Masum Ahem Kim? Muhammed Nazım Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

İkimizin Yerine dizisinden sonra Kanal 7 ekranlarında 23 Mart da başlayacak olan Masum dizisinde rol alan oyunculardan birisi de Muhammed Nazım’dır. (Mohammad Nazim)

Kanal 7 ekranlarında 23 mart da İkimizin yerine dizisinden sonra başlayacak olan Masum dizisinde başroller de yer alan oyunculardan birisi de Muhammed Nazım olacak. Türk izleyicisinin severek izleyeceği İkimizin Yerine geçecek olan Masum dizisinin de sevileceğini ve o dizi kadar uzun süre ekranlarda olacağını söyleyelim. Masum dizisinde rol alan Muhammed Nazım ile ilgili merak ettiğiniz bilgileri sizlere bu konumuzda aktaracağız.Mohammad Nazim kimdir

Masum Ahem Kimdir?

Masum dizisindeki karakterlerden birisi de Ahem’dir. Ailesi çok zengindir ve annesi Kokila Mod oğlunu Gopi ile evlendirmek ister. Ancak Ahem’in Anita isminde kız arkadaşı vardır. Ahem annesinin sözünden çıkmaz ve Annesi Kokila Mod’un isteği ile Gopi ile evlenir. Gopi okuma yazma bilmediği için hor görülür dışlanır ve her türlü eziyete maruz kalır. Ahem bile Gopi ye karşıdır. Ancak annesi Gopi yi eğitir, geliştirir ve bir zamanlar beğenmeyen eşi Ahem tarafından artık beğenilen birisi haline gelir.

Muhammed Nazım Kim? Masum Ahem  Kaç Yaşında? Masum Ahem’in Sevgilisi Kim?

1984 Hindistan da Malerkotla da dünyaya gelmiştir. 36 yaşındadır. Hintli model ve televizyon oyuncusu olan Muhammed Nazım televizyonda ilk tanınması Shaurya Aur Suhani dizisiyle olmuştur. Ahem olarak tanınır.Masum Ahem

Orjinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan diziyi Rashmi Sharma Telefilms yayınlamakta. Dizinin yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar yapmaktadır. Dizi Rajkot’ta geçerken çekimleri Mumbai’de yapılmaktadır. Yayınlandığı Hindistan da uzun soluklu olan dizi Türkiye de Masum ismi ile Kanal 7 ekranlarında seyirci ile buluşacaktır.

Muhammed Nazım’ın Sevgilisi Kim?

Ahem olarak tanınan Masum dizisinin aktörü Muhammed Nazım, astrolog olan kız arkadaşı Shaiena Seth ile 2011’den beri birlikteler ve evlilik hazırlıkları yapmaktadırlar.

Muhammed Nazım Kaç Yaşında? Masum Ahem Kaç Yaşında?

Masum Ahem karakteri 36 yaşındadır; dizi de Ahem karakterine hayat veren Muhammed Nazım’in ise 2020 yılı itibari ile yaşı 36 olmuştur.muhammed nazım hintli oyuncu

Masum Ahem Kim? Muhammed Nazım Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? (2 Yorum)

    • Muhammed diye yazılmıyor zaten. Internette “Mohammad” diye buldum ben. Doğduğu şehir yüzde 69 islam dinini temsil etse de, kendisi hindistan vatandaşıdır. Ama müslüman olan yerde müslüman isimleri verilmesi normal görülür genelde. Yani bir çok hindistanlının adı Khan bilmem ne. Khan bizde de Kaan veya Han diye kullanılıyor.