Beni Bırakma 111. Bölüm Yeni Sezonda Neler Olacak?

Beni Bırakma dizisinde Zeynep Emre’nin özgürlüğü için kendisini bir ömür yakan imzayı atar ve artık resmi olarak Bora ile evlenir. Zeynep Bora’ya bir ömür mutsuz olacağın bir evlilik yapar bir yandan da bir ömür yanacak bir ateşi de yakmış olur. 

Emre ise Bora ve Zeynep’in nikahlarını gördükten sonra Zeynep’in nasıl olur da Bora ile evlendiğine bir anlam veremez ve adeta yıkılır. Bora artık amacına ulaşmış çocukluk aşkı Zeynep’i nikahına almıştır. Bora katil olmayı bile göze aldığı bu evlilikte mutlu olamayacak ve Zeynep’in Emre’ye olan aşkı hiç bir zaman azalmayacaktır. Her ne kadar resmi olarak Zeynep Bora’nın olsa da Zeynep hiç bir zaman bedenen ve ruhen Bora’nın olmayacaktır.

Emre için Zeynep’in nikahta imza atması hiç bir şeyin sonu değildir. Nikahta Zeynep’in göz yaşlarını gören Emre Zeynep’i Bora ile evlenmeye iten o kötü güne lanet olur. Bora bu cinayeti işleyenin Bora olduğuna emindir. Emre Bora’nın işlediği cinayeti ispat edecek ve kendisini de Zeynep’i de bu esaretten kurtaracaktır. Zeynep ise artık Emre ile bir geleceklerinin olmaması gerektiğine inanmaktadır. Bora’nın istediği zaman Emre’yi tekrar hapse attıracak olması Zeynep’i Emre’den uzak tutacaktır ama aşk bu mesafe tanımayacak ve tekrar zorda olsa Emre ve Zeynep’i bir araya getirtecektir. 

Tarık ve Sıla aşkı ise daha zorlu bir sürece girmiştir. Aslan Sıla’ya yeni bir isim yeni bir kimlik vererek Sıla’yı bir daha Türkiye’ye gelemeyecek kadar uzak bir ülkeye kaçak yollardan göndermiştir. Sıla ve Tarık aşkını bitirip Sayarları kendine mecbur ederek Tarık ve kızı Meltem’i evlendirmeyi hayal eden Aslan yanılacaktır.

Meltem Tarık’la mutlu olacağını düşünse de Tarık sonunda Sıla’nın kendisini isteyerek bırakmadığını anlayacaktır. Sıla’nın birden bire kuş olup uçması Tarık’ı korkutacak ve Sıla’yı aramaya başlayacaktır. Zor da olsa bence Tarık Sıla’yı tekrar Ankara’ya getirtecek ve her şeyin Aslan’ın başının altından çıktığını bence anlayacaktır.

 

Beni Bırakma 111. Bölüm Yeni Sezonda Neler Olacak? (1 Yorum)