Ramo Afet Kimdir? Efsane Odağ Kim? Kaç Yaşında?

Ramo dizisi oyuncuları arasında kim olduğu en çok merak edilen oyuncu Efsane Odağ oldu. Güzel oyuncu Adana çekimleri yapılan BKM Filmin Ramo dizisinde Afet karakterine hayat verecek. Cilvesi ve güzelliği ile izleyicinin dikkatini çeken ve Hasan’ın eşine hayat veren Afet karakterine Efsane Odağ hayat verecek. İlk bölümü ile izlenme rekorları kıran Ramo dizisinde bilindiği üzere Hasan Ramo’nun abisiydi.

Ramo Afet Kimdir?

Afet 30’lu yaşlarda güzel ve çekici bir kadındr. İki çocuk annesi olan Afet Abdi ve Musti’nin de annesidir. Ramo dizisinde Afet Sebahat’in ilk gelinidir. Hasan Afet’e aşık olmuştur. Sebahat de Afet’i oğlu Hasan’a layık görüp almıştır. Afet Ramo’ya her zaman destek vermiştir; ancak Ramo’nun ailesini riske attığını gördüğünde Ramo’dan desteğini çekecektir; ancak kocası Hasan kardeşinin peşinden ölmeyi de öldürmeyi de göze alınca Afet oğullarına bir zarar gelmemesi için ciddi bir karar vermek zorunda kalır zira aile de en savunmasız olanlar onun göz bebekleri Abdi ve Musti’dir.

Ramo dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Ramo Oyuncu

Ramo afet kimdir

Efsane Odağ Kim?

Efsane Odağ denlince akllara Avlu dizisinin Yonca’sı gelmektedir. Aslen İzmir’li olan Efsane Odağ daha 34 yaşındadır.  1986 İzmir doğumlu olan Efsane Odağ 168 cm boyunda ve 50 kg ağırlığında olan Efsane Odağ Ankara Üniversitesi Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Efsane Odağ daha önce Meryem ve Familya dizilerinde de yer almıştır. 2018 de ise Dümdüz Adam filminde de yer almıştı.

Uzun yıllar tiyatro ile ilgilenen Efsane Odağ Beni Unutma dizisi ile yani bir günlük dizi ile ekranlara çıkmaya başlamıştır. Efsane Odağ’ın menajerliğini ise Ateş menajerlik üstlenmektedir.

Efsane Odağ Kimdir

Efsane Odağ Kaç Yaşında?

Efsane Odağ 34 yaşındadır ve 1986 İzmir doğumludur.

Efsane Odağ Boyu Kilosu

Efsane Odağ 50 kg ağırlığında ve 1.68 metre uzunluğundadır. Fit bir vücudu vardır.

Efsane Odağ’ın Sevgilisi Kim?

Efsane Odağ’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. Daha önce bir evliliği olmamıştır.

Etiketler