Bıçak Sırtı 116. Bölüm 117. Bölüm Özeti 10 Şubat 11 Şubat Nikhil de Nerden Çıktı

Bıçak Sırtı dizisinde Lakşi’nin hala kayıp olması sinirleri iyice gererken Ragini ve Swara düğün organizasyonu işine girmişlerdir. Gayatri adındaki kadın onları bulur ve oğullarının düğünü için organizasyon yapmalarını ister. Gayatri oğlunu Utara ile evlendirecektir. Bıçak Sırtı 10 Şubat Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 116. Bölüm Özeti

Swara ve Ragini Utara’nın resmini görünce şaşkına dönerler. Ancak ortada bir sorun daha vardır. Gayatri Swara ve Ragini’nin ayrı bir evde kocalarından ayrı kaldığını öğrenirse nişanı kıracaktır. Bu yüzden Swara ve Ragini kendilerini başka bir şekilde tanıtırlar.

Ragini Utara’nın daha önce yaşadığı hayal kırıklığını düşünerek Sanskar ile Swara’yı birleştirmeye karar verir. Sanskar Lakşi’nin telefonuna ait sinyallerin yeniden aktif olduğunu öğrenince polise gider. Sinyaller Şekar’ın evinden geliyordur. Şekar’ın evine gelen Nikhil kendini aşçı olarak tanıtır. Ragini onu Swara’nın gönderdiğini düşünerek kabak yemeği yapmasını ister. Nikhil Ragini’ye kim olduğunu sorar. Ragini Swara’nın kardeşi olduğunu söyler. Nikhil ilk okulda Swara’nın bir kardeşi olduğunu hatırlamıyor.

Swara ayağı burkulunca yere düşmek üzere Sanskar tarafından kurtarılır. Ancak Swara ondan bırakmasını ister. Sanskar onu bırakınca Swara yere düşer. Swara ve Sanskar tartışmaya devam ederken müfettiş gelir ve telefon sinyallerinin takip edildiğini söyler. 1 2020 02 06T003346.598

Nikhil yemeği yapıp getirir ve Ragini’den tatmasını ister. Ragini tadar ve su içmeye koşar. Yemek çok acı olmuştur. Müfettiş, Sanskar ve Swara ile birlikte Şekar’ın evine kadar gelir. Ragini Nikhil’i azarlıyordur. Swara ondan sakinleşmesini ister. Nikhil’in etkinlik yönetiminde yardımcı olacak eski okul arkadaşı olduğunu söyler. Ragini şaşırır ve bari aşçı olmadığını söyleseydin diye güler. Müfettiş polislerden telefonu aramalarını ister. Ortada bir çanta dikkatlerini çeker ve çantanın kime ait olduğunu sorar. Nikhil kendisine ait olduğunu söyler.

Sanskar çantayı yere dökünce Ragini içinde Lakşi’nin telefonunu görür. Nikhil telefonun nereden geldiğini bilmediğini söyler. Sanskar onu tutarken Swara Nikhil’in masum olduğundan emin olduğunu söyler. Sanskar beni yalancı çıkarmak için yemin mi ettin diye tepki gösterirken Swara 10 dakika içinde masumiyetini kanıtlayacağını söyler.2 2020 02 06T003347.271

Bıçak Sırtı 11 Şubat Özeti

İlki Nikhil 15 yıldan beri Kanada’da yaşıyor. İkincisi de kamera kayıtlarının incelenmesini ister. Bir adam onları duyunca kaçmaya başlar. Polisler adamın peşine giderler. Utara’nın evleneceği ailenin hanımı Gayatri kocasının ayağını yıkarken Sujata ve Anapurna tarafından izlenir. Sujata bu durumdan gayet memnundur. Anapurna ise şoktadır. Adam hayırlı olsun bile demeden ayrılırken Gayatri de yüzlerine kapıyı kapatır.

Polisler adamı yakalyıp getirir. Swara arkadaşını suçlayan Sanskar’a tepki gösterince Sanskar 6 aydan beri kardeşini aradığını ve onu istediğini söyler. Swara ile en kısa zamanda ayrılacağını söyler. Adam telefonu aldığı dükkana gider. Dükkan sahibini yakalayan polis telefonun dövmeli bir kadından geldiğini öğrenir. Müfettiş kadını aramaya başlar. 3 2020 02 06T003347.859

Herkes evine döner. Nikhil’in Swara ile şakalşması Sanskar’ı sinirlendirir. Nikhil çocukluğundan beri Swara’yı sevdiğini ve ondan uzak olsa da kalbinde olduğunu söyler. Swara şaka yapıyorsun diye gülerken Nikhil şaka yapmadığını söyler. Sanskar sinirle uzaklaşır.

Ragini Lakşi yanımda olmasa da inancını yitirmediğini söyler. Nikhil elini Ragini’nin omzuna atar ve inancınız gerçekleşene kadar gitmeyeceğim der. Şekar Nikhil’in elini tutup yere indirir ve nerede kalacağını sorar. Nikhil burada kalacağını söylerken Sumi Swara’dan izin aldığını söyler. Swara Nikhil’in işlerde kendilerine yardım edeceğini söyler. Şekar odasına gider ve Sumi’ye Nikhil’in burada kalmasına nasıl izin verebiliriz diye tepki gösterir. Şekar Nikhil’i sevmemiştir. 4 2020 02 06T003348.318

Sanskar, Swara ile fotoğrafını görür ve Nikhil’in Swara’ya olan sevgisini itiraf ettiğini hatırlar. Kendisini yeniden içkiye verir. Sujata içtiğini görünce Swara’yı suçlar. Sanskar onun ismini duymak istemediğini söyler. Sujata oğluna Utara’nın evliliğini mahvetmemesini ister. Sanskar ona güvence verir. Gayatri Sujata’yı arar ve hazırlıkları sorar. Sujata eksik kalmadığını söylerken Gayatri misafirlerinin geldiğini söyler ve Sujata’dan 50 lak para ister. Sujata vereceğini söyler. Gayatri’nin kocası bunun daha başlangıç olduğunu söyler.

Ragini yolda yürürken Nikhil onunla arkadaş olmak istediğini söyler. Ragini arkadaşa ihtiyacı olmadığını söyleyerek yürümesini sürdürür. Bu sırada peçeli bir kadınla çarpışır. Kadının yere dökülen eşyalarını toplarken kolundaki dövme dikkatini çeker. Lakşi’nin telefonunu satan kişinin tarifi ile bu kadın uyuyordur. Kadın uzaklaşırken Nikhil Ragini’nin yanına gelir ve ne olduğunu sorar. Ragini kadını takip etmeleri gerektiğini söyler. Ardından müfettişi arar.5 91

Ragini kadını bir yerde durdurur. Kadın beni neden takip ediyorsun diye sorar. Ragini Lakşi’nin telefonunu gösterir ve bunu hatırladın mı der. Kadın Ragini’yi itekler ve kaçmasını sürdürür. Nikhil sonradan yetişir ancak kadın kaçmıştır. Ragini eve gelir ve dövmeli kadını ellerinden kaçırdığını söyler. Bıçak Sırtı 11 Şubat Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 116. Bölüm ve 117. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 116. Bölüm 117. Bölüm Özeti 10 Şubat 11 Şubat Nikhil de Nerden Çıktı (6 Yorum)

  1. Benim kafam karıştı. Dizi 117 bölümde final yapıyordu. Ama dizi 116. bölüm ama hala laksya kayıp.

    • Evet haklısınız ancak Kanal 7 bazen 3 bölümü birleştirip bir bölüm halinde sundu. Bazen de 4 bölümü birleştirip bir bölüm halinde sundu. Dolaysıyla Kanal 7 den kaynaklanan bir durum yaşandı.