Canevim Tekrarı Ne Zaman? Saat Kaçta? İşte Detaylar

Güncelleme 27 mayıs 2019Canevim Dizisi 1. Bölüm Tekrarının Günleri ve Saati Belli Oldu

1 haziran 2019 cumartesi saat 10:00
2 haziran 2019 pazar saat 16:00
3 haziran 2019 saat 20:30
3 haziran 2019 saat 23:20


canevim tekrarı

Canevim dizisi ilk bölümü ile 27 Mayıs Pazartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Atv son dönemlerde hangi diziyi yayınlamaya başlasa dizi tutuyor. Bu da izleyicinin Atv’ye dizi seçimi konusunda güvendiğini gösteriyor. Başrollerini Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı Canevim dizisi de 2019 yaz sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaracak. 

Canevim dizisi sosyal medyada da en çok merak edilen dizilerden biri oldu; ancak bir çok izleyici Canevim dizisinin ilk bölümünü izleyemeyecek. Bunun en önemli nedeni ise sezon dizilerinin de 27 mayıs akşamı sezonun en özel bölümü olan sezon finali bölümleri ile ekranlarda olacak olması.

Çukur, Söz ve Yasak Elma dizileri final ve sezon finali bölümleri ekranlarda olacak. Sezon boyunca bu dizileri izleyen izleyicinin de en büyük hakkı sezonun son ve en heyecanlı bölümü izlemek. Bu nedenle şimdi Canevim dizisini merak eden bir çok izleyicinin kafasında ki en önemli soru ise Canevim  dizisinin tekrarının ne zaman yayınlanacağı. Canevim Tekrarı

Canevim Tekrarı Ne Zaman?

Canevim dizisi 27 mayıs pazartesi 20:00’da Atv ekranlarında yayına başlayacak ve ilk bölüm 22:15 de bitecek. Canevim dizisinin 1. bölüm tekrarı ise yine 27 mayıs pazartesi günü 22:30’da izleyicisi karşısında olacak ve 00:30’a kadar yayına devam edecek. Şuanda Atv’nin tüm günlerinde dizi olduğu için Canevim dizisinin ilk bölüm tekrarı hafta boyunca akşam saatlerinde verilemeyecek; ancak Atv yönetimi yaz sezonu girmeden izleyicilere Canevim dizisini tanıtmayı ve onları dizilerine bağlamayı istiyor. Bu nedenle Canevim dizisini hafta içince bol bol yayına alacak.

Canevim dizisinin bilinen ilk tekrarı ise 1 haziran cumartesi günü 14:10 da gerçekleşecek. Daha önce bu tarihte Sen anlat Karadeniz dizisinin özel bölümleri yayınlanıyordu ancak bu tarihten sonra Canevim dizisinin tekrarları yayında olacak Cumartesi 14:10’da

3 haziran pazartesi gününden itibaren ise Ramazan Bayramı başlayacağı için bir çok program ve dizi yayında olamayacak. Özellikle Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma ve Esra Erol’a programları yerine bir çok gün Canevim dizisinin tekrarını izleyebileceğiz.

Canevim dizisinin tekrarları ile ilgili yayın akışı kesinleştiğinde sizlere bu sayfalardan bilgi vereceğiz. Bizleri takip etmeyi unutmayın.