Bir Annenin Günahı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Bir Annenin Günahı dizisi finalsiz olarak ekranlara veda etti; Kanal D bir kez daha büyük bir ayıba imza attı ve Bir Annenin Günahı dizini 5. bölümde yayından kaldırdı

Bir Annenin Günahı 19 Aralıkta Final Yapmış

Bir Annenin Günahı dizisi 19 aralık 2020 de 5. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etmiş; çünkü ne izleyici nede magazin gazetecileri Bir Annenin Günahı dizisinin final yapacağını bilmiyordu; gerçi oyuncular ve set ekibi de Bir Annenin Günahı dizisinin 5. bölümü ile biteceğini bilmiyordu; ancak 19 aralık 2020 cumartesi akşamı ekranlar gelen Bir Annenin Günahı 5. bölüm reytingleri Kanal D yönetimi tarafından değerlendirildi ve Bir Annenin Günahı dizisinin acilen yayından kaldırılmasına karar verildi.

Bir Annenin Günahı dizisini 5 bölüm izleyen yaklaşık 2 milyon seyirci dizinin nasıl biteceğini merak ediyordu ve hikayenin sonunu görmeyi hak ediyordu ancak Kanal D bunu bile çok gördü diziyi izleyen izleyiciye; bu durum para verdiğiniz bir kitapta karşınıza çıksa kitap yarım bırakılmış olsa bir daha o yazarın kitabını okur musunuz? Tabi ki okumazsınız işte Kanal D de bu yüzden kaybediyor ve kaybedecek.

Bir Annenin Günahı Ne Zaman Final Yapacak?

Bir Annenin Günahı dizisi 5. bölümü ile 19 aralık 2020 de final yaparak ekranlara veda edecek.

Bir Annenin Günahı Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Bir Annenin Günahı dizisi toplamda 5 bölüm yayınlanacak.bir annenin gunahi final resimleri 19 aralik

Bir Annenin Günahı Çok Kötü Başladı

Limon Film bir kez daha baltayı taşa vurdu. Büyük ekonomik sorunlar ile mücadele eden Bir Annenin Günahı dizisi yapımcısı Limpn Film büyük ümitler ve borçlar ile çekimlerine başladığı Bir Annenin Günahı dizisinden beklediğini bulamadı.

Bir Annenin Günahı dizisi ilk bölümde 3 reyting de kaldı ve hem yapımcısı hemde oyuncularını çok üzdü. Bir Annenin Günahı  dizisinin ilk 6 bölüm yayın haklarını alan Kanal D ise duruma tepkisiz. Kanal D yönetimi Bir Annenin Günahı dizisinin iyi sonuçlar alamayacağını tahmin etmiş olmalı ki oldukça kısa bir sözleşme yapmıştı yapımcı ile.

Kanal D’nin satın aldığı diziler genelde en düşük bütçeli ve diğer kanalların tutmaz diye satın almadığı diziler olduğu için yapımcılarda zaten en son Kanal D’nin kapısını çalıyor. Sadakatsiz dizisini burada es geçerim çünkü Sadakatsiz Kanal D’nin en yüksek bütçeli projesi

Bir Annenin Günahı Dizisinde Senaryo Klasik

İzleyici ciddi manada farklı işler izlemek istiyor; bir annenin evladı için yaptığı veya yapacağı fedakarlıklar ne yazık ki artık izleyiciye klasik geliyor. Bu nedenle izleyici tanıtımlar da dahil olmak üzere Bir Annenin Günahı dizisi senaryosunu çok eleştirdi. Aslında ilk bölümde kimse fark etmese de en büyük fedakarlığı kızı için Sadri yaptı.

Kızı Yağmur’u gördüğünden geri bırakmak istemeyen Sadri ölmeyi göze aldı. Ölmeyi göze almak öldürmeyi göze almaktan herhalde daha büyük bir fedakarlıktır.

Bir Annenin Günahı Vasat Bir Kadro İle İzleyicisi Karşısına Çıktı

Bir Annenin Günahı dizisi kadrosundan her ne kadar Özge Özberk, Pamir Pekin, Mert Yabzıcıoğlu ve Simay Barlas gibi isimler yer alsa da bu isimler ne yazık ki izleyiciyi heyecanlandıracak ve ekrana kilitleyecek isimler değildi.  İzleyiciyi ekrana kilitlemek için aslında çok para harcamaya gerek yoktu; yeni ve genç isimlerden oluşan bir kadro kurulsaydı da izleyici heyecanlandırdı ancak artık Pamir Pekin ve Özge Özberk gibi isimlerin aşkları reyting getirmiyor.

Bir Annenin Günahı dizisi için şuanda alınmış bir final kararı yok ancak Bir Annenin Günahı dizisi 4. bölümden itibaren 4 reytingin üzerine çıkmazsa o zaman tehlike çanları çalacak ve işler karışacaktır; Eğer dizi 4. bölümde 3’ün altında sonuçlar alırsa o zaman Kanal D final yapması için diziye zaman vermeyecek ve sözleşme biter birmez final kararı alacaktır.

İzleyiciler ne yazık ki artık dizileri ilk bir kaç bölüm reytinglerine bakarak izlemeye veya bırakmaya kararı veriyor; çünkü Kanal D gibi kanallar izleyiciye hiç saygı göstermeyip 6. bölümde defalarca finalsiz dizi bitirince izleyici de iyi reyting alamayan ve bir kaç bölümde final yapacak dizilerden uzak durmaya başladı.IMG 20201126 124726

Bir Annenin Günahı dizisi 2. ve 3. bölümde 4 reytingin üzerine çıkamazsa o zaman 6 bölümde Bir Annenin Günahı  dizisi final yaparak ekranlara veda edecektir.

Bir Annenin Günahı dizisi benim tahminlerimne göre ocak 2021’yi göremeden 26 aralık 2020 de final yaparak ekranlara veda edecektir; daha doğrusu bana göre Bir Annenin Günahı dizisi yeni yılda verilen aradan dönemeyecek dizilerden olacak.

Bir Annenin Günahı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek? (1 Yorum)