Benimle Söyle Finalistleri ve Performansları

Benimle Söyle’yi Kim Kazandı? 28 Temmuz İşte Sonuç

Benimle Söyle’yi ya Uğur  ÖZ kazandı ve yeni bir arabanın da sahibi oldu. Benimle Söyle’nin finalinde son üçe kala Dila 54 puan aldı ve üçüncü oldu. Büyük ses getiren yarışmacı Eftalya ise ikinci oldu. 

benimle Söyle Kim Kazandı

Benimle Söyle Büyük Finalinde Son 3’e Kalan İsimler (28 Temmuz)

Uğur Öz

Uğur Öz de 27 temmuz akşamı ekranlara gelen 2. yarı final gecesinde 3. olarak finale kalmayı hak kazandı.

Uğur Öz benimle söyle finalistiDila Kışla

Dila Kışla Benimle Söyle’nin 20 temmuz akşamı ekranlara gelen yarı final bölümünde büyük finale kalmayı hak etti. dila kışka Benimle Söyle finalisti

Eftalya Fettahoğlu (Büyük Finale 84 Puan Aldı) 

Benimle Söyle’nin ilk finalisti belli oldu. Eftalya Fettahoğlu seslendirdiği “Türkmen Gelini” türküsüyle finale gitmeye hak kazandı. 27 temmuz akşamı yarı finale giden diğer iki isim ise Uğur ve Umut oldu. Benimle Söyle finalisti eftalya

Benimle Söyle Finalistlerinden Son 3’e Kalamayan 3 İsim ve Aldıkları Puanlar

Umut Utku (50 Puan Aldı ve Elendi)

Umut Utku 27 temmuz akşamı Eftalya’nın ardından ikinci olarak yarı finalden finale çıktı. Umut Utku Benimle Söyle finalleri

 

Berke Bahçeci (Büyük Finalde 54 Puan Aldı ve Elendi)

Berke Bahçeci Benimle Söyle’nin 20 temmuz akşamı ekranlara gelen yarı final bölümünde en fazla jüri üyesi Berke için ayağa kalkmıştı. Berke Bahçeci benimle söyle finalisti olacak

Serra Hepgül (Büyük Finalde 60 Puan Aldı ve Elendi)

Dila Kışla Benimle Söyle’nin 20 temmuz akşamı ekranlara gelen yarı final bölümünde büyük finale kalmayı hak etti Serra Hepgül benimle söyle finalisti

Kanal  D ekranlarının beğenilen Benimle Söyle programı ilgi finalistlerini belirlemeye devam ediyor.. Cumartesi günü Kanal D ekranlaraına gelen yarışmanın sunuculuğunu Enis Arıkan yapmaktadır. Yarışmada 100 adet jüri bulunmaktadır. Jüriler yarışmacıların performanslarını beğenirlerse ayağa kalkıyorlar ve yarışmacılar puan alıyor.

Yarışmanın 1 bölümde 10 yarışmacı ağırlanmaktadır. Ve bu 10 yarışmacı arasından jürilerin beğenisini en çok toplayan 3 kişi büyük final için seçilmiş oluyorlar. En çok puanı alan yarışmacı  finalist olurken diğer iki yarışmacı ise bir kere daha performanslarını sergiliyor. Sonuç olarak 2 yarışmacı finalist olarak yoluna devam ediyor.

Eftalya Fettahoğlu Emirmiran (11 Mayıs finalisti)

100 jüri arasından 97 jüriyi kaldırmayı başaran Eftalya Fettahoğlu yarışmaya başlarken heyecanı oldukça üst seviyede olduğu görünmektedir. Ancak Eftalya Fettahoğlu heyecanını yenerek başarıya ulaşmış ve büyük finale ismini yazdırmıştır.

İmam hatip lisesinden mezun olup Uludağ üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Amatör olarak müzik alanı ile uğraşmaktadır. Performansıyla sahnede rüzgar estiren Eftalya Fettahoğlu evlidir. Kısa süre önce Şan eğitimi almaya başladığı da bilgiler arasında yer alıyor. Eftalya, Mariah Carey’den My All şarkısını okudu. Ayriyeten Youtube kanalında da amötör şarkılarını yayınlamaktadır.

Eftalya Fettahoğlu Emirmiran Performansı:

Benimle Söyle Yarı Finalistleri

Zümrüt Şahin(11 Mayıs Yarı Finalisti)

Zümrüt Şahin 91 jüri üyesini ayağa kaldırmayı başarmıştır. Yarışma anında gayet tecrübeli olarak gözükmekteydi. Heyecanını yenerek sahneye çıkmıştır. Mimarlık fakültesinden mezun olmuştur. Mimar olan Zümrüt Şahin famüziğe kalbini kaptırdığını söylemiştir. Müziği kendi ifadesiyle hislerini keşfettiğini bir alan olarak  görmektedir ve bu hislerin başka kalplere dokunduğunu söylemektedir. Sürekli daha iyi olmak için çalıştığını da söylemektedir. Yaşamı boyunca şarkılarla yürümek istediğini de ifade etmektedir.

Zümrüt Şahin Performansı:

Berke Bahçeci (1 Haziran Yarı Finalisti)

Anadolu isesi son sınıf öğrencisi olan Berk Bahçeci 97 jüri üyesini ayağa kaldırmıştır. Bu sene sınava girecek olan Berk Bahçeci müziği kendi ses tonuyla adeta yönlendirmektedir. Şarkı söylerken kendini hiç bu kadar özgür olmadığını da belirtmektedir. 18 yaşında ve İstanbul’da oturmaktadır. Jüriler ise Berke’nin 18 yaşında olmasına rağmen olağanüstü bir ses yeteneğine sahip olduğunu ifade ettiler. Berk Bahçeci performanslarını youtube kanalında da yayınlamaktadır.

Işık Şimşek ( 1 Haziran Yarı Finalisti)

45 yaşındadır. Boğaziçi üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Ajda Pekkan’ın Her Gece şarkısını söylemiştir. 89 jüri üyesini ayağa kaldırmayı başarmıştır. Eşini de sahnede bulduğunu belirtmiştir. Eşi’de sanatçıdır. Müzik kulağını ailesinin keşfettiğini söylemiştir.

Işık Şimşek Performansı:

Umut Tutku (4 Haziran Yarı Finalisti)

25 yaşında yarışmaya İzmir’den katılmaktadır. Yarışmada farklı şarkılar seslendiren Umut Tutku Bir Derdim Var ve Çok Yorgunum parçalarıyla öne çıkmıştır. 82 jüri üyesini ayağa kaldırmayı başarmıştır. Ve yarı finale kalmayı garantilemiştir. Umut Tutku, Dila Kışla ile beraber  yarı finale kaldılar.

Dila Kışla 4 Haziran Finalisti

Genç Yarışmacı Dila Kışla İstanbul’dan yarışmaya katılıyor ve üniversiteye hazırlanmaktadır. Müzik eğitimi almamış ancak müziğe kendisini  bağladığını söylüyor. Spor yapmayı çok sevdiğini ve her gün ata bindiğini belirtiyor. Duygularını jüriye aktaracağından emin olduğunu söylüyor.dila 1

Dila Kışla Whitney Houston’un şarkısı ile jürinin karşısına çıktı. Dila Kışla şarkıyı o kadar güzel söyledi ki tüm jüri üyeleri olmasa da 97 kişiyi ayağa kaldırmayı başardı.

 

Yiğit Okan Demirel 8 Haziran Finalisti

Genç  yetenek Yiğit Okan Demirel 24 yaşında ve 2. üniversitesini tamamlamaktadır. Yiğit aynı zamanda şarkıcı olarak hayatını sürdürüyor.  Müziğe ilk olarak bir öğretmeninin desteği ile atıldığını söylüyor. Yiğit 78 tane jüriyi ayağa kaldırdı.

Sertan Özer 8 Haziran Finalisti

Sertan Özer 20 yaşında ve Açık öğretim lisesi öğrencisi. Üniversiteye hazırlanıyor. Yarışmaya Bartın’dan katılmaktadır. Bir konser adamı olmak istediğini söylüyor. Sertan Özer gösterdiği performansı ile jürinin 96 tanesini ayağa kaldırıyor. Amatör Youtube kanalı da bulunmaktadır.

Muhammed Önder 15 Haziran Finalisti

Muhammed Önler 22 yaşında ve üniversite öğrencisidir. Yarışmaya Denizli ilimizden katılıyor. Müziği lise öğretmeninin tavsiyesiyle başladığını  söylüyor. Muhammed jürinin 84’ünü ayağa kaldırmayı başararak finalist olmayı başardı.

Serra Hepgül 15 Haziran Finalisti

Serra Hepgül 28 yaşında ve yabancı bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalışıyor. Müzik insanların kendini en iyi şekilde ifade etme sanatıdır diyor ve dünyanın en mutlu yerini sahne olarak görüyor. 11 yıldan beri aynı grupla şarkı yaptığını belirtiyor. Serra Hepgül jürinin 98 tanesini ayağa kaldırarak rekoru ele geçiriyor

Murat Sarı 21 Haziran Finalisti

39 yaşında ve Kastamonu’dan katılmaktadır. Annesi sayesinde müziğe başlamıştır. Annesinin kırtasiyeden aldığı oyuncak saz ile müziği sevmeye başladığını söylüyor. En büyük hayalinin ölmeden  albüm yapma  olduğunu söylüyor. Düğün şarkıcısı olduğunu belirtiyor. Murat Sarı gösterdiği performans ile jürinin 88 tanesini ayağa kaldırdı.

Said Aytaç 21 Haziran Finalisti

Said Aytaç 28 yaşında ve ortaokul mezunudur. İstanbul’dan yarışmaya katılmakadır. Sesinin İbrahim Tatlıses’e benzetildiği söylenmektedir. Kahvehanelerde şarkı söyleyerek sesini duyurduğunu söylüyor. Said Aytaç gösterdiği performans ile 84 jüri üyesinin ayağa kaldırmayı başardı.

Hande Everes 22 Haziran Finalisti

Hande Everes Mersin’de dünyaya gelmiştir. 5 yaşında bale ve koro çalışmalarına katılmış. Konservatuvarda bale bölümü bulunmadığı için tüm gücünü müziğe vermiş. Hande aynı zamanda fagot müzik aletini çalıyor. Gösterdiği performans ile jürinin 87’sini ayağa kaldırmayı başardı. Sil Baştan şarkısını söylüyor.

Zeynep Arslanoğlu 22 Haziran Finalisti

98 Jüriyi ayağa kaldırmayı başaran Zeynep Arslanoğlu Sezen Aksu’nun seslendirdiği Sen Ağlama şarkısıyla sahneye çıktı. Parçaya başlamadan önce olan heyecanı ise jürilerin dikkatini çekti. Oldukça güzel bir parça seçen Zeynep Arslanoğlu başarısını da TV karşısındaki herkese ispat etti. Şarkının sözleriyle jüri ve ekran başındakilerin tabiri caizse  kalbine dokunmuştur. Jürilerden helal olsun sözü ile de övgüler  toplamıştır. 98 jüri üyesini ayağa kaldırmıştır. Kalkmayanlar ise Zeynep Arslanoğlu’nun sesini beğenmişler ancak kendi tarzlarına uymadıklarını söylediler.

29 Haziran Finalisti  Ece Barak

29 Haziran akşamının ilk finalisti olan Ece Barak, 27 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılımaktadır. Annesi Kosovalı, babası ise Sivaslı olan Ece Barak sosyal medya uzmanlığı ile ilgilenmektedir. Anne, baba ve ağabeyi eczacı olan Ece Barak iletişimci olduğunu söylüyor. Ece Barak Ajda Pekkan’ın Düşünme Hiç şarkısı ile performans sergiledi. Ece gösterdiği müthiş performans ile 98 jüri üyesini kaldırmayı başardı.

29 Haziran Finalisti Gamze Tan

Benimle Söyle 29 Haziran akşamı jürinin karşısına çıkan Gamze Tan 97 jüriyi ayağa kaldırarak büyük bir başarıya imza attı. Finalist olan 22 yaşındaki Gamze Tan Fizyoterapist ve Rehabilitasyon Bölümü 4. sınıf öğrencisi olan yarışmacı bir sanat merkezinde piyano öğretmeni olarak çalışıyor. Yedi yaşında büyük kalabalıklar karşısına geçerek ilk şarkısını söyleyen Gamze Tan ”Ben Gönlümü Sana Verdim” isimli şarkıyla performansını sergiledi.

Dalganabak Müzik Grubu 6 Temmuz Finalisti

Sokak Müziği yapan grup jüri üyelerinin 81 tanesini ayağa kaldırmayı başardılar. Mazhar Alanson’un Bu Ne Biçim Hikaye şarkısı ile yarışmaya katılan grup sokak müziğinden geldikleri için farklı beklentileri karşıladıklarını söylüyorlar.

Benimle Söyle Dalganabak Müzik Grubu Performansı

Benimle Söyle Doğan Cem Özdemir 6 Temmuz Finalisti

İstanbul Üniversitesi Opera Bölümü öğrencisi olan Doğan Cem Özdemir Bir Başkadır Benim Memleketim şarkısı ile jürinin 86 tanesini ayağa kaldırmayı başardı. Şarkı söylemenin kendisi için dua etmek gibi bir şey olduğunu söyleyen Doğan, yalnız kaldığında sığındığım liman olarak şarkıyı görüyorum diyor.

Benimle Söyle Doğan Cem Özdemir Performansı

Benimle Söyle Uğur Öz 13 Temmuz Finalisti

Benimle Söyle yarışmasına sözleri Abdülhak Hamit Tarhan’a ait olan Makber şarkısı ile katılan Uğur Öz, 25 yaşında ve Diyarbakır doğumlu. Şanlıurfa Siverek de müzik öğretmenliği yapan Uğur Öz söylediği şarkı ile 96 jüri üyesini kaldırmayı başarırken jüri üyeleri duygu patlaması yaşadılar.

Uğur Öz Performansı