Baraj Tülay Kimdir? Sabriye Kara Kim? Kaç Yaşında?

Baraj dizisinde Hakan ve Bahar’ın anneleri Tülay karakterine usta oyuncu Sabriye Kara hayat verecek. Bilindiği üzere Baraj dizisinde çok önemli bir senaryo değişikliği yaşanmış ve dizinin yeni sezonunda kadroya Taygun Sungar, Gizem Karaca ve Koray Şahinbaş’ın dışında bir çok usta oyuncu dahil olmuştu. Sabriye Kara da Baraj dizisine yeni gelen isimlerden.

Baraj Tülay Kimdir?

Baraj dizisinde Tülay Hakan eve Bahar’ın dediğim dedik anneleridir. Hakan babasının şirketini devralmıştır; bu nedenle de Hakan’ın üzerinde Tülay’ın çok büyük emeği vardır. Bahar ise babasının işlerinden uzak kalmış ve avukat olmuştur. Tülay hanım Bahar’ın avukat olmasını istemese de Bahar kafasının dikine gitmiştir.

Tülay hiç bir zaman Kemal’in Bahar ile evlenmesini istememiştir; ancak Kemal’in eski eşinin vefat etmesi sonrası ona çok benzeyen Bahar ile evlenmesine izin vermiştir. Bir şekilde Bahar’ı kabul eden Tülay Bahar’ın akrabası olan Zerrin’i ise asla eve almak istememiş ancak yine oğlu Hakan’ın zoru ile buna da katlanmıştır. Şimdilerde Tülay ve Zerrin konağı yönetmek konusunda büyük çekişme yaşamaktadır. Zerrin bir şekilde Tülay’ı baskılamaktadır bu da Tülay’ı deli etmektedir. Sabriye Kara resimleri 2021

Sabriye Kara Kimdir?

Usta tiyatrocu Sabriye Kara 1954 Rize doğumludur ve 67 yaşınındadır. 13 yıl Bizimkiler dizisinde yer alan Sabriye Kara son dönemde de Kördüğüm dizisinde yer almıştır. 2016 da Küçük Esnaf dizisinde yer alan Sabriye Kara Beşinci Boyut gibi bir çok Samanyolu dizisinde yer almıştır.

Sabriye Kara Kaç Yaşında?

Sabriye Kara 18 Eylül 1954 doğumludur ve Baraj dizisinde Tülay karakterine hayat verdiği sırada 71 yaşındadır.baraj dizisi Tulay