Ali Sürmeli Eşkıya’dan Ayrılacak mı? EDHO Doğan Baba Neden Yok?

Ali Sürmeli Eşkıya’dan Ayrılacak mı?

Ali Sürmeli için Eşkıya dizisinden ayrılık vakti geldi. Daha önce beyin kanaması geçiren ve uzun bir süre Eşkıya dizisinden ayrı kalan Ali Sürmeli 15 Ocak 2021 de yeniden Eşkıya dizisi ile ekranlara dönmüştü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden Ali Sürmeli için ayrılık vakti geldi. Ali Sürmeli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden kesin olarak haziran 2021 de ayrılacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Doğan Baba Ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Doğan Baba Ölecek mi? sorusu cevabını buldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi senaristleri Doğan Baba karakteri için ölüm sahnesi yazdı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finalinde Doğan baba ölecek. 

eskiya dogan baba oluyor

Ali Sürmeli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Tekrar Dönüyor

Güncelleme 15 Ocak 2021: Ali Sürmeli’nin 19 ocak 2021 de ekrana gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümde yer alacağı açıklandı.

Güncelleme 13 Aralık 2020: Aralık ayı başında Ali Sürmeli sağlığına kavuştu. Ali Sürmeli beyin kanamasından sonra tam anlamıyla iyileşse de setlere dönmesi için biraz daha zaman olduğunu ifade etti.

Ali Sürmeli Eşkıya’ya Ne Zaman Dönecek

Ali Sürmeli Tv100 kameralarına verdiği röportajda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine döneceği tarihin şimdilik sürpriz olacağını ancak Ali Sürmeli’nin 2021’de dönmüş olacağı da belli oldu. Ali Sürmeli’nin 19 ocak 2021 de Eşkıya’ya dönecek. 

ali surmeli iyilesti 2021

Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. 27 eylül 2020 gecesi acil olarak Kadıköyde özel bir hastaneye kaldırılan Ali Sürmeli’nin beyin kanaması geçirdiği öğrenildi. Ali Sürmeli 61 yaşındaydı ve sağlık sorunları vardı ancak sevenleri Ali Sürmeli’den gelen haber ile yıkıldı.

Ali Sürmeli Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda sadece 1 bölüm yer aldı. Daha sonra rahatsızlanan Ali Sürmeli’nin dizi de ki sahneleri senaryodan çıkarıldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz senaristleri Ali Sürmeli iyileştiğinde tekrar ona senaryo da yer verecek. 

Ali Sürmeli’nin beyin ameliyatı geçirdiği ancak şuanda sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 5. sezonunda diziye dahil olan Ali Sürmeli dizi de Doğan Baba karakterine başarı ile hayat vermekteydi. Tam EDHO dizisi yeni sezon çekimlerine başlaıdğı hafta gerçekleşen bu olay sonrası Ali Sürmeli’nin uzun bir dönem dizi setlerinde olamayacağı görüldü ve Eşkıya dizisi senaristi Raci Şaşmaz dizinin yeni bölüm senaryolarından Doğan Baba karakterini çıkarmak zorunda kalacak; çünkü Ali Sürmeli’nin geleceği ile ilgili belirsizlikler devam ediyor.ali surmeli eskiyadan ayrilacak mi resimleri

Ali Sürmeli İyileşince Setlere Geri Dönecek

Ali Sürmeli oldukça ağır bir ameliyat olan beyin ameliyatı geçirdi ve durumu iyi. Doktorlar ameliyatın başarılı geçtiğini belirtse de bir çok beyin ameliyatı ne yazık ki arkasında hasarlar bırakıyor. 61 yaşında olan Ali Sürmeli inşallah hasarsız şekilde bu hastalık sürecini atlatır; Ali Sürmeli bu süreci kazasız atlatsa bile doktorlar Ali Sürmeli’ye bir daha çalışmaması konusunda telkinlerde bulunabilir. Ali Sürmeli’nin Edho’ya devam etme ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor.

EDHO Doğan Baba Neden Yok?

EDHO dizisinde Doğan baba karakterine hayat vererek sanat hayatına devam eden Ali Sürmeli sağlık sorunları nedeniyle diziye devam edemeyecek muhtemelen dizi de Doğan baba karakteri 2020 de artık yer almayacak. EDHO dizisinde Doğan baba karakteri 2021 de kaldığı yerden senaryo da yazılmaya devam edecek.

Bize gelen bilgilere göre Ali Sürmeli’nin Eşkıya dizisine devam etme ihtimali yok. Ali Sürmeli uzun bir süre dinlendikten sonra 19 ocak 2021 de Edho’ya geri dönecek. Her ne kadar EDHO senaristleri iyileşince senaryoya dahil edeceğiz açıklaması oldu.  Bizlerde Ali Sürmeli’ye ve sevenlerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz; inşallah Eşkıya da onun usta oyunculuğunu izleme fırsatı buluruz.Eskiya dogan baba neden yok resimleri