Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu

Yeni Hayat Dizisi ocak ayında perşembe akşamları Kanal D ekranlarında olacak. Yeni Hayat dizisi Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova gibi dişli rakipler ile yarışacak. Yeni Hayat dizisinin yönetmeni Cem Özduru ve Başak Soysal olacak. 

Yeni Hayat Dizisi Senaristi Yapımcısı

Karga Seven Pictures’in yapımcılığını üstleneceği Yeni Hayat dizisi 2020 de izleyicisi karşısına çıkması için hazırlıklar devam ediyor. Yeni hayat dizisinin senaryosunu ise son olarak İçerde ve Ölene Kadar dizilerini de yazan Elif Usman yazacak.

Yeni Hayat Dizisi Konusu

Yeni Hayat dizisinde bordo bereli olarak çalışmış ancak yaşanan bir olaydan sonra çok sevdiği mesleğini bırakmak zorunda kalmış eski bir asker olan Adem’in, sivil hayattaki yeni görevi anlatılacak. Eski bordo bereli özel kuvvetler askerinin yeni görevi ünlü bir iş adamını korumak.

Yeni Hayat Oyuncuları

Serkan Çayoğlu (Adem)

Yeni Hayat dizisi için oyuncu seçim çalışmaları devam ediyor. Daha önce Börü dizisi ile romantik komedinin yanında aksiyon ve askerlik dizilerinin de yetenekli ismi olduğunu gösteren Serkan Çayoğlu ile görüşmeler devam ediyor. Serkan Çayoğlu son olarak Halka dizisinde yer almış ve bir çok eleştirmenden oyunculuğu ve yeteneği konusunda tam not almayı başarmıştı.

1987 de Almanya doğan Serkan Çayoğlu 33 yaşındadır. Almanya’da ekonomi eğitimi alan ancak ekonomist değil oyuncu olmak isteyen Serkan Çayoğlu oyuncu olamayınca manken olmuştur. Serkan Çayoğlu bir dönem podyumlarda manken olarak görev aldıktan sonra yolu bir gün Dolunay Soysert ile karşılaştı ve Serkan Çayoğlu Dolunay Soysert’e hayallerinden bahsetti. Serkan Çayoğlu’na özel oyunculuk dersleri veren Dolunay Soysert Serkan’a çok güveniyordu ve Dolunay Soysert’in tavsiyesi ile Serkan Çayoğlu Kuzey Güney dizisine kabul edildi.

Kuzey Güney dizisi ile dikkat çeken Serkan Çayoğlu Zeytin Tepesi dizisinden sonra namını İtalya’ya kadar götürecek Kiraz Mevsimi dizisinde yer almış ve  hayat verdiği Ayaz karakteri ile tanınan bir başrol olmayı başarmıştır. Serkan Çayoğlu’nun yer aldığı Hayatımın Aşkı dizisinde tutmasa da Serkan Çayoğlu’na bu sefer bir aksiyon filmi teklifi geldi. Serkan Çayoğlu 2017 de ise Börü filminde ve dizisinde yer adı. Oyuncusu son olarak 2018 de yayınlanan Halka dizisinde yer almıştır. Serkan Çayoğlu daha sonra Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ismi ile Hindistan’ dizisinden uyarlanacak Ay ve Güneş dizisi ile anlaşsa da dizi gecikince anlaşma iptal olmuştur.

Yeni Hayat dizisinde Adem başarılı güçlü bir baba olarak ekran karşısında yer alacak. Adem kızı için büyük bir savaşa girecek.

Nisa Sofiya Aksongur (Ece)

30 mart 2011 de İstanbul’da doğan Nisa Sofiya Aksongur 9 yaşının içindedir. Ailesinin yeteneğini fark edip bir ajansa kaydetmesi ile oyunculuğu adım atan çocuk oyuncu ilk olarak Fiat ve Nako reklamlarında oynamıştır.  ilk dizi deneyimini Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde yaşasa da Adını Sen Koy isimli günlük dizi de hayat verdiği Asya karakteri ile fark edilmiş ve çok sevilmiştir. Son olarak 2017 de Kuzgun dizisinde Dila’nın çocukluğuna hayat vermiş ve 2018 de ise Ağlama Anne dizisinde Alya karakteri ile karşımıza çıkmıştır. 2020’ye ise Yedinci Koğuştaki Mucize filminde gösterdiği üstün performans sonucu aldığı ödüllerle girmiştir.

Nisa Sofiya Aksongur Yeni Hayat dizisinde Adem’in kızı Ece olarak ekranlarda yer alacaktır. Yeni Hayat dizisinde Ece 7 yaşında aklı başında güzel bir kıza hayat verecek.

r

Yeni Hayat dizisinin ismi de değişebilir şuanda yapımcı Yeni Hayat olarak senaryoyu oyunculara ulaştırsa da son karar çekimler başlamadan verilecek. Yeni Hayat Dizisi kadın başrol oyuncusu olması için üç isme teklif götürüldü.