Başak Parlak Şevkat Yerimdar’dan Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

Şevkat Yerimdar serisi bir efsaneye dönüşürken her zaman Başak Parlak vardı. Şimdi ise Başak Parlak Şevkat Yerimdar dizisinden ayrıldığını takipçilerine duyurdu.

Şevkat Yerimdar dizisinde Esin karakteri ile milyonların gönlüne taht kuran Başak Parlak uzun yıllardır taşıdığı Esin karakterine veda ettiğini duyurdu. Şevkat Yerimdar’ın yşadığı reyting sorunun cezası Başak Parlak’a mı kesildi?

Başak Parlak toplumda artık Esin karakteri ile özdeşleşti. Özellikle Şevkat Yerimdar filmi serilerinde sonrasında da 45 bölüm Şevkat Yerimdar dizisinde yer alan Başak Parlak benim tahminimce kendi isteği ile böyle bir projeden ayrılmaz; ayrılmamalı.

Başak Parlak Şevkat yerimdar ayrılık açıklaması

Başak Parlak açıklamasında keyifle çalıştığım bir projeydi diyor. Yani aslında Başak Parlak isteyerek bu projeden ayrılmadığını dile getiriyor. Hatta Şevkat Yerimdar dizisi yönetmeni Bülent İşbilen’e de teşekkür ediyor. Benim aklıma geriye iki şey kalıyor.

 1. Ya Şevkat Yerimdar dizisi senaristi Erol Hızarcı doğru düzgün bir Esin karakteri yazmadı; daha çok Şevkat karakteri üzerinde duruldu. Bu durumdan Başak Parlak rahatsız oldu.
 2. Şevkat Yerimdar dizisi yapımcısı yani paranın başında ki isim Hayri Aslan para konusunda Başak Parlak’ı ikna edemedi.
 3. Son olarak da Başak Parlak Şevkat Yerimdar dizisinin geleceğini çok parlak görmedi ve biraz dinlenerek 2018 2019 yeni sezonunda daha sağlam bir proje ile girmeye karar verdi. Eğer Başak Parlak’a daha iyi bir teklif gelmişse yeni sezon veya yaz sezonu ile ilgili; Başak Parlak’da bu teklifi değerlendirmiş ve ŞEvkat Yerimdar’dan ayrılma kararı almış olabilir.

  Başak Parlak Şevkat Yerimdardan Neden Ayrıldı

Esinsiz Şevkat Yerimdar Nasıl olacak?

Esin karakterinin ayrılmasından sonra Şevkat Yerimdar’da senaryo tamamen değişecektir; benim tahmin ettiğim kadarı ile sezon finali olan 45. bölümde Esin hamileydi. Bu hamilelik sonrası bir ölüm olayı gerçekleşebilir. Veya Esin ve Şevkat ayrılır. Araya zaman eklenir. Şevkat ve oğlu dizinin başrolünü paylaşır. Kesin olan bir şey var o da Şevkat Yerimdar dizisini çehresi tamamen değişecektir.

Şevkat Yerimdar Esin’siz Tutar mı?

Şevkat Yerimdar dizisi doğruyu söylemek gerekirse bir komedi dizisi. Esin karakteri dizinin romantizm tarafında kaldı. Komedi tarafı Esin üzerinden değil Şevkat ve yan roller tarafından yürütüldü. Bu durumda ben Şevkat Yerimdar dizisinin reytinglerinin Esin karakterinin ayrılmasından çok etkileneceğini düşünmüyorum

Başak Parlak Şevkat Yerimdar’dan Neden Ayrıldı? İşte Detaylar (15 Yorum)

 1. basak abla bence bu filmi yeni sezonuyla devam ettirin
  Ve ben sizi cok seviyorum insallah hayirlisiyla bu filmi
  devam ettirirsiniz saygilarimla

 2. çok severek izliyorum esinin ayrılmasına çok ama çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum

 3. sen daha güzellerine laiksın esın abla para bu dunyada önemli deyil bizim icin öteki dünya önemli esin abla sen allaha dua et gerisine karişma abla sen isdersen allah verir abla ben yurtlarda kalıyorun emirler talebe yurdunda istersen bir ziyaret et esin abla hem sevaba girmiş olursun sana duada eterim allah yardımcın olsun esin abla

 4. 44üncü bolum sezon finaline girince ben coooooook üzüldum esin abla le olur bizi üzme lüüütfeeeennnn foxda gine devam et finele kadar sevkat abiyle evli kal olurmu esin abla cevap yaz abla

 5. başak abla sen gitme biz senin rolunu cok seviyoruz sen olmasan şevkat,ta olmaz abla ikiniz coooookkk yakışıyorsunuz abla