Aşk Bir Rüya 5. Bölüm Özeti 22 Şubat Tapki Duruv’un Başına Pasta Geçirir

Aşk Bir Rüya dizisinde Saşi, Tapki’ye sinsi oyunlar oynamaya devam ediyor. Ancak Tapki her defasında alnının akıyla çıkıyordur. Saşi Durv’un doğum gününde ofisteki sekreterlerin Duruv’a pasta atmasının bir gelenek olduğunu Vivek’e söylerken Tapki duyar. Tapki Duruv’dan özür dilemeyi düşünüyordur. Bunun için pastayı yüzüne bulayacak ve Duruv’un doğum gününü kutlayarak buzları eritecektir. Aşk Bir Rüya 22 Şubat Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 5. Bölüm Özeti

Duruv’un annesi Vasu da Duruv’un sevdiği yiyecekleri hazırlayarak ofise gelir. Tapki eline pastayı alır ve Duruv’un suratına sıvar. Duruv şok olmuştur. Böyle şakalrı sevmediğini bilmeyen yoktur. Vasu da bu manzara karşısında şok olur. Saşi Tapki’ye bağırır ve böyle şakalrı yapmaya nasıl cüret ettiğini sorar. Tapki daha fazla dayanamaz ve bayılır. Ofise gelen doktor endişelenecek bir şey olmadığını, Tapki’nin korkudan bayıldığını söyler.

Vasu Duruv’dan Tapki’yi cezalandırmamasını ister. Bu kız kimsenin yapamadığını yaptı, aileden biri bile bunu yapmaya cesaret edemezdi diyerek çok mutlu olduğunu söyler. Aslında ben seni şaşırtmak istiyordum ancak bu kız beni şaşırttı, böyle şeyler insanların gülümsemesini sağladı der ve Tapki’nin yanlış yapmadığını belirtir. Duruv Tapki’ye kızmayacağını söyler. Vasu Vivek’e gider ve telefonuna çektiği Duruv’un pastalı halini kendi telefonuna göndermesini ister.

Tapki’nin babası gelen telefonlardan bunalmıştır. Aditi neden üzgün olduğunu sorar. Babası krediyi ödeyemezlerse evi kaybedeceklerini söyler. Tapki Duruv’un karanlıktan korktuğunu hatırlar ve odasının ışıklarının yanmadığını görür. Duruv’un ofisine giden Tapki lambaları değiştirirken dengesini kaybeder ve düşerken Duruv onu kurtarır. İkisi birden yere uzanırlar. Duruv sinirle ayağa kalkar ve burada ne işin var diye sorar. Tapki ayrılırken Duruv patlak lambaları görür.

Duruv tatlılara yabancı madde karıştıran bir fabrikayı tespit eder ve oraya ajan olarak Saşi’yi göndermeyi düşünür. Saşi kılık değiştirir. Tapki ise o fabrikadan tatlı alarak Duruv’un toplantı yaptığı odaya dalmıştır. Tapki’nin elindeki kutuyu gören ofis çalışanları tedirgin olurlar ve tatlıların hastalık saçtığını söylerler. Duruv operasyonu yönetmek için arabaya gider. Fabrika sahibi Gansiyam gözükür. Saşi kulaklığını takmış giderken ifşa olur. Bu operasyonu Tapki’nin yapmasına karar verilir. blank

Tapki hizmetçi kılığında fabrikanın kapısına gelir. Duruv onu yönlendiriyordur. Bekçi Tapki’den kim olduğunu sorar. Tapki diğer hizmetçinin gelemediğini ve yerine kendisini gönderdiğini söyler. Bekçi onu içeri sokar. Tapki korkarak da olsa tatlı imal edilen yeri çekmeyi başarır. Ancak Gansiyama yakalanır. Duruv ona ulaşamıyordur. Adamlar Tapki’nin peşinden giderler. Duruv endişelenir ve içeri girmesi gerektiğini söyler.

Tapki bir odaya girmiştir. Adamlar onu ararken Duruv camı kırarak içeri girer ve Tapki’ye elini verir. Tapki ve Duruv kaçmayı başarırlar. Duruv cesaretinden dolayı Tapki’ye övgüler yağdırırken iyi iş çıkardığını söyler. Duruv ve Tapki ofise geldiklerinde Saşi Tapki’nin yere göğe çıkarılmasına tepki gösterir ve aslında işi kendisinini yapacağını ve Tapki’nin buna engel olmak için onu iteklediğini ve ifşa ettiğini söyler. Vivak de aynı şeyleri söyler ve en azından bir özre gerek olduğunu söyler.blank

Duruv Tapki’ye cesaretli olmasının iyi olduğunu ancak öncesinde böyle bir şey yaptıysa bunun yanlış olduğunu söyler. Tapki böyle bir şey yapmadığını söyler ancak Saşi intikam hırsıyla onu cezalandırmakta kararlıdır. Aşk Bir Rüya 22 Şubat Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 5. Bölüm Fragmanı