Öğretmen Ateş Kimdir? Ramazan Demir Kimdir? Kaç Yaşında

Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Mart 2020 de izleyicisi karşısında olması beklenen Öğretmen dizisinde genç oyuncu Ramazan Demir Ateş isimli bir öğrenciye hayat verecek. Kadın dizisi yerine Fox Tv ekranlarında salı akşamları izleyicisi karşısına çıkacağı açıklanan Öğretmen dizisi oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Efekan Can, Ramazan Demir  gibi oyuncular yer alacak.

Daha önce çok fazla ekranlarda görmediğimiz bir çok genç oyuncunun da Akif Hocanın öğrencileri olarak yer alacağı Öğretmen dizisinde Ramazan Demir’in hayat vereceği Demir karakteri hem yakışıklılığı hem zekası hemde liderliği ile dikkat çekecek. Peki kimdir bu Ateş

Öğretmen Dizisi Ateş Kimdir?

Ateş Gizem’e aşık yakışıklı bir gençtir; ancak Gizem’e bir türlü açılamaz. Sınıfın geneli bilir Ateş’in Gizem’e aşık olduğunu genelde serseri bir tip ile takılır. Kavga dövüş onun işidir; dersleri okulu pek takmaz. retmen dizisi ateş resimleri

Öğretmen dizisinde Ateş lise son sınıf öğrencisi yakışıklı ve korkusuz bir gençtir. Sınıfta intihar eden arkadaşını iyi bilen ve onun neden intihar ettiğinin farkında da olan Ateş uzun süre susmuştur; ancak Akif hocanın işe el atması ile bu olayın basit bir intihar olmadığı bu olayın bir cinayet olduğu ortaya çıkacaktır. Ateş hayalleri olmayan ve geleceği parlak olmayan bir gençken Akif Hoca’dan öğrendikleri ile artık hayatında çok şeyi değiştirecektir.

ramazan Demir Öğretmen dizisi Ateş

Ramazan Demir Kimdir?

22 yaşında  olan Ramazan Demir 1998 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çok yakışıklı olduğu için sürekli etrafında ki insanların dikkatini çeken Ramazan Demir oyunculuk yetenekleri de olunca Sema Bekmez cast ajansına yazılarak oyuncu olmaya karar vermiştir. Oyunculuk eğitimleri alan  Ramazan Demir ilk ekran deneyimini son olarak Üç Harfliler serisinin son filmi olan Adak filmi ile yaşamıştır. Ramazan Demir’in ilk dizisi İlker Kaleli’nin dizi olan Öğretmen dizisi olacaktır.

Öğretmen dizisi seçmelerine katılan Ramazan Demir dizi de önemli bir öğrenci karakter olan Ramazan2a hayat verme şansı kazanmış ve oyunculuk yetenekleri ile Öğretmen dizisi yapımcısı Fatih Aksoy’u ve yönetmen Koray Kerimoğlu’nu bu rolde başarıyı yakalayacağına inandırmıştır.

retmen dizisi ateş

Ramazan Demir Kaç Yaşında?

Her ne kadar Med Yapım’ın Japon Mr. Hiragi’s Homeroom dizisi uyarlaması olan Öğretmen dizisinde 18 yaşında olan Ateş karakterine hayat verse de Ramazan Demir 22 yaşının içindedir.

Yorum yaz