Çarpışma Kadir Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ

Çarpışma Kadir Kimdir?

Çarpışma dizisinde polis baş komiseri Kadir’i hepimiz başta çok seveceğiz. Tam bir iş kolik tutuğunu koparan ve başarıları ile göğsümüzü kabartan bir kanun adamı olarak tanıyacağız Kadir’i. Özellikle mahallesi Sarıyer’i sahiplenmesi hepimizin hoşuna gidecek. Mahir mahallesinde ki herkese kardeşi gibi davranacak hatta mahallenin futbol takımının amigosu olacak. Bir polis başkomiseri olarak hem çok saygı görecek hemde bu kadar halkın içinde bir amir olarak çok sevilecek.

Daha sonra ise karısı ile birlikte yaşadıkları bir travma sonrası Kadir hepimizi çok fazla yoracak bir karakter olacak.  yaşadığı travmadan önce hayata ve mesleğine sıkı sıkıya bağlı bir polisken şimdi saldırgan ve canı hiç bir şey istemeyen bir polis olarak karşımıza çıkacak. Sonradan Kadir’i tanıyanlar bu nasıl polis diyecek.

annesiz ve babasız yurtta yetişen Kadir hayat amacını ve sevdiklerini kaybederken Kadir’i hayata tekrar bağlayacak isim ise bir bankacı olan Zeynep olacak. Karanlık bir adam olan Galip ile evli olan Zeynep bir çocuğu ile eşinden boşanmak isteyecek ancak tabi ki buna Galip izin vermeyecek.

Zeynep kocasından ayrılıp yeni bir hayat kurmak için harekete geçerken Zeynep’in kızı  Leyla kocası Mahir’in girdiği pis işler yüzünden kaçırılır Zeynep’in ise polise güvenmekten başka bir çaresi kalmaz; ancak dizimizin Polisi Kadir’in Zeynep’e yardım edecek durumu yoktur. Kadir’i hayata dönderecek ona tekrar yaşama sevince getirecek konu ise Zeynep’in kızı Leyla’yı bulmak olacak. Aslında Kadir’i kendine getiren tabi ki Zeynep’in güzelliği olacak. Kadir’i bunalımdan ise Zeynep’in enerjisi çıkaracak.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

1983 yılının 27 Ekiminde Adana’da doğan Kıvanç Tatlıtuğ 35 yaşındadır. Kıvanç Tatlıtu mankenlik kariyerinden sonra oyunculuk kariyerine başlamıştır. Kıvanç Tatlıtuğ 2002 yılında Best Model of Turkey ve World yarışmalarını kazanmış ve yakışıklılığını dünyada tescillenmiştir. Adana daha önce profesyonel olarak Basketbol oynamıştır. Hatta1 yıl Beşiktaş, 1 yıl da Fenerbahçe’de top oynamıştır. İyi ki Kıvanç Tatlıtuğ sakatlanmış da basketbolu bırakmış yoksa onu ekranlarda göremezdik. Kıvanç Tatlıtuğ Türkiye’de mankenlik yaptığı sırada Fransız mankenlik ajansı Success tarafından teklif gelince bir yıl Fransa’da kalmıştır.

İlk olarak Gümüş dizisinde yer almıştır. Daha sonra Menekşe ile Halil dizisinde de yer almıştır. Bu dizilerde yapımcıların dikkatini çekse de izleyici adına çok ses getirememiştir. Aşk-ı Memnu dizisi Kıvanç Tatlıtuğ’u Kıvanç Tatlıtuğ yapan dizi olmuş ve Behlül karakteri ile Türkiye’nin en çok konuşulan ismi olmuştr. Daha sonra 2 yıl Kuzey Güney dizisinin Kuzey’i olarak ekranlarda yer almıştır. Son dönemde Kurt Seyit ve Şura ve Cesur ve Güzel dizilerinde yer almıştır.

blank Oyuncuları

Çarpışma Kadir Hangi Takımlı

Çarpışma dizisinde Kadir Sarıyer Spor’ludur ve aslen de Sarıyerlidir. Bu nedenle de Sarıyer spor takımlıdır. blank

Çarpışma Kadir Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ (1 Yorum)

  1. Adamdan nefret ettim yemin ederim ölümünü gözlüyorum her yerde cumhurbaşkanı karabasan gibi adam yeter aqw