Aşka Yolculuk Wang So Kimdir (Lee Joon-Gi) Kaç Yaşında Sevgilisi Kim

Kanal 7 ekranlarında yeni bir Kore dizisi daha yayınlanacak. Aşka Yolculuk olarak yayınlanacak olan dizinin yakında Kanal 7 ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Orjinal ismi Moon Lovers Scarlet Heart olan dizide güneş tutulması sırasında Goryeo Hanedanlığı zamanına geri giden ve orada diğer insanların korkudan önünde titrediği Wang So’ya  aşık olan Hae-Soo adındaki bir kızın hikayesi anlatılıyor.

Aşka Yolculuk Wang So Kimdir ?

Aşka Yolculuk dizisinde Lee Joon-Gi, Kral Taejo’nun dördüncü oğlu olan Prens Wang So karakterini canlandırmaktadır. Dizide soğuk karakteriyle öne çıkıyor. Dikkatleri üzerine çekmek isteyen bir kişilik ancak konumu buna müsade etmiyor. Hae-Soo ile aşk yaşayacaktır.

Aşka Yolculuk Lee Joon Gi Kimdir ?

Aşka Yolculuk dizisinde Wang So karakterini oynayacak olan Lee Joon Gi 17 Nisan 1982 yılında Güney Kore’nin Busran kentinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuğunun yanı sıra şarkı da söylemektedir. 1,78 cm boyunda ve 63 Kg ağırlığındadır. Seul Sanat Üniversitesi – Tiyatro ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Dövüş sanatlarında oldukça mahir olan oyuncu futbol ve bilgisayar oyunlarıyla da ilgilenmektedir.

İngilizce, Japonca, Mandarin Çincesi ve Korece dillerine hakim olan yetenekli oyuncu Hristiyanlık dinine mensuptur. Kendisinin kendinden küçük bir kız kardeşi vardır. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncunun bir çok ödülü bulunmaktadır.

Lee Joon Gi kendisi gibi oyuncu olan Jeon Hye Bin ile 2 yıl aşk yaşamış ancak 2017 yılında bu ilişkiyi sonlandırmıştır. Koç burcu olan yakışıklı oyuncu 36 yaşındadır.

Aşka Yolculuk Tanıtım Fragmanı

Aşka Yolculuk Wang So Kimdir (Lee Joon-Gi) Kaç Yaşında Sevgilisi Kim (28 Yorum)

  1. herkeze merhaba bu dizi final olmuş izlemiyorum ama burda youtube de arasitirip izledim guzel bir diziydi

  2. Cok uzgunum yaaaa
    Awka yolculuk final yapti cunki 🙁 neden yaa kewke coook verseydiler

  3. O zaman Peganı unutma 14. Prens’ti değilmi. Sev Beni (Weighlifting Fairy Kim Bok Joo)’de baş rol oynuyor. Orada daha seveceksiniz.

  4. evet yaa allahin takdirine bakarmisin 14.prenschung haesuya abla diyor ama sonunda onunla evlenicek enteresan

  5. leejungi tatlim benim nekadarda tatli guluyor dimi ashkim benim hayran kaldik ona chok tatli bir oyuncu