Baht Oyunu Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

Baht Oyunu Ne Zaman Final Yapacak ? sorusu cevabını buldu. Baht Oyunu dizisinin 13. bölümü ile 14 eylül 2021 de final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Baht Oyunu dizisi ne yazık ki eylül başı olmasına rağmen 3.5 reytingin üzerine çıkmayı başaramadı. Kanal D ise yeni sezon dizileri ile rakip olamayacak kadar düşük reyting alan Baht Oyunu dizisini sezon dizileri başlamadan önce bitirme kararı aldı. Baht Oyunu dizisinin çekimleri de eylül ayı içinde tamamlanacak.

Kanal D salı akşamları Baht Oyunu dizisinin yerine yeni dizisi Yargı’yı getirmek isteyebilir. Yargı dizisinin çekimleri ise hızla devam ediyor; bir ihtimal Kanal D yönetimi Yargı dizisi hazır olana kadar 2 bölüm daha Baht Oyunu dizisine müsaade edebilir bu durumda da Baht Oyunu dizisi 15. bölüm ile 28 eylül de final yapacaktır; ancak kulis bilgilerine göre eylül ayı içerisinde Baht Oyunu çekimleri bitecek oyuncular da boşa çıkacak.

baht oyunu final bölümü ile 14 eylül 2021 de ekranlara gelecektir.

Baht Oyunu sosyal medyada en çok konuşulan dizilerinden biri olayı başarsa da ne yazık ki yaz aylarının en çok izlenen yaz dizileri arasına giremedi. Baht Oyunu dizisi ilk bölümlerde aldığı düşük reytingler ile sosyal medyanın gündemine düştü.

Baht Oyunu dizisi yaz sezonunda rakibi olacak Ada Masalı dizisinin de gerisinde kalınca Kanal D’nin de tepkisi çekti; ancak Baht Oyunu  dizisinin sözleşmesi sağlam ve düşük reytingler alsa da yeni sezona kadar Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Baht Oyunu Ne Zaman Final Yapacak?

Baht Oyunu ne zaman final yapacak sorusuna cevap vermeden önce Baht Oyunu dizisi ile Kanal D arasında 13. bölüm sözleşmenin olduğunu hatırlatalım. Eğer sözleşme uzamaz veya kısalmaz ise Baht Oyunu 14 eylül 2021 de final yaparak ekranlara veda edecektir. Eğer Baht Oyunu dizisi temmuz ve ağustos aylarında 5 ve üzeri reyting alamaz ise bu durumda sözleşmesinin sonunda final yapmaya mahkum olacaktır.

Baht Oyunu ne zaman final yapacak 13 bölüm yayınlanacak Baht oyunu dizisi

Baht Oyunu Devam Edecek mi?

Baht Oyunu devam edecek mi sorusunu da cevaplayalım. Baht Oyunu dizisi özellikle temmuz ayı içerisinde 5 ve üzeri reytingleri görebilirse ki bu şuanda çok mümkün görünmüyor; o zaman Kanal D ile Baht Oyunu dizisi yapımcısı ARC yapım arasında yeni bir sözleşme yapılabilir ve Baht Oyunu dizisi o zaman aralık 2021’e kadar yayın hayatına devam edebilir.

Cemre Baysel Baht Oyunu’nda Harikalar Yarattı

Baht Oyunu dizisinde Cemre Baysel’in hayat verdiği Ada karakteri izleyici tarafından çok beğenildi. Bir çok izleyici sosyal medyada Cemre Baysel’in oyunculuğuna övgüler yağdırdı; ancak daha önce rol aldığı her dizi de büyük övgüler alan İdris Nebi Taşkan dizi de hayat verdiği Rüzgar karakteri ile ne yazık ki izleyiciden olumlu not alamadı.

Baht Oyunu dizisinin hikayesi ne yazık ki çok beğenilmedi ve farklı bulunmadı; klasik bir yaz dizisi olarak değerlendirilen dizinin daha yüksek reyting alabilmesi için hikayesini daha dikkat çekici ve orijinal hale getirmesi gerekiyor.

baht oyunu ruzgar

Yorum yaz

Baht Oyunu Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? (2 Yorum)