Baraj Ümran Kimdir? İman Casablanca Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

İman Casablanca’nın Baraj dizisinde hayat vereceği karakterin ismi önce Ümran olarak açıklansa da senaryo değişmiş ve karakterin ismi Zahra olmuştur. 

Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Baraj dizisi Nevşehir’de çekimlere başladı.  Türkan Şoray’ın yapımcı kızı Yağmur Ünal’ın uygulayıcı yapımcılığını üstleneceği Baraj dizisinde bir çok yeni isim de ekran karşısına çıkacak bu isimlerden biri de İman Casablanca olacak. Faslı dünya güzeli İman Casablanca Baraj dizisinde güzeller güzeli bir kız olan Ümran’a hayat verecek. Güzel Türkçesi ile bir çok yapımcının göz bebeği olan İman Casablanca daha önce Türk Hava Yollarında hostes olarak da çalıştığı için Türkçe konusunda sıkıntı yaşamıyor.

Baraj dizisi çekimleri için Nevşehir’e gelen güzel model ve oyuncu Nevşehir halkının da dikkatini çekmeyi başardı. 1999 yılında Fas’ta dünyaya gelen güzel oyuncu İman Casablanca daha 21 yaşında. Mart ayının sonunda izleyicisi karşısına çıkması beklenen Baraj dizisi oyuncu kadrosunda ise Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük, Sumru Yavrucuk ve Tuna Orhan gibi çok değerli ve ünlü oyuncular yer alacak

Baraj Ümran Kimdir?

Baraj dizisinde Ümran daha 20’li yaşların başında olan güzel bir kızdır. Farklı güzelli ile mahallenin erkeklerinin gözdesi olan Ümran temiz kalpli ve uysal da bir kızdır. Ümran başına gelenlerden sonra hayatını sorgulamaya başlayacak; ancak yenide aşık olan Ümran bir kez daha kendini ateşe atacaktır.

Baraj dizisi Ümran

İman Casablanca Kimdir?

21 yaşında ki güzel model ve oyuncu İman Casablanca Fas doğumludur. Arapça, Fransızca, Türkçe ve Farsça olmak üzere 4 dil bilen güzel oyuncu İman Casablanca güzelliği tescilli bir isimdir. Best Model Of The World yarışmasında 2018 de hem Fas’ta hemde dünyaya birinci olan güzel model bu birincilikten sonra dizi sektörünün kalbinin attığı İstanbul’da olmak istemiştir. Beş kardeş olan İman Casablanca 1.75 metre boyunda ve 50 kilodur. Daha önce Yasak Elma dizisinde Leyla karakterine hayat vereceği açıklanmış ancak bu rolü son anda iptal olmuştur İman Casablanca yerine Yasak Elma dizisinde Leyla karakterine Tuvana Türkay hayat vermiştir. İman Casablanca Fas da matematik mühendisliği eğitimine de devam etmektedir. Çok zeki bir insandır.

man Casablanca nereli

İman Casablanca Kaç Yaşında?

İman Casablanca 1999 doğumludur ve 21 yaşının içindedir.

İman Casablanca Boyu Kilosu

İman Casablanca 1.75 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır.

İman Casablanca Nereli?

İman Casablanca Fas’lıdır. Bilindiği üzere ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın eşi İmane Elbani’de Fas’lıydı.

İman Casablanca Sevgilisi Kim?

İman Casablanca’nın açıkladığı veya birlikte poz verdiği bir sevgilisi yoktur.