Bir Umut Yeter Serap Kimdir? Cansu Gültekin Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı?

Bir Umut Yeter dizisi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Her ne kadar Bir Umut Yeter dizisinde  ilk günden beri senaryoda olsa da Serap karakteri dizinin 3. bölümünde dizinin kadrosunda yer almaya başladı.

Bir Umut Yeter dizisinde Serap karakteri Derya Akar’ın İstanbul’dan gelen yakın arkadaşı olarak dizinin senaryosunda yer alacak. Bir Umut Yeter dizisinde Serap başarılı bir veterinerdir. Serap çok tatlı bir kızdır bu tatlılığı ile de Derya’nın yıllardır yalnız olan babası Kenan Akar’ın dikkatini çeker. Kenan ilk görüşte bu kıza aşık olur; ancak Kenan ve Serap arasında yaş farkı çok fazladır. Kenan’ın Serap’dan büyük kızı vardır. 

Serap’ın ailesi ile Serap ve Kenan aşkına karşı çıkar. Serap’ın babası yaşında olan Kenan ise Serap ile olan aşkında ısrarcı olacak ve Serap’a Köyceğiz’de çalışması için teklif götürecek ve Serap Köyceğiz’e gelecektir.

Serap Kenan’ın kibarlığına zarifliğine aşık olmuştur ama Kenan hiç beklemediği kadar tehlikeli bir adamdır ve Serap’ı da tehlikelere sürükleyecektir. 

Cansu Gültekin Kimdir?

Cansu Gültekin 16 Mayıs 1990’da İstanbul da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimini üstün başarı ile tamamlayan Cansu Gültekin hem sinemada hemde tiyatroda yeteneği ile fark yaratmıştır. Cansu Gültekin Kavak Yelleri dizisinde 1 sezon yer almış ve oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha 19 yaşında ilk dizisinde yer alan Cansu Gültekin daha sonra Akasya durağı Kertenkele Yeniden Doğuş ve Baba Candır dizilerinde yer almıştır. Cansu Gültekin Baba Candır dizisinde Damla karakter iile dikkat çekmiştir. Son olarak 2018 yılında Eyvah Karım filminde yer almıştır.