Mucize Doktor Adil Hoca Ölecek mi? Reha Özcan Ayrılacak mı?

Reha Özcan Mucize Doktor dizisinden ayrılma kararı aldı. Peki Reha Özcan Mucize Doktor’dan neden ayrılıyor?

Reha Özcan Mucize Doktor’dan Neden Ayrılıyor?

Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca karakteri ile yer alan Reha Özcan Mucize Doktor dizisinden ayrılma kararı aldı. Reha Özcan Mucize Doktor dizisinden dizinin yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle ayrılıyor.

Mucize Doktor dizisi reytingleri ilk sezona göre yarı yarıya bir kayıp yaşıyor. Her ne kadar perşembe akşamlarının Bir Zamanlar Çukurova dizisinden sonra ikinci sırada gelen dizisi olsa da Mucize Doktor dizisi ilk sezon aldığı 12’li reytingleri mumla arıyor.

Mucize Doktor dizisinde ilk sezon alınan yüksek reytinglerden sonra oyuncularda ilk sezona göre ücretlerinde artış istemiş ve bu artış kabul edilmişti. Mucize Doktor dizi yapımcısı MF Yapım’ın artırılan oyuncu ücretleri ile başı dertte.

Mucize Doktor dizisinden önce Güneş karakterine hayat veren Korhan Herduran diziden ayrılmıştı. Şimdi de ayrılık sırası dizinin Adil Hocası Reha Özcan’a geldi. Reha Özcan’dan sonra Mucize Doktor dizisinden başka bir ayrılık yaşanması beklenmiyor.

Mucize Doktor’da Adil Hoca Ameliyata Alınıyor

Mucize Doktor dizisi 2. sezonuna da oldukça iyi başladı. 2019 2020 sezonun en çok izlenen dizisi Mucize Doktor’un 2. sezonu iyi başlasa da dizi de Adil Hoca’nın başına gelenler izleyiciyi üzecek. Adil Hoca’nın ne yazık ki beyninde bir tümör bulunacak ve tümor kısa zaman içinde eğer müdahale edilip alınmaz ise Adil Hoca’yı bakıma muhtaç bir hala düşürecek.

Mucize Doktor Adil Hoca Ölecek mi?

Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca yıllarca Ali’ye hiç bir kan bağı olmamasına rağmen bakmış büyütmüştür. Şimdi sıra Ali’dedir. Ali Adil hocasını asla bu zor zamanlarında yalnız bırakmayacaktır. Adil Hocanın beyninde ki tümor ne yazık ki ameliyat ile müdahale edilebilecek bir durumda değildir. Bu da Adil Hocanın artık mesleğini yapamayacağı anlamına gelir. Adil hoca hatta hastalığının ilerleyen dönemlerinde ne yazık ki kimseyi tanıyamayacak hatta bir ayakkabısını bile bağlayamayacak hale gelecektir.

Mucize Doktorda Adil hoca ölmeyecek Ali elinden geleni yapacak ve Adil hocasını kurtaracak.

Reha Özcan Mucize Doktor’dan Ayrılacak mı?

Reha Özcan Mucize Doktor’un en önemli karakterlerinden biri ve Mucize Doktor dizisi yapımcısı MF Yapım ile 2020 2021 yeni sezonu için devam eden bir sözleşmesi var. Bu sözleşme 2021 de bitecek. Mucize Doktor dizisinde Reha Özcan 2021 mayıs ayına kadar sözleşmesi gereği diziye devam edecek.

Mucize Doktor dizisinde Adil hoca ölmeyecek ancak bu hastalığı da kolay kolay atlatamayacak. Bu dönemde Adil Hocanın da bir kızı olduğu ortaya çıkacak. Bakalım Ali ve Adil hocanın kızı Ferda Adil Hoca’ya bu zor zamanında sahip çıkabilecek mi göreceğiz.

Sizlere kesin olarak vereceğimiz bilgi Adil Hocanın ölmeyeceği olacak. Zira Adil hoca ölecek olsa kızı Ferda karakteri ile Seda Bakan gibi bir oyunu dizinin kadrosuna dahil edilmez. Sizce Adil hoca ölürse Ferda’nın dizinin geri kalanı ile nasıl bir bağlantısı olabilir ki?

Tabi ki biz de Adil hocaya ne olacağını bilmiyoruz; ancak Mucize Doktor çekimlerinde hala Reha Özcan sette. Tahminimize göre Reha Özcan başlarda sıkıntılı bir dönem geçirse de ilerleyen bölümlerde tekrar sağlığına kavuşacak. Bugüne kadar Adil Hoca, Ali’nin hep yanındaydı. Şimdi destek olma sırası Ali’de.blank