Bir Zamanlar Çukurova Züleyha İkinci Bebeğe Kimden Hamile? Demir Kısır mı? 34. Bölüm Özeti

Sen Anlat Karadeniz dizisinde sezon finali öncesi işler gerçekten çok karıştı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 35. bölümü ile 30 mayıs perşembe akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek; ancak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sezon finali öncesi aksiyonun ve entrikanın dozu hiç düşmeyecek.

Bir Zamanlar Çukurova Demir Kısır mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bilindiği üzere bu zamana kadar bize hep Demir’in kısır olduğu söylenmişti; Demir kısırlığı sebebi ile doktora gidecek ve tıbbı bir yardım alacak bir adam değil zira bunun bir şekilde duyulması ile tüm Çukurova’da Yamanların soyu kesik olarak konuşulacak olması ihtimali Demir’i deli eder. Muhtemelen Demir Yaman ilk eşinin hamile kalamamasını sonrası kendi kendine kısır olduğunu düşünmüştür. Tabi boşandığı eşinin yeni eşinden hamile kalması da Demir’in kısırlığının bir delili olarak değerlendirilmiştir; ama şimdi bir gerçek var ve Züleyha hamile

Bir Zamanlar Çukurova demir kısır mı

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha İkinci Kez Hamile mi?

Tabi yine dönemin tıbbi imkanları ve teknolojileri ile değerlendirilme yapıldığı için Züleyha’nın hamileliği ile ilgili yanlış bir kanıya varılmış olabilir ve ya dosyalar karışmış olabilir diyeceksiniz ama hayır Bir Zamanlar Çukurova da Züleyha ikinci bebeğine bizce hamile.

Bir Zamanlar Çukurova’da Seher’in Bebeği Gaffur’dan

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 33. bölümünde Seher’de Demir’den hamile kaldığını iddia ederek ortalığı karıştırmıştı ama Demir ben baba olamıyorum diyerek bu iddiayı kolayca çürütmüştü ama Demir’in Züleyha’yı hamile bıraktığı ortaya çıkınca bu en çok Seher’in işine gelecek.

Bir Zamanlar Çukurova 34. bölüm resimleri

Demir Kolay Kolay Kabul Edemeyecek?

Demir Züleyha’yı hamile bırakabileceğine inanmayacak. Bu durumda demir’in aklına sadece Züleyha’nın yine can düşmanı Yılmaz’dan hamile kaldığı gelecek; ancak böyle bir durumun söz konusu olmadığını Yılmaz’ın Züleyha’yı affetmediğini biliyoruz. Züleyha Yılmaz’a bir mektup yazmıştı gerçekleri anlatan ama o mektup Yılmaz’a ulaşmamıştı.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın İkinci Bebeği Kimden?

Demir kabul etmese de Züleyha’nın bebeğinin başka kimseden olma ihtimali yok.

Bir Zamanlar Çukurova da işler iyici çığırından çıkıyor. Züleyha bu yeni bebekle artık kendini Demir’e bağladı. Demir ne olursa olsun Züleyha’yı artık bırakmaz; ama Züleyha’da hamile bile olsa aşkı Yılmaz’dan vazgeçmez.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz Adnan’ın Kendi Oğlu Olduğunu Öğrenecek

En ağır gerçekte de Yılmaz’ın düğününde gerçekleşecek. Tahminlerimize göre Bir Zamanlar Çukurova’nın sezon finalinde Yılmaz’ın düğünün izleyeceğiz ama Yılmaz düğün gecesi öncesi Züleyha’dan gelen mektubu bulacak ve gerçekleri öğrenecek. Hal böyle olunca Adnan’ın kendi oğlu olduğunu öğrenen Yılmaz da Züleyha’dan da oğlundan da vazgeçemeyecek. Bu duruma en çok üzülen ise bile bile bu topa giren Doktor Müjgan olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ve müjgan evlenecek mi

Bir Zamanlar Çukurova dizisi her ne kadar sezon finalini 35. bölümü ile gerçekleştirecek olsa da Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni konulara geçilmeden 37. bölüm çekimleri bile tamamlandı; yani aslında Bir Zamanlar Çukurova da fırtına 35. bölümde değil 37. bölümde kopacak.

Bir Zamanlar Çukurova Demir Ercüment’in Katili

Bir Zamanlar Çukurova’da Demir’in elini kolunu bağlayacak kişi yine Seher oldu. Seher yüzünden katil olan Demir bir kez daha hapse girecek. Şimdilik Ercüment’in öldürülmesi Yamanlar için bir sıkıntı teşkil etmiyorsa bile Demir’in elinde yılmaz’ı ortadan kaldırmak için bu çok büyük bir koz. Yani Demir ve Yılmaz’ın barış anlaşması çok kısa sürecek ve büyük bir fırtına yakında kopacak.

Bir Zamanlar Çukurova 34. Bölüm Fragmanı