Aşk Mantık İntikam Zeynep Kimdir? Sevda Baş Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisi oyuncu kadrosunda Sevda Baş da yer alacak. Sevda Baş Aşk Mantık İntikam dizisinde Zeynep karakteri ile yer alacak. Böylece Aşk Mantık İntikam Zeynep kimdir sorusu da cevaplanmış olacak.

Aşk Mantık İntikam Zeynep Kimdir?

Aşk Mantık İntikam dizisinde Zeynep Esra’nın en yakın arkadaşıdır. Esra’nın kardeşim dediği bir isim olan Zeynep akıllı bir kızdır. Liseden sonra okulu bırakan ve mahallesinden dışarı çıkamayan Zeynep zengin bir koca bulmak ve zengin bir hayat sürmek ister. Zeynep kıvırcık saçları ile bir türlü hayatının aşkını da bulamamıştır. Aşk Mantık İntikam Zeyno karakteri hayat dolu bir kızdır. İyi bir kalbi vardır.

Aşk Mantık İntikam Zeyno Kim?

Aşk Mantık İntikam dizisinde Zeyno karakteri ile Zeynep karakteri aynıdır.

Sevda Baş Kimdir?

Sevda Baş Kimdir? Sevda Baş 1996 İstanbul doğumludur ve 25 yaşının içindedir. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Sevda Baş Kanaga dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Sevda Baş başarılı oyunculuğu ile Aşk Mantık İntikam dizisinde büyük bir çıkış yakalamak ister.

Sevda Baş’ın Sevgilisi Kim?

Oyuncu Sevda Baş’ın medyaya açıkladığı bir sevgilisi yoktur. Sevda Baş daha yeni dizilerde yer almaya başlayan bir oyuncudur. Güzelliği işe değil işi ve oyunculuğu ile ön planda olmak istemektedir.

Aşk Mantık İntikam dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız. Aşk Mantık İntikam OyuncuAşk Mantık İntikam Zeynep Kimdir Zeynep Esra'nın kardeşi gibi yakın arkadaşıdır.

 

 

Yorum yaz