Bahar Şahin İyi Aile Babası’ndan Neden Ayrıldı?

Senaryosunu Erdal Şahin yazdığı Selçuk Aydemir’in ise senaryo danışmanlığını üstlendiği İyi Aile Babası dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Kanal D ekranlarında aralık ayında ekranlara gelecek Süreç Filmin yeni komedi dizisinden ünlü oyuncu Bahar Şahin ayrıldı.

İyi Aile Babası dizisi senaryosuna ve oyuncu kadrosuna bakan bir çok ismin bu dizi de Bahar Şahin’in ne işi var diye sorguladığı ve dizi de Mehmet Ali’nin büyük kızı Yağmur karakteri ile yer alacak olan Bahar Şahin beklendiği gibi diziden ayrıldı. Kadrosunda Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Salih Kalyon, Timur Acar ve Melek Baykal gibi komedinin usta isimlerinin yer aldığı bir diziye zaten daha önce komedi de yer almamış Bahar Şahin hiç yakışmamıştı. Bahar Şahin de bu durumu fark etti ve İyi Aile Babası dizisinden ayrılma kararı aldı.

Bahar Şahin İyi Aile Babası’ndan Neden Ayrıldı?

Bahar Şahin Kasım ayının 3. haftasında korona virüse yakalanmış ve oldukça zorlu bir hafta geçirmişti. Korona virüsünde üzerinde ezginlik ve yorgunluk bıraktığı ve bir türlü bu yorgunluğu atamayan Bahar Şahin’in ayrılma isteğinin bir nedenin de virüs olduğu biliniyor; ancak Bahar Şahin İyi Aile Babası dizisinin yıllar sürecek bir proje olduğuna inansaydı hasta yatağından çıkar sete gelirdi ne yazık ki görüyoruz ki İyi Aile Babası dizisine başta oyuncularda güvenmiyor. bahar sahin

Son dönemde başlayan dizilerin bir çoğu ne yazık ki 6 haftayı tamamlayamadan ekranlara veda ediyor. Özellikle komedi dizilerinin bu konuda ki ünü daha kötü. Bahar Şahin de hem komediye olan uzaklığı, hem hastalığı hem de dizinin gelecek vaat etmemesi nedenleri ile İyi Aile Babası dizisinden ayrılmış olabilir.

İyi Aile Babası Dizisine Bahar Şahin’in Yerine Eslem Akar Dahil Edildi

Daha önce Güvercin dizisinde partner olan Berke Üsdiken ve Eslem Akar İyi Aile babası dizisinde de partner olarak yer alacaklar. Bahar Şahin yapımcıya ayrılmak istediğini belirtince yapımcı da Eslem Akar ile anlaştı. Hızlıca Bahar Şahin ile çekilen 1. bölüm sahneleri İyi Aile Babası dizisinden çıkarıldı.

Etiketler