Benimle Söyle’yi Kazanan Uğur Öz Kimdir?

Benimle Söyle’de bir sezon harika bir sezon finali ile sona erdi. Benimle Söyle’nin büyük finali 28 temmuz akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Benimle Söyle’nin finaline 6 isim elene elene gelmişti. Büyük finalde ilk performanslar sonucu üç isim ise son finale kaldı. Uğuz Öz de Benimle Söyle’nin finaline kalan üç isimde biri oldu. Diğer iki isim ise Eftalya ve Dila olmuştu.

Benimle Söyle’nin büyük finalinde hem Eftalya Fettahoğlu’nu hemde Dila Kışla’yı kaldırdığı jüriler ile geride bırakan Uğur Öz Benimle Söyle’yi kazandı ve sıfır km bir araba ile evinin yolunu tuttu. Benimle Söyle’nin finalinde son üçü kalan isimler bence ses sanatçısı olma yolunda kendilerini ispat ettiler ve ileri de onları çok güzel projelerde göreceğiz; ancak Uğur Öz’in ilginç bir hayat hikayesi var onu yakında bir bakalım.

Uğur Öz Kimdir?

Uğur Öz Benimle Söyle’de araba kazanıp ehliyeti olmayan ilginç bir karakterdir. 1994 doğumlu olan Uğur Öz 25 yaşındadır ve aslen Diyarbakırlı. Şanlıurfa Siverek’te müzik öğretmeni olarak görev yapan Uğur Öz öğrencilerin en sevdiği öğretmenlerden biridir. Yaz tatilini Benimle Söyle’de değerlendiren değerli öğretmenimiz

Uğur Öz Kimdir

Siverek  Beğdeş Ortaokulu’nda müzik öğretmenliği yapmaya devam edecek. Uğur Öz aslında şanslı da bir insan zira ilk katıldığı hafta ikinci olan  Uğur Öz jüriden 90 puan aldı ve ikinci oldu. Sadece birincilerin finale kaldığı bir sistem de Uğur’un elenmesini istemeyen jüri istisna bir karar ile Uğur ÖZ’ü yarı finale taşıdı.

Uğur Öz çevresinde mütevazi ve sakin bir kişilik olarak tanınmaktadır.

Uğur Öz Kimdir benimle söyle

İlk olarak Ayta Sözeri’den Büklüm Büklüm şarkısı ile yarışan Uğur Öz  daha sonra Makber isimli şarkıyı da harika seslendirmişti. Finalde ise Cahildim Dünyanın Rengine Kandım şarkısı seslendirdi. İşte o harika performanslar

Örnek öğretmenimiz Uğur Öz’ün instagram adresi ise @ugurozmuzik/ 

Uğur ÖZ Benimle Sölye PerformanslarıUğur Öz benimle söyle şampiyonu

Yorum yaz