Bir Mucize Olsun Yağız Kimdir? (Anıl İlter)

Bir Mucize Olsun dizisi ilk bölümü ile 6 mart cuma akşamı izleyicisi karşısına çıktı. Bir Mucize Olsun  dizisinde karakterleri yavaş yavaş tanımaya başladık. Bir Mucize Olsun  dizisinde Yağız karakteri ile Anıl İlter karşımıza çıktı.

Bir Mucize Olsun Yağız Kimdir?

Anıl İlter daha önce bir çok projede baş rol olarak yer almıştı ancak Bir Mucize Olsun dizisinde oldukça geri bir planda gördük Anıl İlter’i. Anıl İlter’in hayat verdiği Yağız karakteri Aziz Sancaktar’ın oğludur. Karı kız peşinde koşan bir zengin çocuğudur. Elinden bir iş gelmez. Yağız nişanlıdır ama nişanlısı da Yağız’ın kendini aldattığının farkındadır.

Aziz Sancaktar Yağız gibi bir oğlu olduğu için her gece lanet okumaktadır; zira Yağız da Aziz’in ölmesini ve mallarına konmayı beklemektedir.  Yağız’ın tek isteği aile dışından bir avukat olan Yiğit’in gölgesinde kalmamakBir Mucize Olsun Yağız

Anıl İlter Kimdir?

1981 yılında İzmit’te dünyaya gelen Anıl İlter 37 yaşındadır. Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Profesyonel oyunculuk kariyerine başlamadan önce profesyonel futbolculuk yapmıştır. 2010 yılında ilk defa Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde yer almıştır. 2014 yılında Kızıl Elma dizisinde önemli bir çıkış yakalayan Anıl İlter sonrasında Türkiye’de aranan başroller arasında yer almaya başlamıştır. 2015 yılında ise e Kara Ekmek dizisinde erkek başrol olarak yer almıştır.  Son olarak Şahane Damat ve İlişki Durumu: Evli dizilerinde yer almış ve ses yarışmasında sunuculuk yapmıştır.