Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman

Survivor 2018 Birleşme Partisinde yapılan şarkı yarışmasında İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki jüri olarak yer aldı. Adem ise Fırat Türküsünü söyledi. Survivor 2018 Birleşme Partisi jürisi

Survivor 2018 Birleşme Partisinden ilk görüntüler geldi. Tarık Sezer’de şarkı yarışması için Survivor 2018 Birleşme Partisine gitti. Tarık Sezer sosyal medyaya yüklediği fotoğrafta yanında Hilmi Cem ve Murat Ceylan var. Survivor 2018 birleşme partisi resimleri

Survivor 2018 Birleşme Partisinin onur konukları İbrahim Büyükak ve bir dünya starı olan Aleyna Tilki olacak. Survivor 2018 Birleşme Partisi aleyna tilki

Survivor 2018 Birleşme Partisi tarihi belli oldu. Survivor 2018 Birleşme Partisi 13 mayıs 2018 pazar akşamı gerçekleşecek. 

Survivor 2018 Birleşme Partisi 13 mayıs 2018 pazar Fragmanı

Birleşme partisinde Acun Medya ve Survivor 2018 yarışmacıları futbol maçında karşı karşıya gelecek. Bakalım canlı verilecek bu maçı kim kazanacak hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme 22 nisan 2018: Survivor 2018 de Birleşme Partisine çok az kaldı. Acun medya Survivor 2018 de Birleşme Partisi için tüm hazırlıklarını tamamladı. Birleşme partisinde şarkı yarışması düzenlenecek ve sembol finalini kazanan bir erkek ve bir kadın oyuncunun da ailesi Dominik’e Survivor adasına gelecek. Survivor 2018 Birleşme Partisinde İbrahim Büyükak da güzel bir skeçle bir yıllık aradan sonra tekrar ekranlarda olacak. 

Survivor 2018 de birleşme partisi muhtemelen 13 mayıs pazar akşamı ekranlarda olacak; bu durumda şuanda ki yarışmacılardan iki tanesi daha birleşme partisi öncesi elenmiş olacak.

Survivor 2018’de birleşme partisi için Acun Medya hazırlıklara başladı. Bilindiği üzere her yıl mayıs ayında geleneksel olarak düzenlenen birleşme partisinden sonra adalar birleşiyor ve yarışmacılar artık ayrı adalarda ayrı yaşamlar değil aynı ada da aynı yaşamı paylaşıyorlar.

Bu sezon Dominik’te özel bir sezondu. Fırtınalı bir sezon olduğu için adalar arasında çoğu zaman ulaşım deniz yolunu kullanarak tekne ile değil kara yolunu kullanarak minibüs ile yapıldı. Bu nedenle de bol bol minibüs yolculukları yapıldı. Birleşme partisinden sonra bu yolculuklar biraz daha azalacak ve hem ekip hemde yarışmacılar rahatlayacak.

Survivor 2018 Birleşme Partisi

Survivor 2018’de ise birleşme partisi biraz gecikecek; Zira birleşme partisini gerçekleşmesi için takımların yarışmacı sayılarının azalması ve adada artık yalnız kalmalarının imkansız olması gerekir. Survivor 2017’de toplam 16 yarışmacı kalınca birleşme partisi olmuştu

Bilindiği üzere Survivor 2018’de bu sezon yarışmacı rekoru kırıldı. Sakatlananlar elenenler yeni gelenler derken Survivor 2018 24 isimle başladı; ancak 7 yarışmacı da sonradan geldi ve şuana kadar Survivor 2018’de 31 yarışmacı yarıştı. Bu 31 yarışmacıdan 9’u elendi ve geriye 22 yarışmacı kaldı. İlk defa bu kadar yarışmacı ile başlayan Survivor yarışması bu sezon birleşme partisine 6 mayıs veya 13 mayıs tarihinde yapacak. Bizim ki bir hesap tabi ki birleşme partisi için Acun Medya son hız çalışmalarına devam ediyor; günü de onlar belirleyecek tabi ki.  Survivor 2018 Birleşme Partisi performansı

Eğer Survivor 2018’de eleme sistemi böyle devam ederse bu sezon birleşme partisi için 6 adayın daha elenmesi beklenecek. Bu durumda da tarih 13 mayıs pazar akşamını gösteriyor.

Acun Ilıcalı katıldığı Survivor Estra programında  Survivor 2018 Birleşme Partisi ile ilgili çok büyük sürprizler yarışmacıları ve izleyicileri bekliyor dedi.

Survivor 2018’in birleşme partisinde yine şarkı yarışması yapılacak ve üç adam jüri olacak. Acun Ilıcalı daha bir çok organizasyon ile izleyici mest edecek.

Birleşme partisine kalmak için yarışmacıların nisan ayında şansları olacak. Özelikle enternasyonal sembollerin toplanması adayları birleşme partisine katılmasını garantileyecek. Bu durumda sembol toplayanlar aslında birleşme partisine kadar da dokunulmaz olacak.

Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman (5 Yorum)

  1. Acun bey size tewekkur ederiz ki boyle bir yarisma yillwrdin bizi aglatiyor sevindiriyor heyacanlandryor yarismada pek cox şanpyon adayi var ama orada bir şampiyon olacaq oda adem kılıççı olacaq

  2. Acun bey izlerken gercekten cok heyecanlanıyoruz. Takım tam dengelendi ve gönülüler kazandığı zaman gercekten büyük bir mutluluk oluyor . Teşekkür ederiz.