Aylin Veziroğlu Kimdir? Sevgilisi Kim? Emanet Dizisi

Emanet dizisinin yardımcı başrol oyuncularını yakından takip etmeye devam ediyoruz. Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu ve Berat Rüzgar Özkan’ın paylaşacağı ve 2020 eylül ayında izleyicisi karşısına çıkacak olan Emanet dizisinde en önemli karakterlerden birini de güzel oyuncu Aylin Veziroğlu canlandıracak.

Aylin Veziroğlu Kimdir?

Tüm Türkiye’ye Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Selin karakteri ile ismini duyuran Aylin Veziroğlu 23 Şubat 1997’de Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan güzel oyuncu Aylin Veziroğlu Yasak Elma dizisinden ayrıldıktan sonra Kanal 7’nin Yemin dizisine yardımcı başrol oyuncusu olarak dahil olmuştur. Günlük çekilecek Emanet dizisinde oyunculuk becerilerini daha geliştirmek isteyen güzel oyuncu artık bir sonraki projesinde başrolde görebileceğimiz yetenekte bir isim.

Aylin Veziroğlu Kimdir biyografisi

Tiyatro Kasabası isimli tiyatro ekibinde de yer alan Aylin Vezirlioğlu Kocaeli Tabib Odası‘nda tiyatro kursu almış ve Kocaeli Tiyatrosunda çeşitli oyunlarda yer almıştır. 2018 de Prangalı Yarim isimli sinema filmi ile de ilk kez beyaz perde deneyimi yaşaya Aylin Vezirlioğlu Emanet dizisinin en güzel oyuncularından biri olacak.

Aylin Veziroğlu Buket Kahraman ajansın kayırlı oyuncusudur. Aylin Veziroğlu emanet dizisi oyuncusu

Volkan Yıldırım, Hilal Yıldız Rüya Coriç ve Melih Özkaya gibi genç isimlerin yer aldığı Emanet dizisinin tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Oyuncu Listesi

Aylin Veziroğlu Kaç Yaşında?

23 Şubat 1997 doğumlu olan Aylin Veziroğlu 2020 yılı itibari ile 23 yaşındadır.

Aylin Veziroğlu’nun Sevgilisi Kim ?

Aylin Veziroğlu’nun açıklanan veya açıkladığı bir sevgilisi yoktur. Kariyerini düşündüğü için şuanda çok fazla erkek arkadaşları ile bile poz vermemektedir.

Aylin Veziroğlu resimleri 2020