Başak Parlak(Esin) Şevkat Yerimdar’a Geri Dönecek mi?

Şevkat Yerimdar dizisi çekirdek kadrosunda yaşanan bu ayrılık adeta tüm Şevkat Yerimdar hayranlarını yasa boğdu. Başak Parlak sosyal medyadan bir açıklama yaptı ve 1.5 yıldır severek çalıştığım Şevkat Yerimdar  dizisinden ayrıldım artık ben yokum Özgürcan Çevik tek başına devam edecek dedi. Başak ParlakEsin Şevkat Yerimdara Geri Dönecek mi resimleri

Başak Parlak’ın Şevkat Yerimdar’dan ayrılması sonrası Özgürcan Çevik’e yeni bir bayan partner yapımcı Hayri Aslan tarafından düşünülecektir; ancak açık söyleyeyim izleyici Şevkat’a gelen bu yeni partneri ne kadar başarılı olursa olsun beğenmeyecek ve Esin’i isteyecektir. Böyle efsane olmuş çiftler ayrıldıktan sonra ne yazık ki o diziler inal yapmaya mahkum oluyor.

Şevkat Yerimdar dizisi senaristleri Esin ve Şevkat’in evlenmesinden sonra tahminimce güzel ve yeni senaryo üretmekte zorlanıyorlardı. Esin’in ayrılması ile muhtemelen Şevkat Yerimdar dizisinin çehresi değişecektir. Bu ayrılık sonrası yeni bir konu yeni bir senaryo olacaktır.

Şevkat Yerimdar dizisinden ayrılan Başak Parlak’ın belki bir çok nedeni vardır ama bana kalırsa en önemli neden Başak Parlak’ın Şevkat Yerimdar dizisinin geleceğini iyi görmemesidir. Muhtelemelen Limon Film Şevkat Yerimdar dizisini haziran ayı sonunda başlatacak; yaz aylarında diziler ekranlara ara verince bu boşluğu kullanacak sonrasında sezon dizileri başladığında 10 15 bölüm sonunda final kararı verilecektir. Bu nedenle de ben Başak Parlak’ın Şevkat Yerimdar’da devam etmeme kararı aldığını düşünüyorum.

Bu durumda eğer Şevkat Yerimdar dizisi için çok daha uzun soluklu bir yayın anlaşması yapılır ve Başak Parlak’a da bu anlaşma sonrasında iyi bir ücret takdim edilirse ben Başak Parlak’ın Şevkat Yerimdar’a döneceğini düşünüyorum ama Fox Tv’nin Şevkat Yerimdar’dan hiç ümidi kalmadı. Bu nedenle de Şevkat Yerimdar’ı yazın kullanıp çöpe atma derdinde.

Başak Parlak her ne kadar Şevkat Yerimdar’dan ayrılığını açıklasa da bu her şeyin bittiği anlamına gelmez. Şevkat Yerimdar dizisi oyuncuları final kararı bekliyordu; ama Fox Tv son anda finalden vazgeçti ve sezon finaline döndü. Oyuncular ile yaz sezonu için anlaşmalar yenilendi. Tahminimce Şevkat Yerimdar dizisi oyuncuları ile 13 bölümlük yeni bir anlaşma imzalandı. Başak Parlak ile ise bu devam niteliğinde ki anlaşma şuana kadar imzalanamadı. Belki Başak Parlak Şevkat Yerimdar’dan daha iyi bir teklifi yeni sezon dizilerinden alamaz ve Şevkat Yerimdar’a devam eder. Bunu da zaman gösterecek. Başak Parlak şevkat yerimdardan neden ayrıldı