Beni Çok Sev Oyuncuları Kadrosu Netflix

Beni Çok Sev filmin çekimleri 12 Ekim 2020 de İstanbul’da başladı. Son olarak Yedinci Koğuştaki Mucize filmi ile izlenme rekorları kıran ünlü yönetmen Mehmet Ada Öztekin Beni Çok Sev  filminin hikayesini de çok beğendi ve filmi çekmeye karar verdi.

Pandemi döneminde sinemaların kapalı olması ve izlenme oranlarının çok düşük olması sebebi ile Beni Çok Sev filmi Netflix’e satıldı. Son bir yılda dünyanın en hızlı büyüyen şirketlerinden olan Netflix Beni Çok Sev filmi için kesenin ağını açtı. Özellikle etkileyici konusu ve yüksek dramı ile dikkat çekecek Beni Çok Sev  filminin Netflix’te yayın tarihi 2021 ocak olarak düşünülüyor.

Beni Çok Sev dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlenirken filmde yer alması için bir çok ünlü isme de teklif götürüldü. Beni Çok Sev filminin oyuncuları arasında ise Sarp Akkaya, Ercan Kesal ve Songül Öden yer alacak.

Beni Çok Sev Oyuncuları

Sarp Akkaya (Musa)

Son olarak Ferhat İle Şirin dizisinde Cemal karakteri ile yer alan Sarp Akkaya daha önce de Kurşun dizisinde Aydın olarak yer almıştı. Son yer aldığı iki dizisinde de tutunmayı başaramayan Sarp Akkaya 2020 de başka dizi de yer almayarak Beni Çok Sev filminde yer alacak. 13 Mayıs 1980 de İstanbul da hayata gözlerini açan Sarp Akkaya 40 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Sarp Akkaya Ezel dizisi ile ünlenmiştir. Ezel’in Tevfik’i olarak tanınan Sarp Akkaya daha önce de Suskunlar dizisinde Sarı karakteri ile yer almıştı. Söz, Paramparça ve Evli ve Öfkeli  Sarp Akkaya’nın başarıya ulaştığı diğer dizilerdedir.

Musa eşi Nuriye’ye yapılan bir cinsel saldırıyı fark etmiş ve saldırganı öldürdüğü için 18 yıl ceza almış bir adamdır. 1 günlüğüne hapishaneden gardiyan eşliğinde izin alarak eşinin ve kızının yanına döner ama hiç bir şey beklediği gibi değildir. 

Sarp Akkaya beni cok sev filmi

Ercan Kesal (Sedat)

Son olarak Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakteri ile yer alan ve bir daha dizilerde yer almayacağını açıklayan Ercan Kesal Beni Çok Sev  filminde yer alacak. 1959 Nevşehir doğumlu olan Ercan Kesal 61 yaşındadır. Ege Üniversitesi Tıp eğitimi alan klinik psikolog olarak görevine devam eden Ercan Kesal sayısız tiyatro oyununda yer almıştır. Eecan Kesal 1.75 metre boyunda ve 59 kg ağırlığındadır. Ercan Kesal 2005 yılından beri Nazan Kesal ile evlidir.

Konya cezaevinde 25 yıldır koruma memurudur. Musa’yı bir günlüğüne evine izinli olarak götürür ama gördükleri karşısında o da çok şaşırır ve Musa’ya kendi silahını verip onun intikam almasına yardım eder. 

ercan kesal Beni cok sev oyuncusu

Songül Öden (Nuriye)

Son olarak Bir Aile Hikayesi dizisinde izlediğimiz Songül Öden 1979 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. 41 yaşında olan Songül Öden Ferhunde Hanımlar dizisi ile ilk ekran deneyimini yaşamıştır. Özellikle Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile yükselişi geçen ve yeteneğini gösteren Songül Öden Serçe Sarayı dizisi ile de ilk kez başrolde yer almıştır. Daha önce internet ortamı için Fi dizisinde yer alan Songül Öden ilk kez internet filminde yer alacaktır. Songül Öden 1.70 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Songül Öden Arman Bıçakçı ile evlidir.

Nuriye Musa’nın eşidir. Kızı öldüğü için eve gelecek Musa’ya başka bir kızı kendi kızı gibi gösterir ama gerçekler ortaya çıkar. 

songul oden Beni cok sev filmi

Füsun Demirel (Nebahat)

Son olarak Anamız Var filminde yer alan usta oyuncu Füsun Demirel  1958 de  Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 62 yaşının içindedir. Füsun Demirel’i tiyatro sahnelerinden sonra ünlü yapan dizi ise Yalan Dünya dizisi olmuştur. Füsun Demirel daha önce de Acı Tatlı Ekşi filminde yer almıştır.

Nebehat Musa’nın annesidir. Unutkanlık hastalığı vardır. 

fusun demirel

Ali Seçkiner Alıcı (Apo)

Daha önce Bir Aile Hikayesi dizisinde Şakir karakteri ile yer alan usta oyuncu 3 Temmuz 1965 Kars doğumludur. 55 yaşında olan 1985 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu. Yaklaşık dört yıl müzik eğitmenliği yaptıktan sonra, 1988 yılında kurulan Devlet Çok Sesli Korosu’nun üyesi (bas) oldu. Aynı topluluktan 2017 yılında ayrıldı. Ali Seçkiner Alıcı aynı anda çoğunlukla Ankara’da olmak üzere türlü tiyatrolarda da oyuncu, müzik yönetmeni ve eğitim danışmanı olarak görev aldı. Daha önce yer aldığı dizi ve sinema filmlerinin yanında, Mahmut Fazıl Coşkun’un bu yıl (75.) Venedik Film Festivali’nde yarışacak olan “Anons” filminde de başrol oynadı. Ali Seçkiner Alıcı şuanda Arıza dizisinde yer almaktadır.

Apo Musa’nın yakın arkadaşı iken Musa yakalanmış madde kaçakçılığı işi Apo’ya kalmıştır. Apo işler Musa hapse girdikten sonra oldukça büyütmüştür. 

ali seckiner alici beni cok sev filmi

Aleyna Özgeçen (Leyla – Yonca)

Gülperi dizisinin Bedriye’si Aleyna Özgeçen şimdi de ilk dijital filminde başrolde yer alacak.  2003’te dünyaya gelen Aleyna Özgeçen 17 yaşının içindedir.  Daha önce Yüzyıllık Mühür dizisinde yer alan Aleyna Özgeçen Nuran Zengin Managerliğin oyuncusudur. Aleyna Özgeçen daha önce de Müslüm Sinema Filminde Cedye isimli karaktere hayat vermiştir.

Leyla Musa’nın kızı gibi görünen gerçekte babasız bir kızdır. 

aleyna ozgecen beni cok sev filmi

Su Burcu Yazgı Çoşkun (Selen)

Selen Leyla’nın okuldan yakın arkadaşıdır. 

su burcu yazgi coskun

Sinan Arslan (Haluk)

Haluk Apo’nun kahveyi bıraktığı adamıdır.  Mahallede esrar eroin işine Haluk bakar. Apo her yatsı namazı sonrası hesabı Haluk’tan alır. 

sinan arslan

Ushan Çakır (Müfettiş)

Musa’nın soruşturmasını yürütür.

ushan cakir mevlana dizisi

Doğukan Polat (Müfettiş)dogukan polat

Onur Bilge (Kadir)

Kadir Musa’nın arkadaşıdır. Esrar eroin kaçakçılığında Apo ile çalışır.

Onur Bilge kirmizi oda

Güner Özkul (Gülendam)

Guner Ozkul

Kaan Altay Köprülü (Emre)Kaan Altay Koprulu 2021

Beni Çok Sev dizisinde bir çok da yabancı uyruklu oyuncu da yer alacak. Ayrıca ismi tanınmayan bir çok yeni oyuncu da Beni Çok Sev oyuncuları arasında yer alacak. İşte o isimler Peter Sura (Musa) Hans Bayer (Sedat) Sarah Riedel (Nuriye) Derya Flechtner (Yonca) Oliver Siebeck (Apo) Ellen Eichberg (Nebahat) Fabian oscar wien (Haluk) Özge Kayalar (Selen)