Yemin Emir’in Oğlu Kim? Miran Efe ACHİLOV Kimdir?

Yemin dizisi 3. Sezona başladığında herkesin o çok istediği Emir ile Reyhan’ın bebeklerinin olması ve mutlu bir aile yuvasının olması idi. Herkes bu hayali kurarken Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandıran Özge Yağız’ın diziden ayrılma kararı ile dizinin senaryosunda değişikliğe gidildi. Emir eşi Reyhan’a deli gibi âşık ve daha dünyaya gelmemiş bebeklerine bu hayatta en iyi baba olma hayalleri kurarken eşi Reyhan ondan hamileliğinde gelişen olumsuzluklardan bahsetmemiş ve kendi hayatını hiçe sayarak, bile bile ölüme yürüyerek bebeğini dünyaya getiren Reyhan doğumda sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirir ancak kendisi bu dünyadan ayrılır.

Yemin Emirin Oglu resimleriYemin Emir’in Oğlu Kim?

Reyhan öldüğünde geride annesiz bir bebek, eşi olmayan bir eş bırakır. Bununla da kalmaz, bilmeden farkında olmadan eşi Emir’i kendisinin ölümü ile hayattan koparır. Hayata küsen Emir dünyaya gelen masum bebeği eşini öldürmekle Reyhan’ın ölümüne sebep olan bir bebek olarak görür ve ona sahip çıkmaz. Kucağına almaz, sesini, ağlamasını duymaya tahammül edemez. Nedeni o dünyaya gelirken çok sevdiği eşi Reyhan öldüğü için. Oysa o masum bebek kendisi istemedi kimsede ona sormadı. Ona tercih hakkı tanınmamışken, babası onu annesinin ölümüne sebep olmakla istememekte.

Daha dizide adı dahi konmamış küçük bebek, Emir’in oğlu annesini tanıyamadığı gibi babaannesini de tanımaz ama babaannesi torununa en iyi şekilde bakacağına inandığı Feride’yi konağa bebek bakıcısı olarak gönderir ve Feride zor da olsa konakta bebek bakıcısı olarak işe başlar ve annesiz olan bebeğe anne kokusunu ve sevgisini hissettirerek ağlamalarını durdurarak konakta herkesin takdirini toplar.

Yemin dizisinin 3. Sezonunda Emir ve Reyhan Tarhun’un bebeklerinin adı şimdilik konmamış bile olsa o minik bebeğin ismi ne zaman ne şekilde konur bilinmez ancak o minik bebeğin gerçekte ismi Miran Efe Achilov dur. Hadi gelin bu minik dünyalar tatlısı bebeği yakından tanıyalım.

Miran Efe Achilov Kimdir?

Yemin Dizisinin 3. Sezonun ilk bölümünden itibaren ekranlarda yerini alan Emir ve Reyhan Tarhun’un oğlu, Hikmet ve Cavidan Tarhun’un torunu olarak diziye dahil olan Miran Efe Achilov 14 Haziran 2020 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Gülzar, Babasının Adı Zarif’dir. Yemin dizisi ile ilk ekran deneyimi yaşayan minik efe dizi setinde çok sevilir. Miran Efe Achilov resimleri

 

Yorum yaz