İkimizin Yerine 535. Bölüm Özeti 24 Şubat Mangla’nın Bütün Pislikleri Ortaya Çıktı

İkimizin Yerine dizisinde Mangla Harki’ye masaj uygularken Kamli görür ve şok olur. Harki’ye tepki gösterir. Harki Mangla bacaklarım ağrıyor deyince masaj yapmak için ısrar etti der. Harki bu olayı Akira’ya anlatmayı düşünüyor. Mangla onu takibe başlar ancak Harki kamyon aynasında onu görür ve yolunu keser. Beni takip edersen Nimboli her şeyi öğrenecek deyince Mangla takibi bırakır. İkimizin Yerine 24 Şubat Özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 535. Bölüm Özeti

Harki daha sonra Akira’nın yanına gider. Denu Harki’yi görünce sinirlenir. Harki, Akira’ya yemek getirdiğini söyler ancak Denu ondan gitmesini ister. Harki Akira’yı çağırır. Akira Harki’nin karısı olduğunu ve ondan başkasına güvenemeyeceklerini söyler. Ayrıca kazandıkları paranın %30’unu Denu’ya vereceğini söyler. Akşam üzeri Harki Kundan’ın odasına getirir ve yatağı kaldırır. Yatağın altındaki bir çanta dolusu para Kundan’ı çok sevindirir.

Harki Akira’ya yemek getirir. Akira evdekileri yakmasını ister. Kundan bizden şüphelenirler deyince Akira burada ayin yapmaya geldiğinizi söylerim ve şüpheler üzerinizden gider diye akıl verir. Harki evimiz yanarsa nerde kalacağız diye korkar. Akira onlara villa alma sözü verir. Kundan ve Harki gülerler. Akira şimdi 4 kişinin öleceğini ancak diğer kalan 2 kişiyi (Anandi, Jagdiş) bizzat kendisinin öldüreceğini söyler.

Şivam Anandi’ye eski bir suçunu itiraf eder. Nimboli ile Jaira’ya giderken bilerek hasta numarası yaptığını ve bunu da Mangla’nın söylediğini bildirir. Anandi şok olmuştur. Harki ve Kundan evi yakmaya çalışırlar ancak Nimboli’nin uyanık olması her şeyi değiştirir. Evdeki herkes yanan yeri temizlerken Nimboli Harki’ye dışarda ne yaptıklarını sorar. Harki yalan yanlış şeylerle onları oyalar. Kundan rahip Akira sayesinde kurtulduklarını söyler. Harki sabah kutsamasını alacağını söyler.

Ertesi sabah Kundan ve Harki Akira’yı ziyarete giderler. Akira yanlış iş yapan Harki’yi tokatlarken Kundan ve Harki ondan özür dilerler. Anant Nimboli’yi arar ve Jaira köyüne yaklaştığını söyler. Nimboli ondan gelmesini isterken Anant hediyeler getirdiğini söyler. Nimboli tapınağa gelmesini ister. Anant ona gerçeği söylemeyi düşünüyor. Nimboli ile buluşan Anant ona hediyelerini verir. Ona annesinden bahsetmek ister. Nimboli annesiyle tanıştığını söyleyince Anant şok olur.

Nimboli ona Mangla’nın onu bir kadınla tanıştırdığını ve onun annesi olduğunu söyler. Anant Mangla’nın nasıl bir iş çevirdiğini anlamıştır. Ancak şimdi sessiz kalması gerekiyordur. Anant oradan ayrılırken Mangla Nimboli’nin tapınağa gittiğini öğrenir ve aceleyle oraya gider. Nimboli ve Anant’ı göremez. Nimboli eve geri döndüğünde Mnagla nereye gittin diye sorar. Nimboli ANnat ile tapınakta buluşmaya gittiklerini söyler. Mangla ona sert bir tokat atar ve bir şey söyledin mi diye sorar. Nimboli sadece hediyeleri almaya gittiğini söyler. blank

Doktor Anant Jagdiş’in evine gider ve Mangla’nın marifetlerini anlatır. Jagdiş demek ki Nimboli bu yüzden anne deyince sinirleniyordu diye şaşkınlığını dile getirir. Bir adam gelir ve Dadisa ile görüşmek için ısrar eder. Dadisa adamın yanına gider. Adam ona bir şey gösterir. Dadisa şok olmuştur. Mangla evde poja yaparken kapı çalar. Kapıyı Nimboli açar ve karşısında sahte annesini görünce şok olur. Kadın buraya kızımı almaya geldim deyince Mangla ve Kamli şaşırır. Mangla iyice sıkışınca Nimboli senin kızın der. blank

Kamli de onun annesi sen değilsin derken Anandi, Jagdiş ve Dadisa polisle birlikte içeri girer. Nimboli bu kadınla beni Mangla tanıştırdı ve annem olduğunu söyledi der. Mangla sinirlenir ve Nimboli’nin elinden tutarak gideceklerini söyler. Anandi daha fazla dayanamaz ve ona bir tokat atar ve gerçeği anlatmasını ister. Mangla’nın yaptığı herşey gün yüzüne çıkmıştır. blank

Dadisa’ya gelen kuyumcu ona satın aldığı bileziği göstermişti. Dadisa bu bileziğin kendisine ait olduğunu anladıktan sonra bileziği satan kişiyi araştırırken Nimboli’nin sahte annesine ulaşmışlar, oradan da gerçeği öğrenmişlerdi. Mangla iyice köşeye sıkışırken Dadisa Nimboli’ye Anandi senin annen deyiverir. Nimboli bu gerçek mi diye sorarken şoktadır.

İkimizin Yerine 535. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 535. Bölüm Özeti 24 Şubat Mangla’nın Bütün Pislikleri Ortaya Çıktı (2 Yorum)