Azize Asya Kimdir? Duygu Sarışın Kimdir? Kaç Yaşında?

Süreç Filmin 19 ekim de izleyicisi karşısıan çıkaracağı Azize dizisi oyuncu kadrosunu yakından incelemeye ve dizide yer alacak karakterleri yakından tanımaya devam ediyoruz. Başrollerini Buğra Gülsoy, Hande Erçel Mustafa Yıldıran ve Tugay Mercan gibi deneyimli isimlerin paylaştığı Azize dizisinde önemli karakterlerden biri olan Asya karakterini de Duygu Sarışın canlandıracak. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer alan ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Duygu Sarışın son haftalarda ise ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy ile yaşadığı çalkantılı aşk ile de gündeme gelmekte.

Ünlü yönetmen Volkan Kocatürk’ün Asya karakteri için çok uygun gördüğü farklı tarzı ile dikkat çeken güzel oyuncu Duygu Sarışın Azize dizisinde mafya lideri olan Asya Gündoğan’a hayat verecek. Asya hem özel hem farklı hemde kötü bir karakter olacak ve dizi de Azize ve Kartal aşkının önünde ki de en büyük engel olacak.

Azize Dizisi Asya Kimdir?

Asya Gündoğan Alpan ailesine yakınlığı ile bilinen bir kadın mafya lideridir. Genç bir mafya lideri olan Asya Kartal’ın yakın arkadaşı ve sırdaşıdır. Kartal çevresinde sadece Asya’nı kendisini anladığını düşünmektedir. Asya’yı kendine yakın hisseden Kartal en büyük darbeyi de Asya’dan alacağının farkında değildir.

Asya özel bir kadındır ve diğer kadınlardan çok farklıdır. Gözü karadır hiç bir şeyden korkmaz. Yeri geldiğinde insan öldürmek onun için çocuk oyuncağıdır; çok iyi silah kullanır sert duruşlu bir patrondur. Kırmızı ve dikkat çekici şekilde giymeyi sever. Yüzüğü ve kolyesi eksik olmaz. Zayıf ve çekici bir kadın olabildiği gibi cin olup adam çarpmasını da iyi bilir. İçten içe Kartal’a aşıktır ve onun olmak ister. Azize’yi kıskanır ve Alphan’ların içine boş yere girmediğinin bir amacı olduğunun farkındadır.  azize dizisi asya

Duygu Sarışın Kimdir?

Duygu Sarışın akıllara Star TV’nin Ufak Tefek Cinayetler dizisi gelmektedir. Duygu Sarışın’ın dizi de hayat verdiği Burcu karakteri aylarca konuşulmuş ve tüm eleştirmenler Duygu Sarışın’ın güzelliği ve oyunculuğu karşısında hayran kalmıştı. 1987 de İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır; zaten çocukluktan beri de hayali oyuncu olmaktır. İlk olarak İzmir Devlet Tiyatrosunda çalışan Duygu Sarışın dizilerde yer alabilmek için İstanbul’a taşınmıştır. İlk televizyon dizisini 24 yaşında Cennetin Sırları dizisi ile çeken Duygu Sarışın daha sonra İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken ve Rengarenk gibi dizilerde de yer almıştır. Sevgilisi Çağatay Ulusoy ile de İçerde dizisinde tanışmışlardır. azize dizisi duygu sarışın

Duygu Sarışın Kaç Yaşında?

24 Kasım 1987 doğumlu olan Duygu Sarışın Öğretmenler Günü doğmuştur ve 32 yaşının içindedir.

Duygu Sarışın Boyu Kilosu

Duygu Sarışın 170 cm boyunda ve 56 kilo gramdır.

Duygu Sarışın’ın Sevgilisi Erkek Arkadaşı

Duygu Sarışın’ın sevgilisi yani erkek arkadaşı ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’dur. Uzun süreli ve seviyeli bir birliktelikleri vardır.

Azize dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Azize OyuncularıDuygu Sarışın dizileri