İkimizin Yerine 320. Bölüm Özeti 24 Temmuz Büyük Şok

İkimizin Yerine 320. Bölüm Özeti

Şiv ailesinden Anandi’nin Jetsar’a gitmesi için izin ister. Iravati tabi ki istediğiniz zaman gidebilirsiniz der. Cotima Şiv’den Anandi’ye eşlik etmesini ister. Şiv,yapacak çok işi olduğunu işlerin acil tamamlanması gerektiğini bu yüzden gidemeyeceğini söyler. Sançi ben Anandi’ye eşlik ederim der ve herkes kabul eder.

Anandi ve Sançi konağa girer ve herkes Anandi’yi yeniden konakta görünce çok sevinir. Dadisa, Anandi’ye Jagdiş için yeni bir kız gördüklerini ve çok beğendiklerini anlatır ve bugün kızın annesi evimize gelecek der.

Sançi ise hemen Jagdiş’in odasına çıkar ve ona sürpriz yapar. Jagdiş’in haberi olmadığı için Sançi’nin gelmesine şaşırır. Sançi Jagdiş’in kitabının arasında Anandi’nin ve Jagdiş’in evlilik fotoğrafını görür ve Jagdiş’e o zamanlar bile yakışıklıymışsın der. Sançi, Jagdiş’ten borcunu ödemesini ve kendisine Jetsar’ı gezdirmesini ister, ancak Jagdiş, bazı işleri olduğu için yapamayacağını söyler. Sançi bozulsa da çaktırmaz.

Bu sırada Ganga içeri girer ve Sançi, Ganga’ya, Jagdiş’in Udaipur’dan Mannu için getirdiği hediyeleri sevip sevmediğini sorar. Ganga hepsi çok güzeldi özellikle de Mannu için gönderdiği oyuncak ayıyı Mannu çok sevdi der. Sançi, Jagdiş için satın aldığını ve üzerinde I Love You yazan ayının Mannu’ya gittiğini anlar ve sinir olur

Jagdiş konakta Anandi’yi görür ve rahatsız olur. Konakta Jagdiş için seçilen kızın ailesini ağırlamak için hazırlıklar yapılmaya devam eder.

Kızın annesinin ismi Urmi Devi’dir. Urmi Devi denen kadın aslında Şiv ile kızı evlenmek üzereyken Dadisa’nın gelip Şiv’i kötülemesi ile kızını nişandan ayıran kadındır. Kadın eve geldiğinde Dadisa bir banka işi için çarşıya çıkmıştır. Urmi Devi konakta Jagdiş’i görür ve onunla sohbet etmeye başlar. Seni Mumbai’den Jetsar’a geri döndüren şey neydi; doktor olduktan sonra köye neden geri döndür der. Sumitra müdahale eder ve Jagdiş’in köyüne hizmet etmek istediği ve ayrıca kendi hastanelerine sahip oldukları için başkası hastahanede çalışmaya ihtiyaç duymadığını söyler. Kadın Jagdiş’nin köyüne olan bağlılığından etkilenir.

Bu sırada Anandi aşağı iner kadın hemen Anandi’yi hemen tanır. Urmi Devi boşanmış kızı Şiv ile evlenebilsin diye Dadisa’nın kendisine yalan söylediğini anlar ve çok sinirlenir. Urmi Devi Dadisa’nın kendisine oynadığı oyunu tek tek anlatır. Dadisa’nın nasıl yalan söylediğini Şiv’i kendisine nasıl kötülediğini anlatır. Ama aynı Dadisa Şiv’e öz kızını vermiş der. Hani Şiv kadınlara eziyet eden bir adamdır hani onun Londra’da bir kızla bir ilişkisi  vardı der.

İkimizin Yerine 320. bölüm özetinde Urmi Devi ben Dadisa’ya inandım kızımın adının çıkacağını bile bile onu nişandan ayırdım şimdi herkes kızıma dul diyor der. Kadın Dadisa’ya inandığı için kendini lanetliyor. Onun yaşında bir insanın bu kadar yalan söyleyebileceğini inanmaz. Dadisa’nın masum bir kızın hayatını mahvettiğini söyler.fd 1

Bu arada Dadisa’da gelir ve Urmi Devi’yi görünce şok olur. Kadın Dadisa’ya kendisine yaptığı oyunu herkese anlatmak ile tehdit eder. Jagdiş hayal kırıklığına uğramış bir şekilde yukarı çıkar. Anandi Sançi’ye durumu açıklamaya çalışır ama Sançi Anandi’ye artık bana söylediğni hiçbir şeye güvenemeyeceğim der.

Sançi insanların kardeşine karşı oyun oynadığı bir yerde bir dakika bile geçirmek istemediğini söyler ve gitmek istediğini söyler. Dadisa Sing ailesini düşürdüğü duruma utanıyor. Dadisa suçunun farkında ve kendi suçunun  Anandi’nin yanmasına neden olduğu için üzülür.

İkimizin Yerine 24 Temmuz Özeti Devam Ediyor

Bairon, Dadisa’yı sakinleştirmeye çalışır niyetin kötü değildi der. Eğer sen bu oyunu oynamasaydın bir daha Anan Şiv gibi biriyle evlenmezdi. Sen bütün bunları Anandi’ye olan sevgisinden ötürü yaptı biz seninle her zaman gurur duyacağız der

Anandi bu oyunumuz bir gün karşımıza çıkaktı, yaptığımız suçun bedelini ödemeliyiz der.frd 1

Dadisa Sançi ve Şiv ile ben konuşayım onlara her şeyi ben anlatayım af dileyim der; ancak Anandi aileme ben anlatmalıyım der. Anandi Jagdiş’ten özür diler benim yüzümden iyi bir kızı kaçırdın der. Jagdiş onu rahatlatıyor. İkili vedalaşırlar ve Sançi ve Anandi Udaipur’a doğru yola çıkar.

 

İkimizin Yerine 320. Bölüm burada bitmedi. İkimizin Yerine 320. Bölüm  özetinin ikinci kısmı (devamı) için tıklayınız İkimizin Yerine

İkimizin Yerine 320. Bölüm Özeti 24 Temmuz Dadisa’ya Büyük Şok

 

İkimizin Yerine 320. Bölüm Fragmanı