Bıçak Sırtı 27. Bölüm Özeti 13 Kasım 2. Kısım Bir Büyücü Eksikti

Bıçak Sırtı dizisinde Swara uyuşturucunun etkisinde kalarak abuk subuk danslarıyla güne damgasını vurmuştur. Sumi ve Dadima bu kepazeliğe son vermek için Swara’yı başka bir odaya götürürler. Zavallı kız burada bile dans etmeye devam ediyordur. Sumi kızını tokatlamak üzereyken Ragini onu durdurur. Swara’yı su serperek kendine getirir. Swara ne olduğunu anlamaya çalışırken Dadima yaptığı rezilliği anlatır. Bıçak Sırtı 13 Kasım 2. Kısım Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 27. Bölüm 2. Kısım Özeti

Swara şaşkındır ve yediği şeyleri düşünür. Mehendi yapılana kadar bir gram bir şey boğazımdan geçmedi der. Son olarak laddo yediğini söyler. Muhakka laddolarda ilaç vardı der. Ama boşa konuşuyordur. Sumi ve Şekar ne saçmalıyorsun diye ona kızarken Swara bana laddoları kim verdi diye söylenir. Bunu bulunca herşeyi ailesine anlatacağını söyler.

Durga’nın evinde Sujata yangına körükle giderek bu kadar rezil bir gece yaşamadığını söylüyor. Büyüklerin kendileri hakkında neler söyleyeceğini merak ettiğini konuşuyordur. Raj içeri girer ve Adars’ın konukları sakinleştirmeyi başardığın ancak yine de bazı soruların açıkta kaldığını belirtir. Durga ayağa kalkar ve Lakşi’ye bu zamana kadar sana güvendim der ve Swara’nın bu şekilde davranmasının sebebi nedir diye sorar. Lakşi Swara’nın haklı bir sebeb olmadan bu şekilde davranmasının imkansız olduğunu söylüyor. 1 63

Bu sırada eve geliyor ve kendisine ilaç veren kişinin ancak kalabalıkta bu işi yapabileceğini söyler. Swara’nın ailesi de gelmiştir. Swara herkesin yüzüne bakarak ilaç veren kişiyi bulacağını söyler. Bu sırada Sanskar ile çarpışır. Sanskar ona kendisini yakalamasını ister. Swara bir anda durur ve kendine ilaç veren kişiyi bulduğunu söyler. Sanskar donakalmıştır. Swara ona doğru yürürken bir anda arkasında duran sakallı bir adamı tutar ve bana ilaç veren kişi bu adamdı der. Durga o adam bizim evde 15 yıldır şoförlük yapıyor ve iyi birisidir der. Swara ondan özür diler.

Lakşi bu saçmalığı durdurmasını isterken Şekar da eve gidelim diyor. Ancak Swara gerçeğin ortaya çıkarılmasını istiyor. Ragini Swara’dan odaya gitmesini ister. Swara odasında da ağlamaya devam eder. Ragini artık hiç bir şeyi gizlemek istemiyorum diyerek Swara’dan yalanları bırakmasını ister. Swara sakallı adamdan bahseder ancak Ragini öyle bir şey olsa ilk olarak ben görürdüm, ayrıca Lakşi’de onu görmedi der. Durga bu kadar yeter der ve Lakşi’den olayları anlatmasını ister. Lakşi herşey Dida’nın hastalanmasıyla başladı der ve bildiklerini anlatır. 2 67

Bu arada Sanskar evin bahçesinde polis müfettişi ile görüşür. Ona herşey için teşekkür eder ve parayı çok sevdiğini söyler. Swara kendisini aklamaya çalışıyordur. Beni bu hale getiren kişi Lakşi ile ayrılmamı istiyor diyerek uyuşturucu kullanmadığını söylüyor. Swara konuşurken Lakşi bir kelime bile konuşmuyor. Durga geç olduğunu söyler ve bu meseleyi yarın Şekar ile görüşeceklerini belirtir.

Lkaşi Swara’nın suçlu olduğunu düşünmüyorum diyerek evliliğin 4 gün sonra değil bir gün sonra yapılmasını istiyor. Bu şekilde düşmanlarını harekete geçemeyeceğini düşünüyor. Babasına herşeyi halledeceğine dair güvence verir. Durga kabul ediyor. Dadi Swara’nın yanına gider. Swara bana inanmanı istiyorum ben yalan söylemiyorum der. Bu sırada Şekar’a Durga’dan telefon gelir. Dadi evliliği iptal etmek için aradıklarını düşünürken Şekar gelir ve evliliğin yarın gerçekleşeceğini söyler. Durga düşmanlara fırsat vermemek için düğünün yarın yapılmasını istedi der. Swara Tanrı’ya şükürler olsun diyerek Sumi ve Dadi’ya sarılır. Ragini sahte göz yaşlarına boğulur. 3 65

Lakşi Swara’yı arar. Swara ona teşekkür ederken Lakşi bundan sonra benden bir gizleme der. Swara ona söz verirken omzuna bir el dokunur. Swara döndüğünde karşısında Lakşi’yi bulur. Lakşi hiç bir şey sana olan güvenimi engelleyemez derken Swara duygusallaşır. Ragini onları kıskanır.

Ertesi gün Ragini Sujata’yı arar ve ondan yardım ister. Ardından Sanskar ile konuşur. Sanskar düğünü bir gün sonraya alarak hamlelerini boşa çıkarttıklarını söyler ve yeni bir şey düşüneceklerini söyler. Ragini onları ayırmaya çalıştıkça daha fazla yakınlaşıyorlar diyerek tepki gösterir. 4 61

Sujata Ragini’yi arar ve Lakşi ile Swara’yı ayıracak bir planı olduğunu ancak bunun çok tehlikeli olacağını belirtir. Ragini’yi kara büyü yapan Mohin ile telefonda tanıştırır. Sujata büyücüden düğünü durdurmasını ister. Bıçak Sırtı 13 Kasım 2. Kısım Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 27. Bölüm Özeti 13 Kasım 2. Kısım Bir Büyücü Eksikti (2 Yorum)

  1. bu son fotodaki İkimizin yerine de oynayan 2. Anandi değil mi yoksa ben mi benzetiyorum??????????