Aşka Yolculuk Hae-Soo Kimdir (Iu) Kaç Yaşında Sevgilisi Kim

Kanal 7 Televizyonundan Kore dizileri resitali. Kanal Hint dizilerinin ardından 5 yeni Kore dizisiyle ekranları şenlendirmeyi hedefliyor. Sayısı azımsanamayacak kadar fazla olan Kore dizisi fanlarının çok sevindiği bu karar Kanal 7 nin izlenme oranlarını artıracak mı bunu ilerde göreceğiz.

Kanal 7 hem günümüz, hem de tarihi içerikli Kore dizileriyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Tarihi filmlerden birisi olan Aşka Yolculuk yakında yayınlanacak. Dizinin tam olarak ne zaman yayınlanacağı belli değil. Ancak yayın tarihi netleşir netleşmez sizlere buradan bilgi vereceğiz. 

Aşka Yolculuk Hae-Soo Kimdir ?

Orjinal ismi Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo olan Aşka Yolculuk dizisinde Hae Soo şimdiki zamanda yaşarken kendisini bir anda tarihin içinde bulan bir kız. Kral Taejo’nun dokuz yakışıklı prensinin sevgisini kazanmış bir kişilik. Bunlardan Wang Soo ile aş yaşayacak. 

Aşka Yolculuk IU Kimdir ?

Aşka Yolculuk dizisinde Hae Soo karakterini oynayacak olan IU’nun gerçek adı Lee Ji-Eun’dur. 16 Mayıs 1993 yılında Güney Kore’nin Seongdong kentinde doğmuştur. Aynı zamanda şarkıcıdır. Dongduk Kadın Üniversitesi’ni bitiren oyuncu 1,62 cm boyunda, 44 Kg ağırlığındadır. Lost and Found isimli mini bir albümle müzik piyasına girmiş olan  IU Koreli sanatçıların bir anda dikkatlerini çekmiştir. 

25 yaşında olan IU Güney Koreli şarkı yazarı olan Chang Kiha ile birliktelik yaşamıştır. Birçok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncunun çeşitli dallarda ödülleri de bulunmaktadır.

Aşka Yolculuk Teaser

Aşka Yolculuk Hae-Soo Kimdir (Iu) Kaç Yaşında Sevgilisi Kim (7 Yorum)

  1. EVET ILK BOLUMDEN ASHIK OLMUSHTUM CHOOOKCHOK GUZEL HELE LIJUNGI BENIBENDEN ETTI YA CHOK TATLI KACH YILONCE ONUN BI DIZISINE DAHA BAKMISHTIM MELTEMTV
    DE ADI *ILJIMAE* YDI CHOK GUZELDI