Bir Annenin Günahı Ne Zaman Yayınlanacak? Neden Yayınlanmıyor?

Limon Film Savaşçı dizisini eline yüzüne bulaştırdığı gibi Bir Bir Annenin Günahı dizisini de eline yüzüne bulaştırdı. Bir Annenin Günahı dizisi çekimleri pandemi öncesi başlamıştı 2 bölüm yapılan çekimlerin ardından Bir Annenin Günahı  dizisi de tatile girmişti. Limon Film’in belini büken ise Fox TV’den gelen haber oldu.

Fox TV yönetimi Bir Annein Günahı dizisini şimdilik beklemeye aldı. Fox TV’nin elinde şuanda aktif olarak 7 dizi var ve her günü dolu. Fox Tv yönetimi Baraj ve Öğretmen dizisinden birinin final yapacağını düşünerek Limon Filme Bir Annenin Günahı dizisini hazırlamasını istemişti. Araya pandemi girince Baraj ve Öğretmen dizileri erken sezon finali yapmak zorunda kaldı. Öğretmen dizisi sezona geç başlayınca Öğretmen dizisi final yapar diye hazırlanan Bir Annenin Günahı dizisinin yayın tarihi gecikti.

Öğretmen dizisi ekim ayında yayına girecek ve en az kasım ayına kadar yayında kalacak. Bu durumda da Öğretmen veya Baraj dizisinin final yapması en erken kasım sonunu bulacaktır. Bu iki diziden biri final yapmadan Bir Annenin Günahı dizisi yayına giremez.Bir Annenin Gunahi neden yok resimleri

Bir Annenin Günahı Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Annenin Günahı dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda soru işaretleri var. Baraj veya Öğretmen dizisi final yapsa bile Limon Filmin Bir Annenin Günahı dizisinin çekimlerine devam edecek gücü yok. Limon Film büyük karlar ettiği Savaşçı dizisini bile çekemiyor; yapımın alamadığı ödemeler Limon Filmi batma noktasına getirdi. Bu nedenle de Bir Annenin Günahı dizisi daha başlamadan final yapmış gibi.

Eğer Limon Film bir kaynak bulur da Bir Annenin Günahı dizisini çekmeye devam edebilirse bu durumda en erken Bir Annenin Günahı dizisi kasım ayı sonunda yayın hayatına başlayacaktır; eğer eski oyuncuları tekrar bir araya getirmeyi başarırsa. Bir Annenin Günahı dizisinin devam etmeyeceğini düşünen bir çok oyuncu da artık sözleşmelerini fesh edip başka diziler ile anlaşmayı düşünüyorlar.

Bir Annenin Günahı Neden Yayınlanmıyor?

Bir Annenin Günahı dizisinin yayınlanmamasının en önemli nedeni Fox TV’nin yayın akışının dolu olması. Daha sonrasında ise Bir Annenin Günahı dizisi yapımcısı Limon Filmin yaşadığı maddi zorluklar olacak.

Yorum yaz