Barbaroslar İlyas Kimdir? Caner Topçu Wikipedia Sevgilisi

Barbaroslar İlyas Kimdir? Barbaroslar dizisinde Barbaros kardeşlerin en küçüğü olan İlyas karakterine Caner Topçu  hayat verecektir.

Barbaroslar dizisi eylül ayında Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Daha önce yüzü eskimemiş bir oyuncunun hayat vermesi planlanan İlyas karakteri için sadece Nöbet dizisinde bir kaç bölüm oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Barbaroslar İlyas Kimdir? Barbaroslar  dizisinde İlyas karakteri Barbaros kardeşlerden en küçüğü olacak ve dizinin erkek başrol oyuncularından biri olacaktır. Caner Topçu işte böyle büyük bir dizi de böyle önemli bir rolde yer alacaktır.

Barbaroslar İlyas Kimdir?

Barbaros Hayrettin Paşa ve abisi Oruç Reis’in en küçük kardeşleri olacak İlyas 20’li yaşların başında oldukça zeki ve güçlü bir gençtir. Abileri kadar korkusuz ve güçlü olan İlyas denizlere aşık biridir.

Barbaroslar dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Barbaroslar Oyuncuları

Barbaroslar İlyas Kimdir? İlyas Barbaros kardeşlerin en küçüğüdür

Caner Topçu Wikipedia

Caner Topçu 25 Haziran 1997 de İstanbul da dünyaya gelmiştir ve  24 yaşındadır. İstanbul Samandıra Endüstri Meslek Lisesinde eğitim alan Caner Topçu lise döneminde tiyatroya ilgi göstermiş ve oyunculuğu çok sevmiştir. Daha sonra oyunculuk deneyimleri İnançtan Zafere, ve Sarıkamış gibi tiyatro oyuncularında oyunculuk kariyerine başlayan Caner Topçu 2021 de Hiç isimli internet dizisinde Deniz karakterine hayat vermiştir.

İlk olarak Nöbet dizisinde oyunculuğa başlayan Caner Topçu Barbaroslar dizisinde İlyas karakterine hayat verecektir.

Caner Topçu Dizileri

  • Hiç Dizisi (Deniz) 2021
  • Nöbet 2020
  • Evrensel Döngü: Zamansal Yolculuk 2018
  • Bilinçsizler 2015

Caner Topçu’nun Yaşı

Caner TopçuKaç Yaşında? Caner Topçu 25 Haziran 1997 doğumludur ve 24 yaşının içindedir.

Caner Topçu’nun Boyu Kilosu

Caner Topçu’nun boyu kilosu bilinmemektedir