Benimle Söyle Devam Edecek mi? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Benimle Söyle Kanal Değiştirdi

Beninle Söyle yarışması 2. sezonda kanal değiştirdi. Benimle Söyle 2. sezonu 2020 de Fox TV ekranlarında yayında olacak. Benimle Söyle’nin 2. sezonunda ilk konuk jüri üyesi ise Şevval Sam oldu. Benimle Söyle’nin çekimleri devam ediyor. Benimle Söyle 13 Ocak 2020 haftasında de Fox TV’de

Benimle Söyle 2. sezon

Benimle Söyle 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV yetkililerinden alınan bilgiye göre Benimle Söyle’nin 2. sezonu dizilerin yeni bölümlerinin ekranlarda olmayacağı ocak 2020 de ekranlarda olacak.

Benimle Söyle Sezon Finali mi Yaptı Final mi? Benimle Söyle  Devam Edecek mi?

Her ne kadar Benimle Söyle’nin 28 temmuz akşamı ekranlara gelen büyük finalinde sezon finali yazdı. Benimle Söyle planlamalara göre ocak 2020 de Benimle Söyle devam edecek. Benimle Söyle yarışması 28 temmuz pazar akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Bir çok izleyici Benimle Söyle yarışması bitmeden yarışmanın yeni sezonun olup olmayacağını araştırmaya başladı; ancak Kanal D’ye göre Benimle Söyle formatı başarılı bir format değil ve Kanal D 2020 yaz sezonunda Benimle Söyle ile devam etmek istemiyor; zira Kanal D sunuculuğunu Enis Arıkan’ın jüri danışmanlığını ise Birce Akalay’ın yaptığı Benimle Söyle yarışması beklenen reytinglere ulaşamadı.

11 Mayıs 2019 Cumartesi İngiltere’de izlenme rekorları kıran All Together Now formatının uyarlaması olarak yayın hayatına başlayan Benimle Söyle 12. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etmiş olacak. Benimle Söyle’nin aldığı düşük reytingler başarılı formatın ne yazık ki başarısız olmasına neden oldu. İşte Benimle Söyle’nin son haftalarda aldığı reytingler

Benimle Söyle reytingleri

Benimle Söyle 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Benimle Söyle Devam Edecek mi? Final mi Yaptı Sezon Finali mi?

Şuanda Kanal D Benimle Söyle yarışması için ocak 2020 de devam etmesi kararı aldı. Bu durumda Benimle Söyle iki sezonluk bir yarışma olmuş oldu. Benimle Söyle yarışmasında jüri olarak yer alan tüm isimlerle de sözleşmeler iptal edildi; ancak Benimle Söyle’nin yeni sezonunda sunucu Birce Akalay ile Enis Arıkan devam edecek.

Benimle Söyle Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Benimle Söyle 2. sezon ocak 2020 de başlayacak. Benimle Söyle programının konseptinde ise ikinci sezonda önemli değişiklikler yaşanacak.

Benimle Söyle Neden Erken Sezon Finali Yaptı?

Benimle Söyle yarışması aslında farklı formatı ile dikkat çeken bir yarışmaydı; ancak Türk izleyicisi artık ses yarışması dinlemek istemiyor. Ses yarışmalarının en büyük handikapı ise yetenekli isimlerin keşfi için harcanan emek. Farklı format işe yaramıyor; yarışma gerçekten iyi isimleri keşfedip izleyicisi karşısına çıkarabilirse seviliyor ve sezonlar boyunca devam ediyor. Benimle Söyle yarışmasında bir kaç yetenekli ses keşfedilmiş ancak yeterli araştırma yapılmadığı için izleyicinin karşısına yetenek olarak çıkmayı hak etmeyen bir çok isim de çıkarıldı.

İzleyici bu tür kötü sesleri dinlemek istemiyor. Ses yarışması yapılacaksa gerçekten iyi sesler keşfedilecek; kötü sesler ise çıkarılarak en fazla 5 bölümlük bir konsept yapılacak ki izleyici sıkılmasın. Bu konept de bizim yapımcıların işine gelmiyor zira yaptıkları bir işten on kez para kazanmak istiyorlar ve uzattıkça uzatıyorlar.

Ne yazık ki bu tük uzun soluklu yarışmalar yapılacaksa arkasında aylarca belki de yıllarca süren bir araştırma ve keşfin olması lazım. Benimle Söyle yeni sezon

Benimle Söyle Devam Edecek mi? Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (1 Yorum)