Aşk Bir Rüya 32. Bölüm Özeti 20 Mart Herkes Bihan’ı Öldü Biliyor

Aşk Bir Rüya dizisinde Gansiyam’ın kurduğu düzenek dandiya sopalarının birbirine dokunması sonrasında faaliyete geçecektir. Ancak Tapki bu oyunu bozar. Duruv’a Gansiyam’dan şüphelendiğini söylerken Duruv Gansiyam’ın peşine düşer ve onu açığa çıkarır. Gansiyam hazırladığı düzeneğin Bihan ve Tapki’nin elinde olan dandiya çubuklarının sürtmesi sonucu faaliyete geçeceğini itiraf eder. Aşk Bir Rüya 20 Mart Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 32. Bölüm Özeti

Bihan ve Tapki dandiya çubuklarını değirmek üzereyken Duruv gelir ve çubukları havada tutar. Asvin de Gansiyan’ı getirmiştir. Baba Gansiyan’ın burda ne işi var diye sorar. Duruv bombalı düzenekten bahseder. Bombanın da babanın tuttuğu aarti tabağının içinde olduğunu söyler. Tapki hiç vakit kaybetmeden tabağı babanın elinden alır ve dışarı çıkarır. Bihan da Gansiyan’ı dövmeye başlar.

Gansiyam kurtulmayı başarır ve çubukları ele geçirir. Tapki bombayı bahçenin içinde bulunan kulübeye götürür ve üzerine çuvallar koyar. Gansiyan’ın çubukları birleştirmesi ile birlikte büyük bir gürültü kopar. Herkes sesin geldiği yere doğru koşar. Kulübe yanıyordur. Bihan hiç düşünmeden içeri girer. Duruv da Gansiyan ile uğraşıyordur. Bihan Tapki’yi kucağıan alır. Ancak bu sırada çatıdan büyük bir kütük üstlerine geliyordur. Duruv tam zamanında yetişerek kütüğü tutar. 1 14

Onlar dışarı çıkarken Duruv’un elinin feci şekilde yandığı görülür. Vasu Bihan içerideyken neden sen de gittin derken Duruv Tapki’nin iyi olduğunu söyler. Bihan Duruv’un yanına gider ve daha az acı çekmesi için ona içki ikram eder. Bihan büyük bir hata yaptığını söyleyerek Duruv’dan özür diler. Serbest kalan Gansiyan intikamını alamadığı için Duruv’u öldürmeyi düşünüyor.

Suman ve Preti Tapki ve Bihan’ın kendi ağızlarından mektup yazmış gibi yaparak onları yakınlaştırmayı konuşurken Tapki onları duyar ve salona gider. Tüm ailenin salonda olduğunu gören Tapki Suman ve Preti’nin mektup olayından bahseder. Tapki kekeme olmasından dolayı kimliğini bile hatırlamadığını söylerken Bihan’ın kardeşinin benden koruması çok normal diyerek kaderinin böyle olduğunu söyler. Keşke kaderim Suman ve Preti gibi düzgün olsaydı derken baba herkes seninle diyerek ona arka çıkar.2 14

Dadi Suman ve Preti’ye kızar ve neden Tapki’nin kalbini kırıyorsunuz der. Suman Bihan ile  Tapki’nin birleşmesi istendi biz de onun için uğraşıyorduk der. Dadi bunu sizden kim istedi derken Vasu gerilir ve elini tokat atmak için kaldırır. Tapki ona engel olur. Vasu Tapki’den özür diler ve bir daha böyle şeylerin yaşanmasına asla izin vermeyeceğini söyleyerek ona sarılır.

Ertesi gün bir adam çaycı kılığında Duruv’un ofisine girer. Çay dağıtırken bir çalışana çay döker. Adam çayla uğraşırken sahte çaycı adamın telefonunu alıp Duruv’a mesaj gönderir. Duruv mesajı alır ve çıkar. Duruv giderken telefonunu evde unutur. Telefonu çalınca Tapki cevap vermek zorunda kalır. Karşıdaki kişi Duruv’un öleceğini ve evde kalmasının daha iyi olacağını söylüyordur. Tapki hemen Duruv’un gittiği yere bir taksi tutarak gider. Pan onu yolda görür ve Bihan’a haber verir. 3 14

Bihan da motoruna binip Tapki’nin peşine gider. Duruv mesajda belirtilen yere geldiğinde olayın Gansiyam ve oğlu tarafından kurulan bir komplo olduğu anlaşılır. Gansiyam ve adamları Duruv’u çok fena döverler. Gansiyam Duruv’u öldürmek için yerden aldığı büyükçe bir taşla başını ezmek ister. Tapki tam zamanında gelerek Duruv’u haberdar eder. Ancak adamlar çok kalabalık oldukları için Duruv’un gücü yetmez.

Bir müddet sonra Bihan da gelir ve adamları iyice döverler. Bir adam Duruv’a bıçak çeker. Bihan son anda adama engel olur. Bihan adamla birlikte uçurumdan kendini aşağıya atar. Duruv ve Tapki arkasından bağırarak koşarlar. Polisin de gelmesiyle Gansiyam’ın adamları yakalanır. Polis şimdi Bihan’ı arıyordur. Az sonra yüzü tanınmayacak bir ceset gelir. Duruv ve Tapki onu teşhis edemezken cesedin üzerinden Bihan’a ait saat ve cüzdan çıkar. Duruv ve Tapki şoktadır. 4 14

Duruv eve gelir ve Bihan’ın uçurumdan uçtuğunu söyler. Pan Bihan ile buluşur. Bihan’a istediği pasaportu verir. Bihan Duruv ile Tapki arasındaki aşka engel olmamak için ömür boyu buralardan gideceğini, Tanrı’nın da böyle istediğini, uçurumdan düştüğü halde ölmediğini, adamın yüzünün tanınmaz olmasından yararlanıp saatini ve cüzdanını adamın üzerine bıraktığını söyler. Aşk Bir Rüya 20 Mart Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 32. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 32. Bölüm Özeti 20 Mart Herkes Bihan’ı Öldü Biliyor (1 Yorum)

  1. Özetler çok güzel lütfen birkaç özet daha verin çok merak ediyoruz bihan ve Tapki mutlu olsun