Benimle Söyle Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 5. Bölüm

Benimle Söyle Neden Yok? Benimle Söyle 5. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Benimle Söyle yarışması 2. sezonunda 4. bölümü ile yayından kaldırıldı. Benimle Söyle 7 şubat cuma akşamı ne yazık ki yayında olamayacak. Benimle Söyle yarışması 2. sezonunda sadece 4 bölüm yayında kalabilmiş oldu. Benimle Söyle final 7 şubat

Benimle Söyle’nin Final Tarihi Belli Oldu

Benimle Söyle ne yazık ki beklenenden tahmini 2 bölüm önce final yapma kararı aldı. Benimle Söyle’nin ağustos sonuna kadar devam etmesi bekleniyordu; ancak Benimle Söyle’nin 27 Temmuz cumartesi günü yarı final ve 3 ağustos cumartesi akşamı final yaparak ekranlara veda edeceği açıklandı. benimle söyle final 3 ağustos

Benimle Söyle’nin Yeni Bölüm Tarihi Belli Oldu

Benimle Söyle 4 haziranda 5 haziranda 6 haziranda ve yaz sezonunda hafta da iki bölüm olmak üzere yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. Açıklama Benimle Söyle sunucusu Enir Arıkan’dan geldi.

Benimle Söyle

Benimle Söyle daha ikinci bölümü yayınlanmadan yayın akışından çıkarıldı. İlk bölümü ile ile 11 mayıs cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkan Benimle Söyle  programı beklenin altında bir izlenme alınca kanal ve yapımcı son anda ortak bir karar alarak Benimle Söyle’yi yayın akışından çıkardı. Bu durumda Benimle Söyle 18 mayıs cumartesi akşamı yayında olamayacak.

Benimle Söyle programı bir yazlık eğlence programı olarak planlanmış ancak dizilerin sezon finali öncesi yayın akışına alınmıştı. Bu durumun Benimle Söyle’nin reytinglerini olumsuz etkilediğini ve Benimle Söyle  programının haziran ayında yayınlanması durumunda daha çok izlenme alacağını belirtmiştik. Bu görüşümüz Kanal D ve Med Yapım tarafından dikkate alınmış olacak ki Benimle Söyle programı yayın akışından çıkarılmış. Bence alınan karar yerine bir karar.

Benimle Söyle Bitti mi? Final mi Yaptı?

Benimle Söyle programı için şuanda alınan bir final kararı bulunmamaktadır. Benimle Söyle programı sadece dizilerin sezon finali yapıp meydanın kendini kalmasını beklemektedir.

Benimle Söyle 2. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Benimle Söyle programının yayınlanmama sebebi aslında çok düşük reyting alması değil. Tamam Kanal D ve Med Yapım Benimle Söyle’den çok daha iyi reytingler bekliyordu ama Benimle Söyle’nin aldığı 3.06 reyting de çok kötü yada ikinci bölümü ile yayından kaldırılacak bir sonuç değil. Bu karar Benimle Söyle’nin geleceği parlak görüldüğü için Benimle Söyle’ye fayda sağlayacak bir karar.benimle söyle neden yok

Benimle Söyle Neden Yok?

Benimle Söyle programı yerine 11 mayıs cumartesi akşamı Çarkıfelek izleyicisi karşısına çıkarılacak.

Benimle Söyle Enis Arıkan’ın sunuculuğunda Birce Akalay’ın jüri kaptanlığında ve  100 kişilik jüri ekibi ile haziran ayından itibaren yeniden Kanal D ekranlarında olacak.

Benimle Söyle Kaç Bölüm Yayınlanacak? Benimle Söyle Ne Zaman Final Yapacak? Detaylar için tıklayınız Ne Zaman Final Yapacak?