Benim Adım Melek Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Benim Adım Melek dizisi aldığı yüksek reytingler ile kanalını memnun etmeye devam ediyor. Benim Adım Melek dizisi yapımcısı Üs Yapım dizisine taze kan olacak yeni oyuncular dahil ederek zaten güçlü olan Benim Adım Melek  dizisi kadrosunu daha da güçlendirecek.

2. sezon onayını şimdiden alan Benim Adım Melek  dizisi hikayesi en geniş ve en kolay senaryo yazılabilen dizilerden zira dizi de o kadar çok karakter o kadar farklı hikaye var ki; kadrosunda Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Kaan Çakır ve Ece Özdikici gibi profesyonel 30’dan fazla oyuncu vardı. Şimdi de Benim Adım Melek  dizisi kadrosuna  Kadim YAŞAR ve Burçin Birben gibi yeni isimler de dahil oldu.

Benim Adım Melek dizisinde senaryo da hikayesi biten oyuncularda bir bir ayrılıyor. İşte şimdi Benim Adım Melek dizisine yeni gelen ve aynı zamanda Benim Adım Melek  dizisinden ayrılan oyuncuların listesini sizler ile paylaşacağız.

Benim Adım Melek Yeni Gelen Oyuncular

Kadim YAŞAR (Kenan)

Kenan Alpay’ın arkadaşıdır. Zengin bir adamdır. Alpay ile iş birliği yapar Şirhan’lara karşı. 

Adnan

Kenan’ın oğlu. İstanbul’da inşaat işi ile uğraşıyor. Daha 20’li yaşların başında olmasına rağmen çok iyi bir işletmeci. Defne’ye ilk görüşte aşık olmuş.

Burçin Birben (Mirza)

Mirza aklı başında bir adamdır. Ömer’e ve Halil’e zor zamanlarında destek olur. Melek Mirza ile çalışır. Mirza bakır işleme işi yapar. Sağlam ve güvenilir bir adamdır.

Gamze Doğanoğlu (Zehra)

Benim Adım Melek dizisinde Zehra karakterine diziye 10. bölümden sonra dahil olan Gamze Doğanoğlu hayat verecek. Zehra karakteri Ömer’e aşık bir kızdır; aynı zamanda Zehra İhsan ile Funda’nın kızıdır.

Benim Adım Melek dizisine yeni gelen oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir. 

Benim Adım Melek Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Gökhan Mete (Hafız Dayı)

Gökhan Mete Benim Adım Melek dizisinde bir kaç bölüm Hafız dayı karakterine hayat vermişti. Senaryo da yeri kalmayan Hafız Dayı karakteri senaryo gereği öldü ve böylece Gökhan Mete de Benim Adım Melek dizisinden ayrılmış oldu

Benin Adım Melek dizisinden ayrılan oyuncular oldukça sayfamıza yenilenecek ve güncellenecektir.