Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Özeti 24 Nisan Tapki Evi Terk Etti

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan tehlikeli bir iş bulmuştur. Kafes dövüşleri ile ahırın kirasını vermek ister. Tapki onun restoranda çalışmadığını öğrenince onu takip eder. Şada da Bihan’ın nerde çalıştığını öğrenmek için kafes dövüşlerinin yapıldığı yere gelmiştir. Aşk Bir Rüya 24 Nisan Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Özeti

Bihan dövüş için kafese girdiğinde karşısında insan azmanı bir adama karşılaşır. Bogazı düğüm düğüm olurken korkunç görünümlü adam saldırmaya başlar. Tapki ve Şada da birbirlerinden habersiz dövüşü izleyenler arasındadır. Tapki Bihan’dan çıkmasını isterken Bihan ondan habersiz. Bihan adamı oyalayarak kafesten çıkmak ister ancak başaramaz. Adam Bihan’ı ölümüne döverken Tapki yerde duran anahtarla kafesi açmaya çalışır. Adam Tapki’nin kapıyı açtığını fark eder ve bir tekmeyle de onu yere serer. Bihan buna çok sinirlenir. 1 48

Bihan yerden kanlar içinde ayağa kalkar. Tapki’ye bunu yapmayacaktın diyerek insan azmanını yerle bir eder. İnsanlar Bihan’ı omuzlarına alırlar. Şada şok bir vaziyette eve gider. Bihan üzerini değiştirip Tapki’nin karşısına çıkar. Bihan aslında dövüşmek istemediğini, bu yüzden ilk etapta kafesten kaçmak istediğini ancak dövüşçünün buna engel olduğunu söyler. Son olarak sana vurunca dayanamadım diyerek dövüşe devam ettiğini belirtir.

Bihan Tapki’nin tepkisinden dolayı 10 000rs parayı çöpe atmak ister. Ancak Tapki onu durdurur ve niyetinin düzgün ancak yolunun yanlış olduğunu söyler ve parayı hak ederek kazandığını söyler. İkili eve gelirler ve herkesi çağırırlar. Bihan istedikleri parayı vermeye geldiklerini söylerken Baba ve Dadi çok mutlu olurlar. Baba Tapki ve Bihan’ın güzel bir iş çıkardıklarını bu yüzden ahırda kalmaya devam edeceklerini söyler. Herkes ayrılır. 2 48

Tapki ahırına giderken Bihan Şada’yı durdurur ve 10 000 paranın sadece 2500 lirasına dokunmasını geri kalanı ise harcamamasını ister. Şada ne demek istediğini sorar. Bihan 2 gün içinde Tapki ile Balvender evine geleceğini söyler. O yüzden parasının 7500 lirasını geri alacağını söyler. Şada Tapki’nin yüz yılda geçse bu eve gelemeyeceğini söyleyerek ayrılır. Aşk Bir Rüya 24 Nisan Özeti devam ediyor.

Baba, Bihan’ı avluya çağırır ve onunla birlikte bir şeyler içeceğini belirtir. Baba Bihan’ a güvenini bir kere daha kazandığı için teşekkür eder. Bihan çok mutlu olmuştur. Bu sırada Duruv görünür. Bihan ondan da gelip bir şeyler içmesini ister. Böyle günlerin nadir görüneceğini söyler. Duruv da sohbete katılır. Dadi bu güzel günü ölümsüzleştirmek için Suman’dan selfie çekmesini ister. Tapki onları mutlu görünce sevinir.

3 48

Vasu onun yanına gelir ve Bihan ailesi ile birlikte olduğu zaman çok mutlu der ve ondan bir an önce evi terk etmesini ister. Tapki Bihan’ın mutluluğunu görür ve ağlar. Bihan odasına gelir ve Tapki’ye şakalr yapar. Ardından uyur. Tapki ise Bihan’ın mutlu olması için evi terk etmeye karar vermiştir. Bihan için bir mektup yazar ve evden ayrılır. Bihan sivrisineklerini rahatsız etmesinden dolayı uyandığında Tapki’nin mektubunu görür. Mektupta ailenle mutlu olması için gittiği yazıyordur.

Gece yarısı Tapki babasının kapısını çalar. Divakar ve ailesi de ne oldu diye kapıya gelir. Karşılarında Tapki’yi görünce şok olurlar. Divakar biraz sonra Bihan’ı da buraya geleceğini söyleyerek ailesi ile birlikte masanın altına saklanırlar. Tapki sonsuza kadar Pandey evinden ayrıldığını söyler. Aditi Divakar’ı kast ederek burada farelerle mi yaşayacaksın derken Bihan görünür ve Tapki ile küçük bir sorun yaşadıklarını söyler ve onu götürmeye geldiğini söyler. 4 41

Aditi böyle küçük şeyler için evi terk etmemesini ister ve Bihan’ın da özür dilediğini hatırlatır. Ponam da Tapki’den gitmesini isteyince Bihan Tapki’nin elini tutar ve onu götürür. Yolda tartışmalar da olsa Bihan Tapki’den 2 gün süre ister. Bu süre zarfında işler yoluna girmezse onu eve göndereceğini söyler. Tapki daha sonra babasını arar ve işlerini yolunda olduğunu söyleyerek onu rahatlatır.

Sabahında Dadi eşiyle evlilik resimlerinin fare tarafından kemirildiğini görünce şok olur ve ağlamaya başlar.  Vasu ve kızlar da gelirler ve resmi görünce şok olurlar. Vasu bu resimden sadece bir tane ve kopyası da yok der ve Suman’ı dikkatsiz olmasından dolayı azarlar.

5 15

Baba hizmetçi gelmediği için keçisi için çim keserken Bihan ve Tapki’de ona yardım ederler. Dadi ve kızlar dışarı çıkarlar ve resmin fareler tarafından bozulduğunu söylerler. Bihan halledeceğini söylerken Vasu dışardan yardıma gerek olmadığını söyler. Aşk Bir Rüya 24 Nisan Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Aşk Bir Rüya 65. Bölüm Özeti 24 Nisan Tapki Evi Terk Etti (3 Yorum)

      • Hmm anladım normal tabi bu durumda ama yinede lütfen yayınlansın yaa özetler veriliyo tabi ama fragmanında ayrı bi yeri var inşallah yayınlanır 😥