Zahide Yetiş ile Gelin Görün Neden Final Yaptı? Neden Yok?

31 ağustos pazartesi günü yayın hayatına başlayan Zahide Yetiş ile Gelin Görün 27 kasım 2020 cuma günü final yaparak ekranlara veda edecek. 5 gelin ve 5 kayınvalidenin yarıştığı Kanal D’de ekranlara gelen program düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırılıyor.

Hafta içi her gün 11:00 dan  sonra 90 dakika yayında olan programda gelin ve kaynanaların bir birleri ile ve gelinleri ile olan kavgası ne yazık ki izleyici çekmedi. O saatlerde yayında olan Müge Anlı ile Tatlı Sert Zahide Yetiş ile Gelin Görün’den 5 kat fazla reyting alınca Kanal D yönetimi Zahide Yetiş ile Gelin Görün ile daha fazla zaman kaybetmek istemedi.

Zahide Yetiş ile Gelin Görün Neden Final Yaptı? Neden Bitti?

Zahide Yetiş ile Gelin Görün programı ne yazık ki izleyicinin dikkatini çeken bir konsept olmadı; izleyici Zahide Yetiş ile Gelin Görün programında kendinden bir şey göremediği için programı izlemedi. Çok az izlenen Zahide Yetiş ile Gelin Görün final yaptı.

Zahide Yetiş Sınıfta Kaldı

Bir çok izleyici Zahide Yetiş’i çok seviyor ve onunla sabahını şenlendirmek istiyor ancak gelinlerin kaynanaların ve yarışmacıların sürekli didiştikleri ve kendilerine hiç bir şey katmayan bir programı da sadece Zahide Yetiş var diye de izlemek istemiyor. zahide yetisle gelin gorun final

Zahide Yetiş ile Gelin Görün 30 Kasım Neden Yok?

Zahide Yetiş ile Gelin Görün 27 kasım da final yaparak ekranlara veda ettiği için 30 kasımda ne yazık ki yayında olamayacak. Zahide Yetiş ile Gelin Görün yerine 30 kasım pazartesi günü Kanal D ekranlarında yeni bir program yayında olmayacak. 30 kasım  pazartesi günü Kanal D’de Yatıya Misafirim Var isimli program saat 16:00’da yayına girecek.