Baraj Mert Kimdir? Nazım’ın Oğlu mu? Toprak Kıvılcım Kim?

Baraj dizisinde yeni hikaye izleyici tarafından çok beğenildi. Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Baraj’da 5 yıl zaman atlaması yaşandı. Bu zaman zarfında Baraj dizisinde her şey değişti; Nazım’ın yüzü bile estetik ameliyatı ile düzeldi; ancak ortada 5 yaşında bir bebek var; peki bu bebeğin babası kim? Nazım ile aşk yaşayan Nehir Nazım hapse girince Hakan ile evlendi; ancak Bahar evlendiğinde hamileydi ve Hakan bunu biliyordu. Baraj dizisinde Mert karakterine çocuk oyuncu  Toprak Kıvılcım hayat verecek.

Baraj Mert Kimdir?

Mert 5 yaşında oldukça yetenekli ve güler yüzlü bir çocuktur. Çok iyi piyanı çalan Mert müzik kulağı ile öğretmenlerinin de dikkatini çekmiştir. Hem annesi Bahar’ı hem de babası Hakan’ı çok seven Mert el üstünde büyümektedir.Baraj Dizisi Mert

Baraj Mert Kimin Oğlu?

Mert Hakan’ın oğlu değildir Nazım’ın veya Tarık’ın oğludur. Tarık ile de daha önce ilişkisi olan Bahar çocuğun Nazım’dan olduğunu düşünmektedir.

Baraj Mert Nazım’ın Oğlu mu?

Baraj dizisinde Mert kesin olarak Nazım’ın oğludur. Bahar bunu Mert’in davranışlarından da anlamaktadır; aynı babası Nazım gibi mert ve zekidir. İlerleyen bölümlerde Nazım Bahar’ı affedecektir ve Hakan’dan boşanan Bahar ile evlenecektir. Sezon sonunda ise Nazım karısı ve oğlu ile mutlu bir yuva kuracaktır.  Toprak Kivilcim resimleri

Toprak Kıvılcım Kimdir?

Daha önce ekranlarda görmediğimiz Toprak Kıvılcım ilk olarak Baraj dizisi ile oyunculuk deneyimi yaşayacaktır. Hande Aytar ajans ile çalışan ve ailesinin oyunculuk yeteneğini fark ettiği Toprak Kıvılcım 26 Ekim 2015 doğumludur ve 6 yaşındadır. Anaokulu eğitimi alan Toprak Kıvılcım 110 cm boyunda ve 22 kg ağırlığındadır. Kumral bir teni olan Toprak Kıvılcım kahverengi gözlüdür.

 

Yorum yaz