Savaşçı 4 Ekim Neden Yok? 100. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Uzun bir süre ara veren Savaşçı dizisi sen Çal Kapımı dizisi yerine 10 Nisan 2021 cumartesi akşamı yayın hayatına başlayacak.

Fox TV’nin sevilen dizisi Savaşçı’da sıkıntı artarak devam ediyor. Yapımcılığını Limon filmin üstlendiği Savaşçı dizisinde her ne kadar Berk Oktay ile sözleşme yenilense de Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli ile anlaşma sağlanamadı.

Savaşçı Dizisi Yapımcısı Limon Film Resmi Açıklama Yaptı 15 Ekim 2020

Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film Savaşçı dizisinin çekimlerine yeniden başlanacağını ve Fox TV de dizilerinin yoluna devam edeceğini açıkladı. Savaşçı dizisinde pandemi öncesi çekim yapılan set ortamları yeniden düzenlenmeye başlandı bile.

Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusu Berk Oktay Yaşanan Belirsizlik ile İlgili Bir Açıklama Yaptı

savasci aciklamasi berk oktay

Berk Oktay yaptığı açıklamada biz diziye devam etmek istiyoruz ama yapımcı iflas etti demeye getirdi.

Savaşçı dizisinde yaşanan bu sıkıntıların temelinde ise yıllardır devam eden Limon Filmin içinde bulunduğu maddi sıkıntılar var. Savaşçı dizisinin pandemi dönemi öncesi çekilen 3 bölümü 13 – 20 – 27 eylül tarihlerinde yayınlandı. Böylelikle Savaşçı dizisinin çekilmiş stok bölümü kalmadı. Şuana kadar Savaşçı dizsinin 5. sezonu için çekimler başlamadı. Savaşçı dizisi yapımcısı dizilerinin yeni bölüm çekimleri için Eskişehir’de hazırlıklara başlandığını çekimlerin ise önümüzde ki haftalarda başlayacağını açıkladı; ancak gerçeğin Limon filmin açıklamasında olduğu gibi olmadığı öğrenildi.

Savaşçı 4 Ekim Neden Yok?

Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film içinde bulunduğu maddi zorluklar nedeniyle hala oyunculara geçen sezondan olan borçlarını tam olarak ödeyemedi. Her ne kadar Savaşçı dizisinde Kaan Bozuk karakteri ile yer alan Berk Oktay bir şekilde ikna edilse de dizinin diğer başrol oyuncuları Sarp Levendoğlu ve Murat Serezli ile anlaşma imzalanamadı. Bu iki oyuncu da ücretlerinde herhangi bir indirim yapmak istemedi ve ön şart olarak alacaklarının tahsil edilmesini istedi.

Limon Film bu zamana kadar yaşadığı maddi sıkıntıların bir kısmını Fox TV’de yayınlanan 97 98 ve 99. bölümlerin yayın gelirleri ile karşılayacak ve bu ili bölümden aldığı parayı oyunculara dağıtacak.

Bilindiği üzere dizi yapımcıları ve oyuncular ancak ellerinde ki bölümler yayınlandığında paralarını kanallardan alabiliyorlar. Bu nedenle de Limon Film’in ancak eli bolardı.

Savaşçı 4 Ekimde Yayınlanacak mı?

Savaşçı dizisi ne yazı kSavasci 4 Ekim neden yok resimlerii kesin olarak 4 ekim 2020 de ekranlara gelemeyecek.

Savaşçı 100. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisi 100. bölüm çekimleri bizim anladığımız kadarı ile ekim ayının ortalarında başlayacak. Dizi en erken 10 ekim 2020 de sete çıkacak; en az iki haftada stok bölüm çekilecek ve ancak Savaşçı dizisi yayına hazır olacak. Limon Film daha önce ki yıllarda Savaşçı dizisinde kış aylarında yaşanacak çekim aksamaları nedeniyle 4 bölüm stoklu çalışmıştı.

Savaşçı dizisinin 100. bölümü bizim tahminimize göre 1 kasım 2020 de ekranlara gelecek.  Savaşçı dizisi ile ilgili güncel gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Savaşçı 4 Ekim Neden Yok? 100. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (4 Yorum)

 1. Fox tv yayın tarihi 1 Kasım ayında pazar günleri Savaşçı gelsin diyorum aceletsin çabuk olsun diye sordum devam edecek misin
  2020 2021 yıl boyunca devam ettisin yolunda çok şükür bekliyoruz hadi bakalım görüşmek üzere hoşçakal canım benim yönetimen Osman Şafak taşçı bal selamlar saygılar hürmetler bizden olsun muhabbetle kucaklıyorum öpüyorum sizi kendinize iyi bak

 2. Fox’ta o kadar dizi var
  Ögretemni bitirsinler
  Birinin fişini çeksinler
  Yasak elmayı bitirsinler
  Neden hep aynı şeyi, Savaşciya yapıyorlar
  Bitsin bu lanet
  O kadar gereksiz uzayan diziler var Fox’ta
  Birini bitirsinler