılır. Mühendis çipi kontrol eder ancak çip çok hasar gördüğü için çalışmaz.33 99

Duruv iş yerine gelince Tapki’yi çağırtır. Saşi şimdi Tapki’nin kovulacağını düşünüyordur. Duruv Tapki’ye şimdi tüm kanallar ve röportajı yaptığımız kişi bizim hakkımızda olumsuz düşünecek diyerek Tapki’ye kızar. Bu sırada çip çalışmaya başlar. Çaycı çay getirme bahanesiyle çipi Tapki’ye ulaştırır. Duruv çipi kontrol eder ve röportaj başlar. Aşk Bir Rüya 21 Şubat Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 4. Bölüm Fragmanı