Ateş Kuşları Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi?

 

Atv’nin yeni dizisi Ateş Kuşları izleyicinin en çok beğendiği ve merak ettiği diziler arasında yer alıyor. Hayata tutunmaya çalışan ve kan bağı olmayan beş kardeşin hikayesinin anlatıldığı Ateş Kuşları dizisi ilk bölümü ile 13 Ocak 2023 çarşamba akşamı izleyicisi karşısına çıkmış ve aldığı başarılı sonuçlar ile hem kanalını hem de izleyicisini memnun etmişti. Artık izleyici de bir kaç hafta sonra bitecek sonu olmayan hikayeleri izlemek istemiyor. Siz hiç son sayfaları yırtılmış kitabı okumak ister misiniz? Son dönemde kanallar büyük ümitler ile dizleri başlatıyorlar ancak istedikleri reytingleri alamayınca dizi deki hikayeye doğru dürüst bir son bile yazmadan apar topar final yaptırıyor. Bunun sonucunda da izleyici artık yeni dizilerin ilk bölüm reytinglerini takip ediyor ve bitecek diziye hiç başlamıyor.

Ateş Kuşları Reytingleri

Ateş Kuşları dizisi 1.  bölümü ile 13 ocak 2023 cuma akşamı 8,50 reyting alarak total de 2. olmuştur. Dizi aynı bölümünde Ab de 5.33 reyting alarak 3. olmuştur. Bu başlangıç. son dönemlerin en iyi başlangıcı. Zaten sosyal medyaya da baktığımızda bir çok izleyici Ateş Kuşları dizisinin hikayesi  ile ilgili çok olumlu yorumlar yapmış. Diziye eleştiri neredeyse yok gibi. Özellikle Hande Soral ve Görkem Sevindik bir birine çok yakıştırılırken aynı zamanda da İlayda Alişan ile de Burak Tozkoparan’ı da bir birine çok yakıştırmış.

Ateş Kuşları Ne Zaman Final Yapacak dizi en az 20 bölüm ekranlarda olmaya devam edecek

Ateş Kuşları Ne Zaman Final Yapacak?

Ateş Kuşları ne zaman final yapacak? sorusuna cevap verelim. Ateş Kuşları dizisinin 20. bölümü ile 26 Mayıs 2023 de  sezon finali yaparak ekranlara veda etmesi  bekleniyor. Ateş Kuşları dizisinin 2. sezonuna garanti gözü ile bakılıyor. Ateş Kuşları dizisi 10 Mayıs 2024 Cuma günü 54.Bölümüyle beraber ekran macerasını sonlandırıyor. Sevilen dizi 54.Bölümüyle beraber final yapacak.

Ateş Kuşları dizisi yapımcısı Bozdağ Film Atv ile 10 bölümlük bir sözleşmesi kesin yayın sözleşmesi olduğu tahmin ediliyor. Bu durumda  Ateş Kuşları dizisi ilk 10 bölüm içinde çok düşük reytingler bile alsa en az 10 bölüm yayında kalmaya devam edecek. Ateş Kuşları dizisi sevilir ve reytingleri de Atv’nin istediği 5 reytingin üzerine olursa bu durumda dizinin sözleşmesi 13 bölüm daha uzatılacak ve Ateş Kuşları dizisi 20. bölümü ile sezon finali yapacak.

Ateş Kuşları devam edecek mi evet 2. sezonu da planlanıyor ateş kuşları dizisinin

Ateş Kuşları Devam Edecek mi?

Ateş Kuşları dizisi devam edecek mi? diye sorunlar var. Evet Ateş Kuşları dizisi 20 bölüm yayınlandıktan sonra sezon finali yapacak ve 2023 2024 yeni sezonunda da 2. sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek. Ateş Kuşları dizisi hikayesi ve oyuncu kadrosu ile çok sağlam bir dizi ancak dizinin 2. sezonluk bir iş olduğu 3. sezon için bir planlamasının olmadığı bilgisi kulislerde yer alıyor.

Bazen diziler iyi reytingler alıyor uzun soluklu planlamalar yapılıyor ancak bir anda reytingler düşünce tüm planlamalar da alt üst oluyor. Ateş Kuşları dizisi için şimdilik her şey iyi gitse de dizi sektörü oldukça acımasız izleyici ciddi vefasız.

 

 

Ateş Kuşları Ne Zaman Final Yapacak? Devam Edecek mi? (2 Yorum)