Masum Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Masum 23 mart 2020 pazartesi günü 16:10 da ekranlarda olacak. Saath Nibhaana Saathiya ismi ile 2010’dan 2017’ye kadar 7 yıl yayında kalan ve çok sevilen dizinin Türkçe çevirisi Benimle Kal Aşkım’dır ancak Kanal 7 Türkiye de Saath Nibhaana Saathiya dizisini Masum ismi ile yayınlayacak.

Başrollerini ünlü Hintli oyuncular Giaa Manek , Rucha Hasabnis , Mohammad Nazim , Vishal Singh ve Rupal Patel’in paylaştığı Saath Nibhaana Saathiya  dizisi 7 sezonda da toplamda 2184 bölüm yayınlanmıştır.

Masum Ne Zaman Final Yapacak?

Masum dizisi Türkiye de Saath Nibhaana Saathiya dizisinin 4 bölümü birleştirilip bir bölüm olarak yayınlanması ile ekranlarda olacak. Bu durumda Masum  dizisi Türkiye de 546 bölüm yayınlanacak. Hafta içi her gün ekranlara gelecek Masum dizisi 18 aydan fazla Kanal 7 ekranlarını süsleyecek. bu durumda 23 mart 2020 pazartesi günü başlayan Masum dizisi 19 Ekim 2021 salı günü final yaparak ekranlara veda edecek Masum Ne Zaman Final Yapacak

Masum Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Masum dizisi Türkiye de 546 bölüm olarak yayında olacak. Daha önce bu kadar uzun süre yayınlanan diziler arasında Ah Kalbim ve İkimizin Yerine dizileri vardı. İkimizin Yerine dizisi 570. bölümde final yaparak en uzun dizi oldu.

Masum dizisinin ilerleyen bölümlerinde çok önemli bir oyuncu değişikliği yapılacak dizi de Giaa Manek’in hayat verdiği Gopi karakterine Devoleena Bhattacharjee hayat verecek. Masum dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınızMasum Oyuncularımasum kaç bölüm yayınlanacak

Masum Dizisi Konusu

Masum dizisinde Modi ailesinin hikayesi anlatılacak. Gopi ve Raşi iki kuzendir. kuzenler Gopi ve Raşi Modi ailesinin oğulları Ahem ve Jigar ile evlenirler. Gopi’nin anne ve babası ölüce amcası yani Raşi’nin anne ve babası yani amcaları Gopi’yi evlatlık alır ve kendi çocuklarından ayırmaz.

Gopi Ahem ile evlendirilir. Ahem zengin bir iş adamının bilgili, eğitimli oğudur ama Gopi daha okuma bile bilmez. Ahem başlarda Gopi’yi istemez ama evlilikten sonra Gopi’yi tanır ve ona aşık olur.

Masum Dizisi Fragmanı

 

 

 

 

Masum Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (14 Yorum)

  1. 2 sezon basalmış dizi uzun gopinin torunları oluyor😁😁👒🎩rajin iki coçokları bizde 10 yılı cabük g

  2. Ya anem oldumu niye istegram yaşıyor bu dizi final oldu mu niye yeni sezon diyor hic anlamadi