Yeni Hayat Neden Final Yapıyor? İşte Finalin Gerekçesi

Yeni Hayat dizisi için beklenen final kararı açıklandı. Yeni Hayat dizisi 9. bölümü ile 29 ekim 2020 perşembe günü final yaparak ekranlara veda edecek. 

Yeni Hayat Neden Final Yapıyor?

Yeni Hayat dizisi ilk üç bölümde ne yazık ki hiç bir varlık gösteremedi özellikle Kanal D yönetiminin değerlendirdiği 24 eylül perşembe akşamı yayınlanan 3. bölüm artık bir çok şeyin de göstergesi oldu. Yeni Hayat dizisi 4. bölümünde 2.4 reyting alarak 12. oldu ve kendi gününde rakip kanalların tüm dizilerinden geri kaldı.

Yeni Hayat dizisi en geride kalan dizi olunca Kanal D de perşembe akşamları reyting pastasından en az payı alan yani en az parayı kazanan dizi oluyor. Bir çok otoriteye göre Kanal D Yeni Hayat dizisinden zarar ediyor zira dizi getirisinden çok daha fazla bir maliyete satın alındı.

Kanal D yönetimi Yeni Hayat dizisinin 9 bölümünün ücretini ödeme garantisi verip dizinin yayın haklarını satın almıştı. Bu durumda Yeni Hayat dizisi  9. bölümü ile 29 ekim 2020 de final yaparak ekranlara veda edecektir.

Yeni Hayat aslında kötü bir dizi değil zira senaryosu ve oyuncuları oldukça kaliteli ancak perşembe akşamları rakipleri gerçekten çok güçlü. Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor dizileri zaten izleyicinin bir çoğunu kendine bağlamış durumda. Bir de MasterChef Türkiye ve diğer kanalların yeni başlayacak dizileri işin içine girdiğinde Yeni Hayat dizisinin hiç şansı kalmıyor. Yeni Hayat finali ne zaman resimleri

Yeni Hayat Ne Zaman Final Yapacak?

Şimdiden Yeni Hayat dizisinin ne zaman final yapacağını söylemek tabi ki zor olacaktır; ancak görünen köyde klavuz istemez. Yeni Hayat dizisi Kanal D ile ilk yayın hakları sözleşmesinde ki bölümleri yayınlar yayınlamaz final yapacaktır. Bu durumda Yeni Hayat dizisi de 29 ekim 2020 de 9. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Yeni Hayat dizisi ne yazık ki basit kaldı rakipleri karşısında ve ilk bölümlerde ki meraklı izleyici dizi de tutmayı başaramadı. Yani Yasemin ile Adem’in hikayesi yeteri kadar ilgi çekici ve sürükleyici gelmedi izleyiciye. Zengin kız fakir oğlan senaryosu zaten son dönemde çok bilindik ve bıkılan bir senaryoydu.

Yeni Hayat dizisinin konusu ve tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Yeni Hayat Oyuncu

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yeni Hayat’tan kötü haberler var. Kanal D yönetimi Yeni Hayat dizisinin perşembe akşamı gösterdiği performanstan memnun değil ve Yeni Hayat dizisi yapımcısı Karga Seven Pictures’ın sahipleri Ömer Özgüner ile Ümmü Burhan’a gerekli uyarıları yaptılar ancak Yeni Hayat dizisi durdurulamaz şekilde finale doğru gidiyor.,

Yeni Hayat Neden Final Yapıyor? İşte Finalin Gerekçesi (1 Yorum)

  1. sacma sapan dizilere yorum yapiyorsunuz yeni heyata neden iyi yorum yapmiyoreunuz