Teklif Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Son dönemlerin en ünlü dizi yapımı şirketi Pastel Film’den 2018 2019 yeni sezonu için yeni bir dizi hazırlığı daha başladı. Son olarak İnsanlık Suçu Bir Mucize Olsun dizileri ile izleyicisi karşısında yer alan yapım şirketi yeni sezon planlarını da basınla paylaştı.

Senaristliğini Nilgün Öneş’in yapacağı ve yönetmen koltuğunda Tomris Giritlioğlu’nu yer alacağı Teklif dizisi ile ilgili şuan da hem senaryo çalışmaları hemde oyuncu kadrosu oluşturma çalışmaları devam ediyor.

Kanalı belli olmayan Teklif dizinin çekimlerinin eylül ayı öncesine başlayıp eylül ayı başında yani yeni sezona yetiştirilmesi bekleniyor. Şuanda Teklif kod adı ile konuşulan dizinin ilerleyen günlerde ismi de tam olarak belirlenecek ve medyaya tanıtılacaktır. Pastel Film genelde Fox Tv ile çalışıyor. Bu nedenle Teklif dizisi de Kanal D veya Fox Tv’de ekranlarda olacaktır.

Teklif dizinin kod adı teklif olduğuna göre iki seçenek arasında kalmış bir insanı izleyeceğiz. Ya yok olmayı seçip zor yoldan gidecek ancak ruhunu satmayacak; yada benliğini kaybedip yaşamayı veya yaşatmayı seçecek.

Teklif dizisi ile ilgili bilgiler açıklandıkça bu sayfalardan siz değerli ziyaretçilerimizin bilgisine sunacağız. Özellikle Teklif dizisi için Pastel fim ile anlaşma imzalayan oyuncular olursa bu sayfadan sizlere duyurmaya çalışacağız.

Pastel Film çok fazla bütçe ile değil daha küçük bütçe ile büyük işler çıkarmaya çalışan bir yapım şirketi. Bu nedenle Teklif dizisinde çok ünlü isimlerin yer almasını beklemiyoruz. Daha az maliyet daha vurucu senaryo Pastel Filmin geleneğiTeklif dizisi