Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayında Kalacak?

Masumlar Apartmanı 2020’nin en çok izlenen dizisi oldu. 22 Aralık Salı akşamı ekranlara gelen 15. bölümü ile 16.82 reyting alan Masumlar Apartmanı dizisi 2020’nin de rekorunu yılın sonunda kırmış oldu. Yılbaşı arası vermeden yoluna devam edecek Masumlar Apartmanı dizisi 2021 haziran ayına kadar Trt 1 ile sözleşme yeniledi.

Masumlar Apartmanı Trt 1’in Yüzünü Güldürdü

Masumlar Apartmanı dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra yüzü gülmeyen Trt 1 yönetiminin yüzünü güldürdü; bu nedenle de Trt 1 yönetimi yapımcı OGM Medya’ya açık çek sundu. Trt 1 ile Masumlar Apartmanı dizisi yapımcısı olan OGM Medya arasında 2. sezon için şimdiden görüşmeler başladı. Trt 1 yönetimi kesinlikle Masumlar Apartmanı dizisinin 2. sezonun çekilmesini istiyor; dizinin senaristleri ise şimdiden dizinin 2. sezonu için planlamalara başladı. İlerleyen haftalarda oyuncular ile de sözleşmeler yenilenecek.

Masumlar Apartmanı Kaç Sezon Yayınlanacak?

Masumlar Apartmanı dizisi sınırsız senaryoya sahip bir dizi değil; bu nedenle de etkili bir senaryo olduğu sürece yüksek reytingler alabilir. Masumlar Apartmanı dizisi senaristleri ise 2. sezonda ne yazık ki dizinin ana ekseninden kayarak etkili bir 2. sezon senaryosu ortaya koyuyorlar bu da izleyicinin diziden soğuması anlamına geliyor. Bakalım eylül 2021’e kadar Masumlar Apartmanı dizisinde 2. sezon senaryosu nasıl şekillenecek bekleyip göreceğiz. Masumlar Apartmanı dizisinin 2. sezonda ortaya koyacağı başarıya göre 3. sezon planlamaları yapılacak; zira değişen senaryo herkesi korkutuyor.

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak?

Masumlar Apartmanı dizisinin ilk sezonu 39 bölüm olarak planlanıyor bu da gecikme olmazsa haziran ayının 2. haftasına denk geliyor. Çok önemli bir değişiklik olmazsa Masumlar Apartmanı dizisi  8 haziran 2021 de ilk sezon finalini yapacaktır. masumlar apartmani 2. sezon resimleri

Masumlar Apartmanı Çok İyi Başladı

Masumlar Apartmanı dizisi 2020 2021 yeni sezonun en güzde dizisi oldu. Geçen sezon Mucize Doktor dizisinin yakaladığı başarıyı tekrarlayan Masumlar Apartmanı dizisi Diriliş Ertuğrul bittikten sonra bir kez daha başarıya ulaşamayan Trt 1 yönetiminin yüzünü güldürdü.

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı  dizisi özelikle Safiye karakterinin de katkısı ile yayınlandığı günden beri Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Hijyen hijyen diyerek hepimizin temizlik hastası olması olmaya başladığı bu dönemde ağır bir psikolojik hastalığı olan Safiye’nin çekilmez hayatı izleyicinin dikkatini çekti. Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı gün sosyal medyanın da gündeminde yer alıyor. Gerçek yaşamda da bir çok izleyici çevresinde ki insanlara Masumlar Apartmanı’nı  izledin mi çok ilginç bir dizi sorusunu soruyor.

Zengin kız fakir oğlan aşk hikayelerinden izleyici sıkılmıştı; Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı gibi ciddi derece farklı işler bekleniyordu yapımcılardan. Son dönemin en iyi çıkış yapan yapımcıs olan OGM Medya hem Kırmızı Oda hem Masumlar Apartmanı hem de Doğduğun Ev Kaderindir dizileri ile başarıyı yakaladı.

Masumlar Apartmanı dizisi tek sezon olarak planlandı ancak dizinin bu kadar sevilmesi sonrası şimdiden yapımcı OGM Medya’nın kafasında ikinci sezon planları yapılmaya başlandı bile. Bu durumda Masumlar Apartmanı dizisi en az 2 sezon yayında kalacaktır.

Masumlar Apartmanı şuanda 2020 2021 sezonun en çok izlenen ve en az maliyetli dizisi. Bu nedenle şuanda Masumlar Apartmanı dizisinin finalini konuşmak için çok erken; zira dizi de her şey yolunda gidiyor. Bizim tahminlerimize göre Masumlar Apartmanı  dizisi en az Haziran 2020’ye kadar yayında kalmaya devam edecektir.

Safiye Karakter İle Ezgi Mola Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın Önüne Geçti

Her ne kadar Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncuları Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah olsa da dizi de temizlik hastası bir kadına hayat veren Ezgi Mola Safiye karakteri ile başrol oyuncularının da önüne geçmeyi başardı. Ezgi Mola başarılı oyunculuğu ile şapka çıkarttırdı izleyicilere. Masumlar Apartmani Ne Zaman Final Yapacak resimleri

Masumlar Apartmanı’nda İzleyici Daha Çok Şaşıracak

Masumlar Apartmanı dizisinin uyarlandığı Madalyonun İçi kitabı incelendiğinde izleyicinin senaryo anlamında daha çok şaşıracağı; aslında Masumlar Apartmanı’nda en normal karakterlerden birinin Safiye olduğu Han ve Gülben’in Safiye’den çok daha kötü durumda olduğu görülecek. Tabi ki izleyici de 10 bölüm sonrasını tahmin ettiği bir diziyi değil yarın ne olacak tahmin bile edemediği dizileri tercih edecektir.Masumlar Apartmani final resimleri

Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayında Kalacak? (2 Yorum)